NYXbroker
نیکس فارکس

فارکس بدون سرمایه

آیا بدون سرمایه می توان در بازار بزرگ مالی فارکس فعالیت داشت و سود بدست آورد ؟

اگر این قبیل سوالات دغدغه شما نیز است، این مقاله بطور ویژه برای شماست پس تا پایان همراه ما باشید.
بعضی بروکرها برای افتتاح حساب به حداقل سپرده اولیه نیاز دارند. بعضی نیز به شما اجازه افتتاح حساب جهت ترید در بازار فارکس بدون سرمایه اولیه را می دهند، می توان مقداری سرمایه گرفت و شروع به ترید کردن کنید. برای مثال برای افتتاح حساب، حداقل پول برای معامله در فارکس و همینطور برای کسب سود در فارکس در بروکر نیکس تنها به 5 دلار سرمایه اولیه نیاز دارید.

فهرست مطالب

معامله در فارکس چگونه انجام میشود ؟

حداقل سرمایه برای معامله در فارکس

آیا می توان در فارکس بدون پول معامله کنم؟

آیا می توانم فارکس را با 5 دلار شروع کرد؟

آیا می توان فارکس را با 10 دلار شروع کرد؟

چگونه می توانم در خانه درآمد کسب کنم؟

آموزش کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه

بونوس هدیه چیست ؟

آیا می توان با بونوس ترید کرد ؟

معامله در فارکس چگونه انجام میشود ؟

در ابتدا ببینیم که معامله در فارکس چگونه انجام می شود و آیا امکان دارد که  در فارکس بدون سرمایه معامله کنیم یا خیر؟  بازار فارکس یکی از بزرگترین بازار های مالی جهان است.  

ورود به فارکس و انجام معامله در این بازار با ریسک و خطر همراه است . چنانچه از اسم این بازار بر می آید (Foreign Exchange) معامله در فارکس از طریق تبادل  ارزهای متفاوت انجام می شود. برای انجام این نوع معامله در فارکس به یک نوع نرخ تبدیل نیاز دارید (ٍExchange Rate).

کسانی که در این بازار نقش دارند از بانک های بزرگ جهان تا  تجار بزرگ و ثروتمند گرفته و از آن طرف افرادی که هر کدام در حد توان مالی خود نقشی را در این بازار ایفا می کنند.

حال با وجود این همه گردانندگان ثروتمند در این  بازار فارکس آیا افراد می توانند بدون سرمایه وارد این بازار بشوند .

باید در جواب گفت بله امکان دارد .

این بازار بزرگ به گونه ای می باشد که هر فرد در حد توان خود می تواند در این بازار معامله کند و سود کسب کند امان در این میان بروکر ها  خدماتی را به شما معامله گران ارائه می دهند  تا بتوانید بدون سرمایه در این بازار فعالیت داشته باشید .برای شناخت این در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

حداقل سرمایه برای معامله در فارکس

برای رسیدن به پاسخ این سوال که می توان به بازار فارکس بدون سرمایه وارد شد یا خیر و اینکه حداقل سرمایه برای معامله در فارکس چقدر است؟ باید گفت: بروکرهای متفاوت آپشن ها و شرایط متفاوتی برای ارائه دارند. در این بخش شرایط افتتاح حساب در بروکر نیکس برای ورود به فارکس و همینطور حداقل پول برای معامله در فارکس برای کسب سود در فارکس طی یک جدول آورده شده است.

اطلاعات انواع حساب در بروکر نیکس

مشخصات حساب سنتی(میکرو) حرفه ای (PRO) ECN
حداقل واریز 5 دلار 100 دلار 100 دلار
حداکثر اهرم 1:500 1:300 1:300
کارمزد معاملاتی ندارد ثابت 3 دلار شروع از 6 دلار به ازای هر لات
هج کامل کامل %50
مارجین کال %120 %60 %100
حداکثر حجم لات در هر پوزیشن 25 30 40
هزینه شبانه SWAP ندارد بر اساس آیتمهای معاملاتی دارد

 

چنانچه می بینید بروکر نیکس، حسابهای معاملاتی متفاوتی دارد که شما را قادر می سازد با توجه به میزان سرمایه و استراتژی معاملاتی خود، حساب خود را افتتاح کنید.

آیا می توان در فارکس بدون پول معامله کنم؟

شاید سوال شما و خیلی ها باشد که  ورود به فارکس و انجام معامله بدون پول ممکن است؟ در واقع در فارکس بدون سرمایه چگونه معامله می شود؟ بله شما می توانید با افتتاح حساب دمو(آزمایشی) در یک محیط که کاملا اکانت یک حساب واقعی را دارید به ترید کردن بپردازید با این تفاوت که سود و ضرر کسب شده هیچ کدام به شما تعلق ندارد .

آیا می توانم فارکس را با 5 دلار شروع کرد؟

در ادامه صحبت در خصوص فارکس بدون سرمایه، خبر خوبی برایتان داریم که شما تنها با 5 دلار! میتوانید در بروکر نیکس حساب خود را افتتاح کنید. در جدولی که بالاتر آورده شده شرایط افتتاح حساب  سنتی (میکرو ) با 5 دلار را مشاهده کردید .

سوالات متعددی برای افراد ایجاد می شود که آیا واقع امکان این معاملات با 5 دلار وجود دارد ؟ بله با توجه به لوریج این حساب که 500 می باشد در واقع به شما توان مالی 500 برابر بیشتر داده میشود .

جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی بروکر نیکس تماس بگیرید.

آیا می توان فارکس را با 10 دلار شروع کرد؟

 آیا می توان برای کسب سود در فارکس بدون سرمایه شروع به معامله کرد؟ بله، بروکر نیکس این امکان را برای شما فراهم می کند که  با حداقل پول برای معامله در فارکس اقدام نمایید. شما تنها با واریز 10 دلار، 30 دلار رایگان ، بونوس خوش آمد گویی دریافت کنید. اما 30 دلار رایگان،  بونس چیست؟

به ازای 10 دلار واریزی شما 30 دلار رایگان به شما  تعلق می گیرد  تا بتوانید در اکانت (pro)، با 40 دلار شروع به معامله کنید. این موقعیت و آفر بی نظیر فقط قابل ارائه به کاربران جدید و یکبار   اتفاق می افتد .

چگونه می توانم در خانه درآمد کسب کنم؟

اگر بخواهیم در ادامه صحبت در خصوص  فارکس بدون سرمایه، ببینیم که آیا می توان در خانه به کسب درآمد پرداخت؟ بله قطعا می شود.

 کامپیوتر یا گوشی و اینترنت وسایل مورد نیاز، برای کسب درآمد در خانه می باشند. شما می توانید با افتتاح حساب در یک بروکر بسته به شرایطی که مناسب با وضعیت شماست،  به راحتی از خانه به کار ترید و کسب درآمد بپردازید.

آموزش کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه

برای آموزش کسب درآمد فارکس بدون سرمایه می توانید به وبسایت www.nyxbroker.com ، بخش آموزشهای فارکس مراجعه کرده، ثبت نام کنید و از آموزشها بهره ببرید. کارشناسان بروکر نیکس پاسخگوی سوالات شما در این زمینه هستند.

بونوس هدیه چیست ؟

بونس چیست؟ بونس در واقع یک هدیه است.  بروکر های مختلفی در راستای ارائه خدمات به معامله گران جشنواره های را ترتیب می دهند تا معامله گران مختلف را به بازارهای مالی جذب و یا هدایایی را به مامله گران موفق اهدا کنند . بونوس یکی از این مدل جشنواره ها می باشد که بروکر ها ارائه می دهند .

بونوس در واقع کمکی است از جانب بروکر به تریدر تا با توان مالی بیشتری به کار ترید بپردازد.

آیا می توان با بونوس ترید کرد ؟

بعد از بررسی پرسش بونس چیست؟ ببینیم که در فارکس بدون سرمایه آیا میتوان تنها با بونوس ترید کرد؟ بله می توانید. البته شرایط در بروکرهای مختلف، متفاوت است.

حتما قبل از اینکه در جشنواره های بروکر ها شرکت کنید شرایط و قوانین آن جشنواره ها و یا مسابقات را مطالعه نماید .

سخن پایانی

فارکس بدون سرمایه برای خیلی ها میتواند نقطه شروع و حتی سکوی پرتاب باشد. در این مقاله شما را با بازار فارکس بدون سرمایه آشنا کردیم. بسیاری از مردم نمی دانند که بدون سرمایه زیاد یا همان فارکس بدون سرمایه هم می توان ترید کرد و موفق هم شد. شاید باورش سخت باشد که با 5 دلار می توان یک حساب سنتی (میکرو) در بروکر ها افتتاح کرد و شروع به ترید کرد و یا تنها با 10 دلار، 30 دلار بونوس دریافت کنید و با مجموع 40 دلار شروع به ترید کردن نمایید. پس فارکس بدون سرمایه غیر قابل دسترس نیست. بخاطر داشته باشید که برای موفق شدن در بازار پر رقابتی مثل فارکس باید همواره در حال یادگیری و کسب تجربه باشید. با سپاس از همراهیتان، لطفا ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications