NYXbroker
نیکس فارکس

فارکس بدون سرمایه

آیا بدون سرمایه می توان در بازار بزرگ مالی فارکس فعالیت داشت و سود بدست آورد ؟

فارکس بدون سرمایه یا به عبارتی ترید بدون سرمایه چگونه است؟ و یا این سوال خیلی از افراد است که چگونه از فارکس پول در بیاریم ؟ آیا شما هم قصد سرمایه گذاری و ورود به فارکس را دارید اما سرمایه لازم را ندارید؟ می خواهید بدانید آیا ورود و کار در فارکس بدون سرمایه
هم امکانپذیر است؟ و یا اگر سرمایه لازم هست چقدر؟
اگر این قبیل سوالات دغدغه شما نیز است، این مقاله بطور ویژه برای شماست.می خواهیم بدانیم که کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه چگونه ممکن است؟ پس تا پایان همراه ما باشید.
بعضی بروکرها برای افتتاح حساب به حداقل سپرده اولیه نیاز دارند. بعضی نیز به شما اجازه افتتاح حساب جهت ترید در بازار فارکس بدون سرمایه اولیه را می دهند، می توان مقداری سرمایه گرفت و شروع به ترید کردن کنید. برای مثال برای افتتاح حساب، حداقل پول برای معامله در فارکس و همینطور برای کسب سود در فارکس در بروکر نیکس تنها به 5 دلار سرمایه اولیه نیاز دارید.

فهرست مطالب

معامله در فارکس چگونه انجام میشود ؟

حداقل سرمایه برای معامله در فارکس

آیا می توان در فارکس بدون پول معامله کنم؟

آیا می توانم فارکس را با 5 دلار شروع کرد؟

آیا می توان فارکس را با 10 دلار شروع کرد؟

چگونه می توانم در خانه درآمد کسب کنم؟

آموزش کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه

بونوس هدیه چیست ؟

آیا می توان با بونوس ترید کرد ؟

معامله در فارکس چگونه انجام میشود ؟

در ابتدا خوب است که ببینیم که معامله در فارکس چگونه انجام می شود و اینکه امکان دارد که  در معامله در فارکس بدون سرمایه معامله کنیم یا خیر؟  بازار فارکس یکی از بزرگترین بازار های مالی جهان است.  

ورود به فارکس و انجام معامله در این بازار با ریسک و خطر همراه است . چنانچه از اسم این بازار بر می آید (Foreign Exchange) معامله در فارکس از طریق تبادل  ارزهای متفاوت انجام می شود. برای انجام این نوع معامله در فارکس به یک نوع نرخ تبدیل نیاز دارید (ٍExchange Rate).

کسانی که در این بازار نقش دارند از بانک های بزرگ جهان تا  تجار بزرگ و ثروتمند گرفته و از آن طرف افرادی که هر کدام در حد توان مالی خود نقشی را در این بازار ایفا می کنند.

حال با وجود این همه گردانندگان ثروتمند در این  بازار فارکس آیا افراد می توانند بدون سرمایه وارد این بازار بشوند و شروع به کار در فارکس بدون سرمایه کنند؟

باید در جواب گفت بله امکان دارد .

این بازار بزرگ به گونه ای می باشد که هر فرد در حد توان خود می تواند در این بازار معامله کند و سود کسب کند امان در این میان بروکر ها  خدماتی را به شما معامله گران ارائه می دهند  تا بتوانید بدون سرمایه در این بازار فعالیت داشته باشید . برای دانستن چگونگی کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه  در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

حداقل سرمایه برای معامله در فارکس

برای رسیدن به پاسخ این سوال که چگونه از فارکس پول در بیاریم ؟ و اینکه حداقل سرمایه برای معامله در فارکس چقدر است؟ باید گفت: بروکرهای متفاوت آپشن ها و شرایط متفاوتی برای ارائه دارند. در این بخش شرایط افتتاح حساب در بروکر نیکس برای ورود به فارکس و همینطور حداقل پول برای معامله در فارکس برای کسب سود در فارکس طی یک جدول آورده شده است.

اطلاعات انواع حساب در بروکر نیکس

مشخصات حساب سنتی(میکرو) حرفه ای (PRO) ECN
حداقل واریز 5 دلار 300 دلار 300 دلار
حداکثر اهرم 1:500 1:300 1:300
کارمزد معاملاتی ندارد ثابت 3 دلار شروع از 6 دلار به ازای هر لات
هج کامل کامل %50
مارجین کال %120 %60 %100
حداکثر حجم لات در هر پوزیشن 25 30 40
هزینه شبانه SWAP ندارد بر اساس آیتمهای معاملاتی دارد

 

چنانچه می بینید بروکر نیکس، حسابهای معاملاتی متفاوتی دارد که شما را قادر می سازد با توجه به میزان سرمایه و استراتژی معاملاتی خود، حساب خود را افتتاح کنید.

آیا می توان در فارکس بدون پول معامله کنم؟

شاید این نیز سوال شما و خیلی های دیگر باشد که علاقمند به فعالیت در بازار فارکس هستند.  ورود به فارکس و انجام معامله در فارکس بدون سرمایه  ممکن است؟ در واقع ترید بدون سرمایه 

چگونه انجام می شود می شود؟ بله شما می توانید با افتتاح حساب دمو(آزمایشی) در یک محیط با شرایط  کاملا مشابه  یک حساب واقعی به ترید کردن بپردازید. با این تفاوت که سود و ضرر کسب شده هیچ کدام به شما تعلق ندارد.

در واقع می توان گفت که کاربرد حساب دمو تنها به منظور یادگیری و تمرین بازار فارکس به منظور آشنایی و شناخت بهتر این بازار است. تجربه با ارزش استفاده از تحلیل ها و یا سایر ابزار مناسب ترید به شما کمک خواهد کرد که در آینده معاملات موفق همراه با سودهای شیرین را انجام دهید.  

 اما به منظور رسیدن به سود و درآمد واقعی نیاز به داشتن یک حداقل سرمایه است. که البته این حداقل سرمایه هم بستگی به انتظار شما از بازار دارد.   

آیا می توانم فارکس را با 5 دلار شروع کرد؟

در ادامه صحبت در خصوص فارکس بدون سرمایه، خبر خوبی برایتان داریم که شما تنها با 5 دلار! که می توان به آن سرمایه اولیه رایگان و یا ترید بدون سرمایه   نیز اطلاق کرد، میتوانید در بروکر نیکس حساب خود را افتتاح کنید. در واقع از کار در فارکس بدون سرمایه لذت ببرید.

 

 در جدولی که بالاتر آورده شده شرایط افتتاح حساب  سنتی (میکرو ) با 5 دلار را مشاهده کردید .

سوالات متعددی برای افراد ایجاد می شود که آیا واقع امکان این معاملات با 5 دلار وجود دارد ؟ بله با توجه به لوریج این حساب که 500 می باشد در واقع به شما توان مالی 500 برابر بیشتر داده می شود. در همینجا جا دارد که نکته مهمی را متذکر شویم   و آن اینکه استفاده از اهرمها بدون آگاهی و دانش می تواند به زیانهای بزرگ تبدیل شود به همین خاطر همواره با دقت و آگاهی به سراغ استفاده از اهرمها بروید.

آیا می توان فارکس را با 10 دلار شروع کرد؟

 در ادامه بررسی سوالاتی که در ابتدای مقاله مطرح شد با عنوان چگونه از فارکس پول در بیاریم ؟ و یا برای کسب سود در فارکس بدون سرمایه شروع به معامله کرد؟ بله،بروکرهایی هستند مثل بروکر نیکس که  این امکان را برای شما فراهم می کنند که  با حداقل پول یا به نوعی سرمایه اولیه رایگان،  برای معامله در فارکس اقدام نمایید.

اما بعد از واریز 10 دلار چه اتفاقی می افتد؟ شما تنها با واریز 10 دلار، 30 دلار رایگان ، بونوس خوش آمد گویی دریافت کنید. اگر می پرسید که 30 دلار رایگان، بونس چیست؟

پاسخ این است که به ازای 10 دلار واریزی شما 30 دلار رایگان به شما  تعلق می گیرد  تا بتوانید در اکانت (pro)، با 40 دلار شروع به معامله کنید. در حقیقت شما با قدرت بیشتری وارد بازار می شوید. این موقعیت و آفر بی نظیر فقط قابل ارائه به کاربران جدید و یکبار اتفاق می افتد.

چگونه می توانم در خانه درآمد کسب کنم؟

 در ادامه صحبت در خصوص معامله در فارکس بدون سرمایه ، خوب است ببینیم که آیا می توان در خانه به کسب درآمد پرداخت؟ یا خیر؟ بله قطعا می شود. این روزها بسیاری از افراد به دنبال کار و فعالیت دیگری در ادامه شغل اصلی خود در خانه هستند. پیشرفت فناوری شغل های آنلاین زیادی را به سمت خانه ها آورده است. شاخه های زیادی وجود دارد که می توان از طریق آنها در خانه درآمدزایی کرد مورد بحث ما کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه است. می توان گفت یکی از دسترس ترین منابع کسب درآمد، انجام فعالیت آنلاین در خانه می باشد.  

 کامپیوتر یا گوشی و اینترنت وسایل مورد نیاز، برای کسب درآمد در خانه است که امروزه در هر خانه ای یافت می شوند. برای کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه در خانه، شما می توانید با افتتاح حساب در یک بروکر بسته به شرایطی که مناسب با وضعیت شماست،  به راحتی از خانه به کار ترید و کسب درآمد بپردازید.

آموزش کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه

افراد زیادی علاقمند به کار و کسب درآمد در بازار بزرگ فارکس هستند اما به گمان اینکه باید سرمایه بالایی در اختیار داشته باشند، اقدام به فعالیت نمی کنند. اما این تصور اشتباهی است. اکنون شما با توجه به توضیحاتی که قبلا ارائه داده شد به خوبی می دانید چرا.

نباید افراد به دلیل صرفا نبود سرمایه، از بازار فارکس فاصله بگیرند. تعداد بروکرهایی که به کاربران خدمات بروکری ارائه می دهند بسیار بالا می باشد اما برای ایرانیان علاقمند به بازار فارکس به دلیل تحریم محدودیت هایی وجود دارد و شما نمی توانید از تمام بروکرهای موجود خدمات بگیرید. قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که بروکر مورد نظرتان به ایرانیان خدمات ارائه می دهد. 

برای آموزش کسب درآمد فارکس بدون سرمایه می توانید به وبسایت www.nyxbroker.com ، بخش آموزشهای فارکس مراجعه کرده، ثبت نام کنید و از آموزشها بهره ببرید. کارشناسان بروکر نیکس پاسخگوی سوالات شما در این زمینه هستند.

فارکس با بونوس

بونوس هدیه چیست ؟

در بخش بخش های قبلی توضیح داده شد که چطور با سرمایه اولیه رایگان می  توان به بازار فارکس وارد و شروع به فعالیت کرد. یکی از آن راهکارهای اشاره شده بونوس  رایگان بود. در این بخش قصد داریم که بونوس را بیشتر بشناسیم.

بونس چیست؟ بونس در واقع یک هدیه است. 

 بروکر های مختلفی در راستای ارائه خدمات به معامله گران جشنواره های را ترتیب می دهند تا معامله گران مختلف را به بازارهای مالی جذب و یا هدایایی را به معامله گران موفق اهدا کنند . بونوس یکی از این مدل جشنواره ها می باشد که بروکر ها ارائه می دهند .

بونوس در واقع کمکی است از جانب بروکر به تریدر تا با توان مالی بیشتری به کار ترید بپردازد. بونوس ها دارای مبالغ متفاوتی هستند و بسته به شرایط بروکرها نوع و نحوه پرداخت آنها متفاوت است. بنابراین پیش از آنکه با بروکرتان قراردادی را منعقد کنید حتما از شرایط پرداخت بونوس آنها اطلاع حاصل کنید.

آیا می توان با بونوس ترید کرد ؟

بعد از بررسی پرسش بونس چیست؟ ببینیم که در فارکس بدون سرمایه آیا میتوان تنها با بونوس ترید کرد؟ بله می توانید. با مبلغ بونوسی که در اختیارتان قرار داده می شود قادر به ترید کردن خواهید بود. همچنین میزان سودی را هم که از معاملات به دست می آورید به شما تعلق خواهد گرفت. ولی همانطور که در بخش قبلی توضیح داده شد، شرایط در بروکرهای مختلف، متفاوت است. برخی ها در ازای مبلغ واریزی مشخص بونوس خوش آمدگویی ارائه می دهند. برخی دیگر با توجه به میزان حجم معاملاتی که تریدر انجام می دهد بونوس ارائه می دهند. هرچه حجم معاملات تریدر بالاتر برود شانس بهتری برای دریافت بونوس خواهد داشت. نکته مهم اینکه با استفاده از بونوس شما نیازی به قرار دادن پول در حسابتان برای شروع معاملات ندارید.   

حتما قبل از اینکه در جشنواره های بروکر ها شرکت کنید شرایط و قوانین آن جشنواره ها و یا مسابقات را مطالعه نماید .

سخن پایانی

فارکس بدون سرمایه برای خیلی ها میتواند نقطه شروع و حتی سکوی پرتاب باشد. در این مقاله شما را با بازار فارکس بدون سرمایه آشنا کردیم. بسیاری از مردم نمی دانند که بدون سرمایه زیاد یا همان فارکس بدون سرمایه هم می توان ترید کرد و موفق هم شد. شاید باورش سخت باشد که با 5 دلار می توان یک حساب سنتی (میکرو) در بروکر ها افتتاح کرد و شروع به ترید کرد و یا تنها با 10 دلار، 30 دلار بونوس دریافت کنید و با مجموع 40 دلار شروع به ترید کردن نمایید. پس فارکس بدون سرمایه غیر قابل دسترس نیست و می شود با مبالغ بسیار پایین هم شروع به فعالیت و بعضا کسب درآمد از فارکس پرداخت.
بخاطر داشته باشید که برای موفق شدن در بازار پر رقابتی مثل فارکس باید همواره در حال یادگیری و کسب تجربه باشید. با سپاس از همراهیتان، لطفا ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications