NYXbroker
نیکس فارکس

ثبت نام در بروکر نیکس

مراحل ثبت نام در بروکر نیکس و نحوه شارژ حساب

ثبت نام در بروکر نیکس (ثبت نام در نیکس)، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین بروکر های موجود در بازار، گام اول برای شروع به فعالیت در بازار فارکس و ثبت نام در فارکس می باشد. در واقع معامله گر ابتدا باید از بین بروکر های معتبر موجود در بازار یکی را انتخاب نماید. برای فعالیت و ثبت نام در بروکر ابتدا تریدر باید اقدام به افتتاح یک حساب آزمایشی یا واقعی نماید. مهمترین نکته پیش از افتتاح حساب واقعی، فعالیت لازم و طولانی با حساب دمو (آزمایشی) در یک کارگزاری معتبر و قابل اطمینان مثل نیکس است. بروکرهای فارکس معمولا برای جذب بیشتر افراد به فارکس حرفی از ریسک بالای این بازار نمی زنند اما در مورد بروکر نیکس این گونه نیست و شما پس از ثبت نام در بروکر نیکس و افتتاح حساب دموی کاملاً مشابه با حساب واقعی، می توانید با بخش پرخطر دنیای فارکس آشنا شوید. در ادامه به شیوه ثبت نام در بروکر نیکس می پردازیم.

فهرست مطالب

ورود و ایجاد حساب در سایت اصلی و رسمی نیکس

دلیل تایید اطلاعات و هویت کاربران

آموزش احراز هویت در بروکر نیکس

دلیل انتخاب و ثبت نام در بروکر نیکس

برای ثبت نام در بروکر نیکس یا همان ثبت نام در فارکس ابتدا به آدرس ثبت نام در بروکر نیکس (www.nyxbroker.com)  مراجعه می نماییم و از بین گزینه های افتتاح حساب حقیقی یا افتتاح حساب آزمایشی، یکی را انتخاب می نماییم. همانطور که قبلاً توضیح داده شد بهتر است با حساب آزمایشی و دمو (Demo) آغاز نمایید تا تدریجاً مهارت لازم برای ورود به حساب های حقیقی را بدست آورید. پس از کلیک کردن بر روی حساب آزمایشی و طی کردن مراحل ساخت حساب دمو که در زیر آن را مرور می کنیم:

مراحل افتتاح حساب بروکر نیکس

 سپس اطلاعات خود را کامل میکنید و در  به شماره ثبت نامی کد ارسال می گردد . 

تایید کد

حال نوبت به تکمیل اطلاعات حساب کاربری می رسد:

برای اینکه ثبت نام در بروکر نیکس کامل گردد از نوار سمت چپ، قسمت Personal Info اطلاعات کاربری را تکمیل می نماییم. اطلاعات ابتدایی را در قسمت Basic Info وارد می نماییم (شکل زیر) (مواردی مثل نام شهر، آدرس و تاریخ تولد و … را تکمیل می نماییم)  

مراحل افتتاح حساب بروکر نیکس

سپس اطلاعات مربوط به احراز هویت را تکمیل می نماییم. (که شامل آپلود کردن تصویر اسکن شده پاسپورت یا کارت ملی و یا گواهینامه رانندگی می باشد)

مراحل افتتاح حساب بروکر نیکس

در انتها هم روش پرداخت و واریز را مشخص می نماییم.

مراحل افتتاح حساب بروکر نیکس

بر روی علامت + کلیک نموده تا صفحه زیر ظاهر شود:

مراحل افتتاح حساب بروکر نیکس

حال حساب بانکی و سایر موارد را مشخص می نماییم.

با اتمام این مراحل ثبت نام در بروکر نیکس یا همان ثبت نام در فارکس کامل می گردد. پس از ثبت نام در بروکر نیکس ورود را می زنیم (NYX login کرده) و با یوزرنیم (آدرس ایمیل) و رمز مورد نظر وارد داشبورد خود می شویم.

آموزش ثبت نام در بروکر نیکس

دلیل تایید اطلاعات و هویت کاربران

پس از ثبت نام در بروکر نیکس ورود را زده و وارد داشبورد خود می شویم (NYX login کرده) تا اطلاعات کاربری و هویتی را کامل نماییم. بروکر ها و  کارگزاری ها تنها زمانی به معامله گران خدمات ارائه می دهند که تریدر ها تصاویر اسکن شده واقعی خود از مدارکشان را برای بروکر آپلود نمایند و این تصاویر باید با مشخصاتی که زمان افتتاح حساب وارد نموده اند یکسان باشد که بروکر ها این کار را برای مبارزه با پولشویی و رعایت قوانین پولشویی انجام می دهند. معمولاً بروکر هایی که با ایران کار می کنند تصاویر کارت ملی یا شناسنامه یا گواهینامه و یا پاسپورت را برای احراز هویت درخواست می نمایند. اکثر بروکر ها مدارک هویتی فارسی را قابل قبول می دانند ولی بعضی از آنها فقط مدارک انگلیسی را قابل قبول می دانند که در این صورت می توان از قسمت انگلیسی پاسپورت استفاده نمود.

آموزش احراز هویت در بروکر نیکس

همانگونه که در بالا هم توضیح داده شد، برای احراز هویت ، پس از ثبت نام در نیکس ورود را زده و وارد داشبورد خود شده (NYX login کرده) و بعد از وارد کردن اطلاعات ابتدایی کاربری، وارد بخش احراز هویت می شویم که شامل سه بخش مختلف می باشد در بخش اول که در سمت راست صفحه قرار دارد باید تصویر اسکن شده یکی از مدارک کارت ملی، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی را آپلود نماییم. سپس همانطور که در شکل صفحه قبل آمده است باید مرحله دوم را انجام دهیم به گونه ای که بر روی دکمه تولید کد کلیک نموده و کد آمده را بر روی یک کاغذ سفید نوشته و در حالتی که صورت مشخص است یک عکس می گیریم و آن را آپلود می نماییم و در انتها در بخش سوم تصویر اسکن شده از آخرین قبض برق منزل را آپلود می نماییم.

دلیل انتخاب و ثبت نام در بروکر نیکس

در پاسخ به سوال علت ثبت نام در بروکر نیکس چیست؟ باید گفت بدیهی است که مهمترین عامل برای سرمایه گذاران در انتخاب بروکر، امنیت سرمایه آنها و موثق بودن و قانونی بودن بروکر می باشد که از این حیث بروکر نیکس تحت نظارت موسسات نظارتی معتبر می باشد. قابل توجه می باشد که بروکر ها جهت اخذ مجوزات و تهیه زیر ساخت ها جهت ارائه خدمات باید مبالغ زیادی در LP و هزینه های زیاد و مدارک بسیاری جهت ثبت بروکر در متاکدس را انجام دهد . از این رو بروکر نیکس موفق به اخذ مجوز ISO TR از انگلستان به شماره ثبت 5450894 شده است . ضمن اینکه بروکر نیکس از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند. این کارگزاری از تامین کنندگان نقدینگی (LP) معتبر استفاده می کند ضمن اینکه پلتفرم معاملاتی آن منعطف و پرکاربرد می باشد، پشتیبانی چند زبانه و 24 ساعته دارد. از دیگر مزیت های بروکر نیکس می توان به صورت تیتر وار به این موارد اشاره نمود: روش های واریز و برداشت متنوع (که برای کاربران ایرانی بعلت تحریم ها بسیار مهم است)، انجام سریع معاملات، اسپرد بسیار کم، بیمه ضرر و زیان، شفافیت هزینه ها و …

 

بر روی دکمه آبی رنگ (ورود به داشبورد) کلیک نموده و وارد داشبورد خود می شویم.

خاطر نشان می سازد که پس از طی مراحل فوق بروکر نیکس شماره اکانت (Account No) و مستر پسورد (Master Password) و همینطور اینوستور پسورد (Investor Password) ما را برایمان ایمیل می کند تا بتوانیم در متاتریدر 5 وارد نموده و کار خود را با حساب دمو آغاز نماییم.

پس از ثبت نام در بروکر نیکس، حال وارد میز کار (داشبورد) خود شده و با کلیک بر روی New Account در نوار سمت چپ، بر روی حساب دمو و Open Account کلیک می نماییم. (شکل زیر)

مراحل افتتاح حساب بروکر نیکس

سخن پایانی

ثبت نام در بروکر نیکس (ثبت نام در نیکس)، شاید بهترین روش برای ورود ایرانیان به بازار فارکس باشد چرا که این بروکر دارای پشتیبانی 24 ساعته و چت آنلاین به زبانهای مختلف از جمله فارسی می باشد. ثبت نام در بروکر نیکس بسیار سیستماتیک و آسان می باشد که در بالا به تفصیل توضیح داده شد. ضمن اینکه این بروکر دارای رابط کاربری بسیار منعطف و پیشرفته ای برخوردار است. تریدر باید پس از ثبت نام در بروکر نیکس و دریافت نام کاربری و پسورد پس از ورود به داشبورد خود یکسری اطلاعات اولیه را تکمیل نموده و مدارک احراز هویت را بارگذاری نماید تا امکان شروع معاملات به راحتی فراهم آید. پس از طی تمامی مراحل ثبت نام خاتمه می یابد. در پایان باید گفت بروکر نیکس تحت نظارت موسسات نظارتی بوده و دارای شفافیت کامل معاملاتی می باشد.

در صورتی که هر گونه پرسشی در ارتباط با موضوع، ثبت نام در بروکر نیکس دارید، می توانید پرسش خود را مطرح نموده و در کمترین زمان پاسخ آن را دریافت نمایید.
خاطر نشان می سازد مقاله ثبت نام در بروکر نیکس توسط تیم تحلیلی بروکر نیکس نگارش شده و کپی کردن از آن بدون ذکر منبع غیر قانونی است.

نمایش نظرات (2)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications