NYXbroker
نیکس فارکس

بروکر نیکس

چرا باید بین بروکر های مختلفی که در این بازار مالی بزرگ در در حال فعالیت هستند بروکر نیکس را انتخاب کنیم ؟

بروکر نیکس، بروکر معتبر و صاحب نامی است که در عرصه ارائه خدمات به خاورمیانه عملکرد بسیار خوب و ممتازی دارد. همانطور که میدانید، بروکرها رابط بین تریدر و بازار می باشند. معامله گران برای دسترسی به بازار جهانی و انجام معاملات خود، به یک بروکر معتبر نیاز دارند. اعتبار بروکر چنان اهمیتی دارد که گاهی یک تریدر تازه کار پیش از ورود به بازار جهانی، زمان زیادی را صرف جستجوی بروکر مناسب می کند. بروکر نیکس یکی از همان بروکر های معتبر به شمار می رود که می توانید با خیالی آسوده در آن ثبت‌نام کنید و به معامله بپردازید. شاید برایتان این سوال مطرح شود که چرا بروکر نیکس؟ چرا هنگامی که معامله گران به دنبال یک بروکر برای فارسی زبانان هستند، ما نیکس را معرفی می کنیم؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد تا به خوبی متوجه شوید که چگونه یک بروکر می تواند با خصوصیات ویژه خود و همچنین جلب اعتماد کاربران، به یک بروکر خاص و محبوب تبدیل می شود.
لطفا تجربیات خود در بروکر نیکس را برای ما بنویسید و مزایا و معایب قابل ذکر آن را بیان کنید. همچنین با نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود، ما را دلگرم کنید.

فهرست مطالب

درباره نام نیکس

چرا ما نیکس را انتخاب کردیم؟

فعالیت نیکس از چه زمانی شروع شده است؟

آیا نیکس به ایرانیان و افغانها خدمات می دهد؟

چطور به نیکس اعتماد کنیم؟

آیا نیکس مجوز مالی دارد؟

نیکس چه خدماتی را به مشتریان ارايه می دهد ؟

درباره نام نیکس

نام نیکس که برای بروکر نیکس در نظر گرفته شده است، نام یک الهه یونانی می باشد. درواقع نیکس اشاره به یکی از اساطیر یونانی دارد که بخش چشمگیری از فرهنگ باستانی جهان را شکل می دهد. نیکس در فرهنگ باستان یونان، الهه یونانی تاریکی و شب می باشد. در اساطیر یونان آمده است که این الهه با غباری تیره، بر روی آسمان پوششی قرار می دهد. چهره او زنی است که یک شال پولک دوزی شده با ستارگان بر دوش دارد. و این الهه ثروت دوست می‌تواند برای شما سوددهی بالایی داشته باشد.

چرا ما نیکس را انتخاب کردیم؟

عوامل گوناگونی وجود دارد که در انتخاب یک بروکر برای فارسی زبانان (ایرانیان، افغانی‌ها و تاجیکها) به گونه ای که در اعتبار آن هیچ شکی نباشد، دخیل هستند. یکی از این عوامل خدمات رسانی مناسب می باشد. بروکر هایی که در زمینه خدمات به ایرانیان عملکرد قابل قبول و ممتازی دارند، به عنوان یک بروکر معتبر و مناسب مدنظر معامله گران ایرانی قرار می گیرند. بنابراین در پاسخ به سوال “چرا بروکر نیکس؟” می توان به خدمات و خصوصیات بی نظیر نیکس اشاره کرد.

برای تفکیک بروکر معتبر از بروکر نامعتبر باید بدانید که نظارتی که از سوی موسسات بر بروکر ها وجود دارد، اعتبار بروکر را تضمین می کند. بروکر نیکس تحت نظارت دقیق موسسات نظارتی معتبر می باشد. همچنین این بروکر دارای مجوز بروکرداری  ISO TR از انگلستان با شماره ثبت 5450894 می باشد که می‌توانید در وب سایت بروکر ملاحظه نمایید.

در پاسخ به “چرا بروکر نیکس؟” باید به این موضوع اشاره کرد که این بروکر از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا بهره می گیرد. کارگزاری نیکس دارای پلتفرم معاملاتی پرکاربرد و منعطف می باشد.

از دیگر امتیازات اصلی و مهم نیکس، برخورداری این بروکر از پشتیبانی 24 ساعته و چند زبانه می باشد و مشاورین بروکر که بدون هیچ محدودیتی آماده خدمت رسانی به کاربران و راهنمایی آن ها می باشند.

ثبت نام در بروکر نیکس نیز دارای فرایندی آسان و سیستماتیک و بسیار پیشرفته است و کاربران را به سختی نمی اندازد. 

روش های متنوع در واریز و برداشت، سرعت در معاملات، اسپرد کم، شفافیت در هزینه ها، استفاده از LP های قابل اعتماد و بیمه ضرر و زیان کاربران از دیگر مزیت های مهم نیکس هستند که می توانند پاسخگوی سوال “چرا بروکر نیکس؟” باشند.

فعالیت نیکس از چه زمانی شروع شده است؟

بروکر نیکس دارای تجربه ای بیش از ٩ سال در ارائه خدمات تجارت آنلاین به کاربران خود دارد. این تجربه کاری و همراهی ٩ ساله با کاربران، به تنهایی اعتبار این بروکر را به تصویر می کشد. زیرا حفظ مشتری و کاربر برای بروکر ها از جذب مشتری سخت تر و مهمتر می باشد و خوشبختانه کارگزاری نیکس با تمام تلاشی که در جلب رضایت کاربران داشته است، از پس این امر مهم به خوبی بر آمده است.

آیا نیکس به ایرانیان و افغانها خدمات می دهد؟

بسیاری از بروکر های معتبر و بزرگی در سطح جهان هستند که خدمات خود را به ایرانیان ارائه نمی دهند. معامله گران ایرانی برای ثبت نام در این بروکر ها مجبور می شوند با هویت غیر ایرانی و به گونه ای که شناخته نشوند، اقدام به ثبت نام کنند. به همین دلیل ثبت نام در این بروکر ها و انجام معامله توسط آنها با سختی های زیادی روبرو است. اما خبر خوبی که برای معامله گران ایرانی وجود دارد این است که بروکر نیکس از بروکر های صاحب نام در زمینه خدمات به ایرانیان می باشد. ایرانیان به راحتی و بی دردسر می توانند با بروکر نیکس لذت واقعی معامله را تجربه کنند.

چطور به نیکس اعتماد کنیم؟

معمولا معامله گران زمانی یک بروکر را به عنوان یک بروکر معتبر میشناسند که بدانند بروکر رگوله است. رگوله بودن بروکر به این معناست که بروکر تحت نظارت قانونی می باشد و اعتبار آن تضمین شده است. در این حالت بروکر یک گزینه قابل اعتماد برای انجام معاملات شما به شمار می رود. زیرا در صورتی که بروکر مرتکب تخلفی شود، معامله گران می توانند به سازمان رگوله شکایت کنند. البته این تنها برای تریدر هایی است که عضو کشور تحریم شده نیستند. بروکر هایی که رگوله هستند طبق قانون حق ارائه خدمات به کشور های تحریم شده را ندارند. بنابراین بروکر نیکس رگوله نیست تا ایرانیان و فارسی زبانان بتوانند از خدمات این کارگزاری بهره مند شوند. در نتیجه بروکرهایی هم که ادعا دارند تحت رگوله به ایرانیان خدمات می‌دهند در واقع  در وب سایت دیگری خدمات می‌دهند و تحت شرکت کارگزاری رگوله خود امکان ارائه خدمات ندارند.

بروکر نیکس در کشور ترکیه فعالیت دارد و هر شخص هر زمان بخواهد می تواند به صورت حضوری به شرکت بروکری نیکس مراجعه کند و از اعتبار این بروکر اطمینان حاصل کند. راه های ارتباطی و همچنین نشانی شرکت در سایت کارگزاری درج شده است. علاوه بر این کاربران می توانند از متاکوتز روسیه استعلام بگیرند. با تمام این موارد جایی برای نگرانی در مورد نیکس وجود ندارد و یکی از پاسخ های ما به سوال “چرا بروکر نیکس؟” قابل اعتماد بودن نیکس می باشد.

آیا نیکس مجوز مالی دارد؟

طبیعتا کارگزاری نیکس همانند هر کارگزاری معتبر و قابل اعتمادی، دارای مجوز مالی و بروکرداری می باشد. این مجوز ISO TR از انگلستان با شماره ثبت 5450894 اخذ شده است. می توانید جزئیات مجوز را در تصویر پایین مشاهده و استعلام کنید.

نحوه انتخاب بهترین بروکر

نیکس چه خدماتی را به مشتریان ارايه می دهد ؟

همان طور که پیش از این گفتیم، بروکر نیکس خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می دهد و همین خدمات محبوبیت این بروکر را افزایش داده است. کارگزاری نیکس با ارائه زیرساخت مطمئن، داشبورد اختصاصی اتوماتیک و بسیار حرفه ای، داشبورد اختصاصی IB (آی بی ها)بهره مندی از پلتفرم های معاملاتی بروز، پشتیبانی 24 ساعته و چت آنلاین با زبان های مختلف به خصوص فارسی، پلان های سرمایه گذاری متنوع، آموزش رایگان فارکس، روش های واریز و برداشت مختلف و آسان، نمایش نرخ های لحظه ای، تجزیه و تحلیل بازار فارکس، ارائه مقالات آموزشی مختلف و دپارتمان‌های مالی، فنی، آموزشی، کال سنتر، پشتیبانی و تحلبل و… توانسته است جایگاه مناسبی میان بروکر های مختلف در بازار فارکس پیدا کند. همچنین نکته حائز اهمیت این است که این بروکر برای فارسی زبانان (ایرانیان، افغانی‌ها و تاجیکها) نیز خدمات خود را ارائه می دهد و همین موضوع به تنهایی باعث محبوبیت بالای بروکر نیکس شده است.

سخن پایانی

بروکر نیکس با خدمات رسانی متنوع به کاربران، با زیرساختی قدرتمند در جهت تجارت در بازار های مالی شروع به فعالیت کرده است. علاوه بر خدمات گوناگون و عالی از سوی بروکر ارائه می شود، تجربه ٩ ساله در این عرصه موجب جلب اعتماد کاربران به این بروکر شده است. هر آنچه درباره بروکر نیکس تا کنون گفته شد تنها گوشه ای از خصوصیات ممتاز این بروکر بود و شما زمانی این ویژگی ها را بهتر درک می کنید که معاملات خود را در کنار نیکس تجربه کنید. نیکس تجارت خود را بر پایه مشتریان بنا نهاده است، بنابراین از کسب سود مشتریان خود خرسند می شود و جلب رضایت مشتریان هدف اصلی این بروکر می باشد.
با تمام آنچه گفته شد اکنون بهتر می توانید پاسخگوی سوال “چرا بروکر نیکس؟” باشید. همچنین با شناختی که از تیم نیکس کسب کرده اید، می توانید آگاهانه و با چشمی باز، این بروکر را برای شروع تجارت خود برگزینید.

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications