NYXbroker
نیکس فارکس

حساب vip

حساب VIP بروکر نیکس چیست و چه مزیتی دارد ؟

حساب vip نوعی پیشرفته از حساب استاندارد به معامله گران ارائه می دهد. حساب های pro و ecn در میان معامله گران بسیار محبوب هستند. این حساب ها در بروکرهای مختلف به خصوص بروکر نیکس در ورژن vip نیز ارائه می شود. آیا می دانید حساب vip چیست؟ حساب vip ecn چه ویژگی هایی دارد؟ حساب فارکس با اسپرد ثابت چیست؟ حساب فارکس با اسپرد صفر کدام است؟ حساب فارکس بدون سواپ چیست؟
انواع رایج حساب های فارکس شامل حساب حرفه ای، حساب ecn و حساب فارکس بدون سواپ هستند. حساب vip برای هر حساب برخی امتیازات مازاد را در اختیار معامله گران قرار می دهد. تفاوت میان حساب های معمولی با حساب های vip در زمینه هایی همچون میزان اسپرد و سپرده اولیه نمود پیدا می کند. در ادامه توضيحات بیشتری ارائه می شود.
نظرات و انتقادات خود را در انتهای مقاله برای ما بنویسید و جهت رفع ابهامات خود، با مشاورین نیکس تماس حاصل نمایید.

فهرست مطالب

اطلاعات کلی در اکانت vip نیکس

اهرم در حساب بروکر نیکس (1:300)

اسپرد در اکانت vip

مزایای اکانت vip

چه کسانی از اکانت vip استفاده می کنند؟

اطلاعات کلی در اکانت vip نیکس

 

حساب vip ارائه شده از سوی کارگزاری ها، علاوه بر برخورداری از ویژگی های یک حساب معمولی ecn یا pro، دارای برخی امتیازات منحصر به فرد نیز می باشد. همین ویژگی ها این نوع اکانت را به vip تبدیل می کند.

باز کردن اولین حساب فارکس، خود یکی از بزرگترین گام هایی است که باید به عنوان یک معامله گر انجام دهید، بنابراین مطمئناً کاری نیست که بدون آمادگی انجام شود.

بسیاری از معامله‌ گران مبتدی برای انتخاب نوع حساب عجله دارند بدون اینکه به درستی بفهمند هر حساب اعم از حساب vip و معمولی چه چیزی ارائه می‌دهد. حتی دیگران غرق در تفکر درمورد انواع مختلف حساب های موجود می شوند. هر دوی این رویکردها اشتباه هستند. به همین دلیل ابتدا توضیحاتی در رابطه با حساب های فارکس ارائه می دهیم.

حساب ecn به معامله گران امکان اتصال مستقیم به بازار را می دهد. به این معنی که به وسیله حساب ecn تجارت به شکل مستقیم در بازار انجام می شود و معامله گران بدون هیچگونه واسطه ای به معامله می پردازند. حساب فارکس با کمترین اسپرد از طریق ecn به کاربران ارائه می شود. در حساب فارکس با اسپرد پایین، تفاوتی چندانی میان قیمت خرید و فروش وجود ندارد. این حساب دارای یک حساب vip نیز می باشد که از سوی بروکر معتبر نیکس ارائه می شود. 

حساب استاندارد حسابی است که در آن معامله گر باید طبق مبلغ حداقلی تعیین شده بروکر، واریزی داشته باشد. در این صورت به شکل رسمی وارد بازار فارکس می شود. در این حساب میزان کمیسیون و اهرم ارائه شده از سوی بروکر حائز اهمیت است.

حساب فارکس دمو یا آزمایشی نیز حسابی است که معامله گران تازه کار پیش از آغاز کار خود در بازار مالی، از آن به عنوان یک آزمایش یا امتحان برای کسب مهارت استفاده می کنند. درواقع حساب فارکس دمو در فضای حقیقی بازار وجود ندارد.

حساب pro یا حساب حرفه ای توسط بروکر نیکس با حداقل واریز 100 دلار ارائه می شود که معمولا برای سرمایه های نسبتا کم مناسب است. حساب vip برای حساب حرفه ای نیز در نظر گرفته شده است که امتیازات بیشتری را شامل می شود. 

حساب فارکس بدون سواپ که با عنوان حساب اسلامی فارکس نیز شناخته می شود، خدمتی است که کارگزاری های فارکس برای تسهیل و رفع محدودیت ها به معامله گران ارائه می دهند. حساب فارکس بدون سواپ موانع پیش روی تجارت را کنار می زند و در این حساب هزینه سواپ نخواهید داشت. 

لازم به ذکر است که برخی بروکرها از جمله نیکس حساب فارکس با اسپرد ثابت در اکانتهای اختصاصی برای شرکتهای زیرمجموعه خود ارائه می دهند. از مزایای حساب فارکس با اسپرد ثابت می توان به سرمایه لازم کم، ریسک پایین تجارت و پرهیز از نوسانات بازار اشاره کرد.

حساب vip که از سوی بروکر نیکس ارائه می شود، شامل حساب های pro و ecn می باشد. حساب ecn pro دارای امتیازاتی از جمله اسپرد مناسب می باشد. از این منظر حساب های vip بسیار به صرفه تر از حساب حرفه ای و حساب ecn می باشند.

اهرم در حساب بروکر نیکس (1:300)

 

اهرم ها ابزارهای معاملاتی هستند که به معامله گران امکان معامله چند برابری سرمایه خود را می دهد. در واقع با استفاده از اهرم معامله گران با قرض گرفتن از کارگزاری، سعی در افزایش چند برابری سود خود دارند. اهرم ها با تمام جذابیتی که دارند ممکن است ریسک فراوانی نیز داشته باشند.

اهرم در حساب vip بروکر نیکس 1:300 است. برای مثال اگر شما سرمایه 1000 دلاری برای معامله داشته باشید، با استفاده از اهرم 1:100 ارائه شده توسط بروکر نیکس می توانید در کل با مبلغ 100000 دلار وارد معامله شوید و سود چند برابری بگیرید. اهرم ها برای معامله گران کم سرمایه مناسب هستند و میزان آنها در حساب های مختلف، با یکدیگر متفاوت است. اهرم های بالا در عین جذابیت، ریسک بیشتری نیز به دنبال دارند. معمولا اهرم 1:100 یک اهرم معقولانه شمرده می شود.

اسپرد در اکانت vip

 

حساب vip ارائه شده از سوی بروکر نیکس، از دو جنبه بسیار ارزشمند و به صرفه است. اول حجم دپازیت اولیه و دوم اسپرد مناسب.

اسپرد در معاملات بیانگر تفاوت قیمت خرید و فروش است. اسپردها در حقیقت منبع کسب درآمد بروکرها هستند. بدیهی است کارگزاری های فارکس در قبال خدمات گوناگونی که ارائه می دهند باید درآمدی نیز کسب کنند. هزینه ای که معامله گران در ازای بهره گیری از خدمات به بروکر پرداخت می کنند، در قالب کمسیون محاسبه می شود.

هرچه میزان اسپرد حساب پایین تر باشد، حساب از ارزش بیشتری برخوردار است. همین امر به اعتبار و محبوبیت حساب vip نیکس می افزاید.

مزایای اکانت vip

 

همانطور که گفته شد، اسپرد بسیار مناسب و حجم دپازیت اولیه از مهم ترین مزایای حساب vip نیکس می باشند. اسپرد اختصاص یافته به حساب vip pro شناور از 0.2 پیپ می باشد. این مقدار اسپرد برای اشخاصی که به میزان اسپردها بیش از هر عامل دیگر در معاملات توجه می کنند، فوق العاده جذاب است. اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود. بروکر نیکس برای حساب vip ecn میزان اسپرد 0.1 در نظر گرفته است. با این میزان اسپرد خیال معامله گران از بابت سود خالص تعلق گرفته به خود راحت است.

اکانت vip pro، اسپرد بیشتر خود نسبت به vip ecn را با کارمزد معاملاتی کمتر، جبران می کند. میزان کارمزد این حساب از 3 دلار به ازای هر لات شروع میشود.

حداقل واریز برای حساب vip بروکر نیکس 2000 دلار در نظر گرفته شده است. این مبلغ در حساب های vip بروکرهای مختلف کم و بیش نجومی، بیشتر یا حتی چند برابر است.

چه کسانی از اکانت vip استفاده می کنند؟

 

کسانی که مقدار زیادی پول نقد برای سرمایه گذاری دارند و می توانند صدها و حتی میلیون ها دلار را در حساب معاملاتی فارکس بگذارند، گزینه مناسب حساب vip را پیش روی خود دارند. برای این گروه از معامله‌ گران حساب‌ های VIP فارکس ایجاد شده‌ اند و به آن‌ها اجازه می‌ دهد با قرار دادن پول کلان خود روی پلتفرم، از مزایای بزرگی برخوردار شوند.

سخن پایانی

 

حساب vip فارکس حسابی است که به طور خاص برای سرمایه های نسبتا بزرگ در فارکس طراحی شده است. کسانی که با سرمایه بزرگی وارد بازار می شوند و می توانند صدها و حتی میلیون ها دلار را در حساب معاملاتی فارکس بگذارند، از حساب های vip استفاده می کنند.

حساب vip برخی امتیازات منحصر به فرد دارد که باعث ارزشمندی این حساب می شود. حساب vip ecn و vip pro از سوی بروکر معتبر نیکس به کاربران ارائه می شود. مهمترین امتیازات این حساب ها در اسپرد بسیار مناسب و دپازیت اولیه است.

در این مقاله با ماهیت اکانت vip، ویژگی ها و مزایای آن آشنا شدید و دانستید که این حساب برای کدام دسته از معامله گران مناسب و کاربردی است. شما نیز می توانید با افتتاح حساب vip در بروکر نیکس، از مزایای ارزشمند آن برخوردار شوید.

نظرات و تجربیات کاری خود در رابطه با اکانت vip را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین در صورت وجود هرگونه سوال در این زمینه، می توانید با مراجعه به مشاورین نیکس در چت آنلاین، ابهامات خود را رفع نمایید.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications