NYXbroker
نیکس فارکس

وایت لیبل

وایت لیبل چیست و چرا ایجاد می شود ؟ شرایط دریافت وایت لیبلی چگونه است ؟

وایت لیبل چیست؟ آیا در مورد خرید وایت لیبل یا دریافت وایت لیبل اطلاعات دارید؟ برای آنکه به معنی وایت لیبل در فارکس پی ببریم تا پایان این مقاله که توسط تیم تحقیقاتی بروکر نیکس تقدیم شما عزیزان می گردد همراه ما باشید.

وایت لیبل یکی از اصطلاحات بازار فارکس است که به آن خواهیم پرداخت. در واقع نوعی مشارکت است برای افراد یا شرکتهایی که نمی خواهند بروکر داشته باشند و به نوعی حوصله و وقت گرفتن مجوزهای لازم جهت تاسیس بروکر و یا میزان سرمایه اولیه را ندارند و تعداد یوزر و کاربران قابل توجه ای دارند و با معامله گران زیادی در ارتباط هستند، همینطور مایل به فعالیت در این زمینه از بازار مالی فارکس بنام وایت لیبل و کسب درآمد هستند، میتوانند از مزایای وایت لیبل استفاده نمایند. اینگونه میتوان گفت وایت لیبل در واقع یک بروکر در سایز کوچکتر است و خدمات مشابه آنچه که توسط بروکر ارائه میشود را شامل می شود.

فهرست مطالب

وایت لیبل چیست؟

اعطای white label بروکر به چه معناست ؟

چطور می توان درخواست white label به بروکر داد؟

هزینه های مورد نیاز برای دریافت white label

زیر ساخت لازم جهت دریافت white label

شرایط لازم جهت دریافت white label از بروکر

وایت لیبل چیست؟

فارکس یک موقعیت و فرصت مناسب برای افراد و شرکت هایی است که میخواهند در زمینه مالی و اقتصادی رشد کنند و به دنبال چنین فرصت هایی می گردند. 

اما وایت لیبل چیست؟ معنی وایت لیبل در حالت کلی اصطلاحی است که کاربرد آن برای یک محصول تولید شده توسط یک شرکت و سپس توسط یک شرکت دیگر تحت برند و نام دیگری بسته بندی و آماده و ارائه می شود.

 در این میان هم تولید کننده محصول و هم ارائه دهنده آن سود می برند. اما اینکه در فارکس وایت لیبل چیست؟ اینطور می توان گفت که، معنی وایت لیبل در فارکس ارائه  خدمات و محصولاتی  است از جمله: پلتفرم معاملاتی، نرم افزار و سایر خدمات ارائه شده توسط بروکر ها ارائه می شوند.

 خرید وایت لیبل یا دریافت وایت لیبل این روزها در بازار فارکس بسیار رواج یافته و محبوب است. وایت لیبل یکی از انواع بروکر است. 

           

اعطای white label بروکر به چه معناست ؟

حال ببینیم که دریافت وایت لیبل چگونه است؟ افرادی که به آموزش فارکس  می پردازند و تعداد بالایی کاربر دارند و با معامله گر و سرمایه گذاران زیادی در ارتباط هستند.  از طرفی نمی خواهند که به عنوان بروکر فعالیت کنند و درگیر مجوز ثبت بروکر شوند و یا سرمایه اولیه و نیروی انسانی مجرب برای راه اندازی یک بروکر ندارند و فقط در زمینه ارائه خدمات مایل به فعالیت هستند در اینصورت با بروکر فول لایسنس وارد مذاکره می شوند و تقاضای دریافت white label را می کنند. برای انتخاب مناسبترین white label فاکتورهای مهمی از جمله پلتفرم معاملاتی و تکنولوژی و موارد دیگر از جمله هزینه و زمان اجرای آن باید در نظر گرفته شود.

چطور می توان درخواست white label به بروکر داد؟

چنانچه از آن دسته افرادی هستید که قصد دارید در بازارهای مالی و آنلاین فارکس به فعالیت بپردازید اما زمان و حوصله برای ثبت کارگزاری را ندارید، می توانید از طریق  کارگزارانی که white label ارائه می دهند، با بررسی شرایط آنها و همچنین واجد شرایط بودن شرایط اقدام به خرید وایت لیبل نمایید. البته باید دارای تعداد بالای کاربران فضای مجازی باشید و به انجام فعالیت معاملاتی در بازار فارکس و در پلتفرم معاملاتی که به عنوان وایت لیبل دریافت خواهید کرد و تحت نام لوگوی مورد نظر و شرکت شما ارائه می گردد تمایل داشته باشند.

هزینه های مورد نیاز برای دریافت white label

ببینیم که چنانچه بخواهیم وایت لیبل را از یک بروکر دریافت کنیم چه هزینه هایی را باید متقبل شد؟

 این هزینه ها غالبا به صورت زیر خواهند بود و البته باز هم بسته به شرایط و بروکر ممکن است متفاوت باشد:

  1. خرید پلت فرم معاملاتی مثلا متاتریدر  حدودا به ارزش 5000 دلار که به شرکت سازنده این پلتفرم پرداخت می شود.
  2. هزینه پشتیبانی ماهیانه به میزان 1000 دلار
  3. اگر پلتفرم مربوط به گوشی همراه را نیز بخواهید، باید هزینه آن را نیز باید پرداخت شود.
  4. البته در این زمینه بروکر نیکس بدلیل فول لایسنس بودن و داشتن نیروی انسانی مجرب برای ساخت و ایجاد کامل بروکرهای white label تسهیلات بسیار زیادی برای متقاضیان وایت لیبل ارائه میدهد و هزینه های دریافت white label را بسته به نوع تقاضا و محل بروکر بسیار کمتر کرده است.

زیر ساخت لازم جهت دریافت white label

به دلیل رقابتی بودن شدید این بازار، بدون داشتن پشتوانه و همکاری با یک منبع ارائه دهنده قیمت معتبر و متخصص که به شما پیشنهاد ارائه دهد، شانس پایینی برای موفقیت خواهید داشت. 

می توان white label را به عنوان بسته ای کامل در نظر گرفت که راه حلی برای جلوگیری از تمامی دردسرها و مشکلات مربوط به راه اندازی کارگزاری فارکس است. 

می توانید بخشی از سرور را از شرکت یا بروکر ارائه دهنده این خدمات اجاره کنید یا همان هزینه های شارژ ماهیانه که البته قابل قیاس با هزینه های مربوط به ایجاد و ثبت بروکر نخواهد بود را کمتر کنید

پلتفرم متاتریدر  یا همان (MT5) نیز دارای زیر ساخت کامل است و بروکرهای زیادی به دلیل کامل، راحت و ساده بودن این پلتفرم در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند.

white label یک شرکت با ارزش است که در آن طرفین مشارکت کننده ذینفع خواهند بود.

شرایط لازم جهت دریافت white label از بروکر

با فرض بر این که شما یک شخصیت حقیقی هستید که به افراد زیادی دسترسی دارید که  حاضرند در پلتفرم معاملاتی شما معامله کنند. اما این تعداد افراد و مبلغی که روزانه ترید می کنند به اندازه ای نیست که بتوانید با آن اقدام به تاسیس بروکر کنید، لذا بهترین آپشن برای شما دریافت وایت لیبل است.

بسته به بروکری که قصد دریافت white label را دارید شرایط ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال در بروکر نیکس شرایط دریافت white label قابل مذاکره و بسیار ساده و سریع شده است.

بعد از آنکه درخواست خود را به بروکر نیکس ارسال کردید، واحد فنی و واحد قراردادی مربوط به white label جهت انجام مشاوره و توضیحات با شما تماس خواهند گرفت. در واقع شرایط بسته به موقعیت شخصی یا شرکتی که برای white label اقدام کرده است و همینطور توانایی و میزان شناخت و تسلط بر بازار  فارکس و همینطور میزان یوزرهای فعالی که دارد کاملا متفاوت خواهد بود.

سخن پایانی

وایت لیبل چیست؟ معنی وایت لیبل در واقع راه حل مناسب برای افراد یا شرکتهایی است که مایل به فعالیت در زمینه کارگزاری فارکس هستند ولی تجربه کمی در این زمینه دارند و سرمایه اولیه بسیار کمتری برای بروکر فول لایسنس شدن دارند
این که وایت لیبل چیست؟ یک سوال خوبی است که جواب کاملا ساده و روشنی دارد. بجای تاسیس یک کارگزاری و بروکر کامل فارکس، گزینه وایت لیبل را انتخاب کنید که هم سریع است و هم آسان است. بویژه اگر تازه وارد بازار بروکرهای فارکس شده اید، محصول وایت لیبل باید یک محصول ایمن، قابل اعتماد و با دقت بالا باشد تا بدون هر گونه مشکلی بتوانید مشتریان خود را بر روی شرکت بروکری وایت لیبل خود سوق دهید. با امید به آنکه مطالب عنوان شده در خصوص وایت لیبل توانسته باشد تا حدودی به سوالات و ابهامات ذهنی شما پاسخگو بوده باشد، شما می توانید جهت استفاده از مشاوره تخصصی بروکر از طریق چت آنلاین با نیکس تماس بگیرید.

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications