NYXbroker
نیکس فارکس

حساب pro بروکر نیکس

حساب pro بروکر نیکس چیست و چه مزیتی دارد؟

حساب pro بروکر نیکس چیست؟ چقدر با حسابهای فارکس، انواع حسابها و همینطور شرایط آنها آشنا می باشید؟ در این مقاله که توسط تیم تحلیلی بروکر نیکس تقدیم حضورتان می گردد، قصد داریم تا شما را با یکی از انواع حسابهایی که بروکر نیکس ارائه می دهد تحت عنوان حساب pro بروکر نیکس، آشنا کنیم.
حساب pro بروکر نیکس، یکی از انواع حسابهای فارکس می باشد. اما چگونگی و شرایط آن را با هم در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا حول موضوعات زیر با شما سخن بگوییم.

– حساب حرفه ای
– حساب فارکس دمو
– حساب فارکس با اسپرد صفر
– حساب فارکس با اسپرد ثابت
حساب فارکس بدون سواپ
– حساب pro ecn
اگر مفاهیم فوق برایتان آشنا نمی باشد، نگران نباشید در این مبحث آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

فهرست مطالب

اطلاعات کلی در مورد حساب pro بروکر نیکس

اهرم در حساب pro بروکر نیکس (۱:۳۰۰)

اسپرد در اکانت حرفه ای pro

مزایای اکانت حرفه ای pro

چه کسانی از اکانت pro استفاده میکنند؟

اطلاعات کلی در مورد حساب pro بروکر نیکس

 

در ابتدا ببینیم که حساب pro بروکر نیکس، و اساسا حساب حرفه ای، دارای چه مشخصاتی می باشد؟ چنانچه قطعا میدانید ما انواع متفاوتی از حساب در فارکس داریم که معامله گران بسته به زمینه ای که قصد فعالیت در آن را دارند و با توجه به میزان مهارت و تسلط آنها بر بازار اقدام به افتتاح حساب می نمایند. 

انواع مختلف حساب هایی که  توسط بروکرها ارائه می شود مانندحساب فارکس با اسپرد صفر ، حساب فارکس با اسپرد ثابت که برای بسیار از کاربرانی فارکسی جذاب و افراد حرفه ای در بازار فارکس به دنبال حساب های حرفه ای مانند حساب فارکس بدون سواپ، حساب pro ecn  هستند .

در مقاله حساب pro بروکر نیکس، ما در خصوص حساب حرفه ای و نحوه ارائه آن توسط بروکر نیکس سخن خواهیم گفت.

همانطوری که می دانید حداقل واریزی (Minimum Deposit) برای اکانت های حرفه ای باید بالای 1000 دلار باشد، اما در اکانتی که بروکر نیکس در حال حاضر ارائه می دهد (حساب pro بروکر نیکس) کاربر می تواند با حداقل 100 دلار می تواند حساب خود را باز کند.

 کارمزد معاملاتی این حساب از 3 دلار به ازای هر لات شروع می شود. کارمزد معاملاتی در واقع همان کمیسیون می باشد که شما بابت معاملاتی که انجام می دهید وسایر خدماتی که بروکر در این راستا به شما ارائه می دهد پرداخت می کنید.

حال چنانچه حجم معامله شما، کمتر از یک لات باشد مثلا 0.1 لات، قطعا به همان میزان هم شما کارمزد کمتری پرداخت می کنید. درحساب pro بروکر نیکس  مارجین کال آن 60% و استاپ اوت آن 30% می باشد. همینطور در حساب pro بروکر نیکس هیچ محدودیتی برای معامله هج کامل وجود ندارد. در ضمن امکان اجرای اکسپرت (ٍExpert)  یا ربات معامله گر نیز در این اکانت وجود دارد.    

 

   

 

اهرم در حساب pro بروکر نیکس (۱:۳۰۰)

 

خوب ببینیم که  اهرم درحساب pro بروکر نیکس به چه صورتی ارائه می شود؟ مفهوم اهرم به عنوان یکی از جذاب ترین مفاهیم در فارکس را حتما به خوبی می شناسید. اهرم به شما کمک می کند که حجم معاملات خود را افزایش دهید و در نتیجه به سودآوری در معاملات نزدیک شوید.

اهرم در فارکس، قابلیتی است که بسیار مورد توجه و علاقه معامله گران می باشد چرا که با استفاده از توان معاملاتی که به آنها میدهد، قادر خواهند بود دامنه فعالیت معاملاتی خود را افزایش داده و در نتیجه  شانس سودآوری خود را بالا ببرند. اهرم هایی که توسط کارگزاریها ارائه می شود بر اساس نوع حساب و شرایط شما متفاوت می باشند.

در خصوص حساب pro بروکر نیکس نیز اهرمی که توسط بروکر به کاربران خود ارائه می شود ۱:۳۰۰ می باشد. 

 

 

 

اسپرد در اکانت حرفه ای pro

 

خوب ببینیم که اسپرد در حساب pro بروکر نیکس به چه صورتی است. پیش از آن خوب است  به تعریفی در خصوص اسپرد  بپردازیم که یکی از مفاهیم مهم در دنیای معامله گری است و لازمه کار تریدر ها می باشد.

در معاملات بازار فارکس اسپرد به مفهوم اختلاف قیمتی است که بین قیمت پیشنهادی (فروش) و قیمت خرید (خرید)  کالای معاملاتی  وجود دارد.

میزان اسپرد می تواند بسته به  عوامل مختلفی متغیر باشد، از جمله، جفت ارزی که معامله می کنید و همینطور میزان نوسان آن، حجم معامله شما و بروکری که به شما خدمات ارائه می دهد. از جمله می توان به حساب فارکس با اسپرد صفر و یا حساب فارکس با اسپرد ثابت اشاره کرد.

 حساب pro بروکر نیکس، دارای اسپرد بسیار مناسبی می باشد. اسپرد از 0.5 پیپ شروع می شود. هزینه شبانه بر اساس آیتم های معاملاتی متفاوت است. 

به عنوان مثال برای ترید طلا و جفت ارز، هزینه ها متفاوت هستند. این حساب از دسته  حساب فارکس بدون سواپ (برای برخی آیتم های معاملاتی می باشد).

 

 

 

مزایای اکانت حرفه ای pro

 

بسیار مهم است قبل از آنکه در بروکری حساب افتتاح نمایید بدانید که دارای چه مزایایی می باشد؟

ببینیم که مزایای حساب pro بروکر نیکس چه می باشد؟  این حساب چنانچه بالاتر هم  به تفصیل بیان شد، دارای اسپرد بسیار مناسبی می باشد.

کمیسیون پرداختی خیلی پایینی دارد که خوب این امر برای بسیاری از معامله گران دارای اهمیت است.

از همه مهمتر اینکه حجم دپوزیت اولیه  بسیار پایین است،  این مسئله برای بسیاری از معامله گران که دارای سرمایه بالایی نیستند ولی از مهارت کافی و شناخت بازار خوبی برخوردار هستند، کمک بزرگی است که بتوانند به فعالیت معامله گری خود بپردازند. 

همچنین میزان اهرمی که توسط بروکر نیکس برای این حساب به کاربران خود ارائه می گردد نیز مناسب است. لذا مجموع مواردی که به آن اشاره شد می تواند دلیل خوبی برای انتخاب این حساب باشد.  

 

 

     

چه کسانی از اکانت pro استفاده میکنند؟

 

خوب است در این بخش از مقاله به این سوال بپردازیم که عموما چه کسانی از حساب حرفه ای بروکر نیکس استفاده می نمایند؟ افرادی که غالبا این نوع از حساب مورد توجه آنها قرار می گیرد، تریدر هایی هستند  که در حال انجام معاملات حرفه ای می باشند و میزان کمیسیون برایشان دارای اهمیت است و در واقع می خواهند که کمیسیون کمتری پرداخت نمایند. چرا که این قبیل افراد تمایل دارند که تعداد معاملات بالایی را باز کنند.

از سوی دیگر چون اسکالپر نیستند لذا اسپرد خیلی برایشان اهمیت ندارد و این میزان اسپرد مناسب آنهاست. (اسکالپرها تعداد معاملات بالا در زمان کوتاه وعموما زیر 5 دقیقه انجام می هند و اسپرد بسیار برایشان مهم است.)

اما اگر اسپرد مناسبتر هم بخواهند می توانند  از  حساب pro ecn  استفاده نمایند.

 

 

 

سخن پایانی

 

 حساب pro بروکر نیکس را در این مقاله به شما معرفی کردیم و از مشخصات آن با شما گفتیم. چنانچه می دانید برای آغاز فعالیت به عنوان یک معامله گر در فضای بازار مالی، نخستین گام، افتتاح حساب است. در ابتدا تریدرها جهت دست گرمی، کسب تجربه و مهارت با حساب فارکس دمو معاملات خود را آغاز می کنند و رفته رفته که به شناخت کافی از بازار فارکس، استراتژی های متفاوت و سایر موارد مهم و مرتبط با دنیای معامله گری دست یافتند. وقت آن است که به سراغ حساب واقعی از جمله  حساب pro بروکر نیکس بروند.

 این حساب چنانچه برایتان در طول مقاله توضیح دادیم دارای مزایای بسیاری می باشد، از جمله دپوزیت پایین، اهرم۱:۳۰۰، اسپرد مناسب وهج کامل.

با امید به آنکه مطالبی که در خصوص  حساب pro بروکر نیکس خدمتتان ارائه کردیم، مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

در صورتی که نیاز به اطلاعات و مشاوره بیشتر در این زمینه دارید از طریق چت آنلاین با بروکر نیکس ارتباط گرفته و در این اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications