NYXbroker
نیکس فارکس

سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش

آشنایی با معاملات ایلات متحده امریکا و قوانین گرانش

سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش به چه مفهومی است؟ چقدر با معاملات سهام ایالات متحده و همینطور قوانین گرانشی ایالات متحده آشنا هستید؟ ما در تیم تحلیلی بروکر نیکس در طی مقاله سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش، به بررسی و صحبت در خصوص مباحث ذیل خواهیم پرداخت.
معاملات سهام ایالات متحده
بورس ایالات متحده
تجارت روزانه
تجارت مارجین
قوانین گرانشی ایالات متحده
برخلاف وجود نگرانی ها در خصوص تورم، کووید-19 و بالارفتن کسری مالی، سهام ایالات متحده همچنان به عملکرد قوی خود ادامه داده است. بازارهای مالی همچنان به فدرال رزرو اعتماد می کنند، اما در سایر نقاط دنیا، بسیاری از بانک های مرکزی در سراسر دنیا وضعیت ناپایدار دارند.
داده های اقتصادی حاکی از آن است که کاهش رشد جهانی در راه می باشد. با این وجود، چنانچه بانک‌های مرکزی با این وضعیت مبارزه نمایند، ممکن است که این نگرانی برای بازارهای مالی رفع شود. در ادامه بیشتر به این سوال خواهیم پرداخت که اما آیا سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش است یا خیر. سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش به چه اشاره دارد؟ مدل گرانش تجارت بین‌الملل بیان می‌کند که حجم تجارت بین دو کشور متناسب با حجم اقتصادی آنها و معیاری از اصطکاک تجاری نسبی آنها می باشد. شاید به دلیل جذابیتی که در مدل گرانشی وجود دارد بیش از 50 سال است که دوام آورده است.

فهرست مطالب

آیا معاملات سهام فقط قمار است؟

آیا بورس قابل دستکاری است؟

آیا تجارت روزانه در ایالات متحده قانونی است؟

آیا ایالات متحده می تواند فروش کوتاه مدت را ممنوع کند؟

آیا تجارت مارجین در ایالات متحده قانونی است؟

آیا معاملات سهام فقط قمار است؟

 

در اولین بخش از مقاله سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش  و همینطور بررسی قوانین گرانشی ایالات متحده ببینیم که آیا معاملات سهام ایالات متحده قمار است؟ و ببینیم که با این توضیحاتی که ارائه داده می شود می توان پی برد که سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش است؟ یا خیر.

افسانه ای در بازار وجود دارد  که می گوید بازار سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش یا سایر بازارهای سهام دقیقاً عین  قمار است. کسانی که در بازارهای مالی سرمایه گذاری می کنند، صرفا سفته باز هستند و جهت انجام تجارت خود به اندازه کافی از شانس برخوردار هستند. هرچند که ویژگی های مشابه برای سرمایه گذاری، تجارت و همینطور قمار وجود دارد، اما با هم بسیار متفاوت هستند.

تفاوت در ریسک و بازده را می توان نقطه تمایز بین قمار و تجارت دانست. در بازارهای سهام، میزان بازده ممکن است بیشتر از میزان ریسک باشد، در صورتی که در قمار میزان ریسک بیشتر از بازده می باشد.

 بازارهای سهام افراد را تشویق می کنند که هم خریدار و هم فروشنده باشند، در صورتی که در قمار می توانید خریدار باشید و نه فروشنده. با این وجود افراد عمدتاً در بازارهای سهام ضرر می کنند، چرا که بدون داشتن  دانش یا مهارت های تحلیلی،  سرمایه را وارد بازار سهام می کنند. لذا اینگونه بگوییم که اگر با معاملات سهام مانند یک قمارباز رفتار کنید، مطمئناً برای شما یک قمار خواهد بود. برمی گردیم به سوالی که بالاتر مطرح شد که آیا سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش است ؟ با وجود پایداری بالایی که در شرایط درگیری دنیا با کووید  19  بورس ایالات متحده از خود نشان داد بهتر می توان به این سوال پاسخ داد. سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش قرار دارد و دیگر تابع آن نمی باشد.

 

 

 

 

 

آیا بورس قابل دستکاری است؟

 

برای روشن شدن بهتر و بیشتر اینکه سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش است یا خیر و در همان راستا، خوب است این سوال را پاسخ دهیم که آیا بورس قابل دستکاری است؟

در بازار سهام، شما دارای مزیتی می باشید بنام مزیت آماری، که در واقع کلید موفقیت در انجام تحقیقات مستمر می باشد و شما تصمیماتی را اتخاذ می کنید که آگاهانه تر باشند، اگر  در انجام معاملات دل به سهام تصادفی بدهید و بر اساس حدسیات و بدون آگاهی پیش بروید آن زمان شما قمار کرده اید. با این مقدمه تا حدودی با ماهیت سهام و چگونگی آن آشنا شدیم اما در خصوص  بورس ایالات متحده، با وجود کسری‌های زیاد مالی و همینطور فشارهای تورمی رو به فزونی، همچنان شاهد افزایش‌های قوی در بازار بورس ایالات متحده بوده‌ایم.  بعضی افراد بر این اعتقاد هستند که برخی از بازارهای بورس دستکاری می شود و در آن شاخص سازی صورت می گیرد و همینطور خرید و فروش فیک و هدایت بازار در راستای اهداف دولتها.

اما از سویی هم با وجود این تحولات پیش آمده،  بانک فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره را پایین نگه داشته است، چرا که  بازارها به آن اعتماد می کنند. لذا در صورتی که داده ها نشان دهنده آن باشد که تورم ریشه دار شده است، آن را اجرایی نماید. این امر باعث تقویت بازارهای سهام می گردد ولی دلار آمریکا را کاهش می دهد.

 

 

 

 

 

 آیا تجارت روزانه در ایالات متحده قانونی است؟

 

اگر از این قسمت مقاله  خواننده ما شده اید در حال بررسی  سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش هستیم. و می خواهیم بدانیم که آیا آیا تجارت روزانه در ایالات متحده قانونی است؟

 قانون خاصی در مورد تجارت روزانه در ایالات متحده آمریکا وجود ندارد. با این وجود، FINRA (قانونی که برای حفظ امنیت سرمایه گذاران است و به حفظ سرمایه گذاری آنها کمک می نماید) را در مورد کارگزاران اجرا می نماید. مطابق این قانون، یک تریدر روزانه باید حداقل حدود 25000 دلار در حساب خود نگه دارد. اگر سهام مورد نیاز 25000 دلار قبل از انجام هرگونه فعالیت معاملاتی روزانه تامین نشود مجاز به انجام معامله روزانه نیستید.

قانون معامله گران روزانه و موجودی سهام 25000 دلاری تنها قابل اجرا برای بازار سهام ایالات متحده می باشد و سایر بازارها از جمله بازارهای آتی، فارکس و یا ارزهای دیجیتال نیز می توانند برای معاملات روزانه گزینه های مناسبی باشند.

 

 

 

 

آیا ایالات متحده می تواند فروش کوتاه مدت را ممنوع کند؟

 

در این بخش از بررسی مبحث سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش به بررسی اینکه آیا ایالات متحده می تواند فروش کوتاه مدت را ممنوع کند؟ فروش کوتاه مدت در واقع می تواند ارزش بیش از حد سهام یا سایر دارایی های مالی را پایین آورده و در نتیجه به مهار سفته بازی بیش از حد کمک  نماید.

این دقیقا همان کاری بود که جان پالسون که مدیریت مدیر صندوق های تامینی  در سال 2007 را بر عهده داشت، انجام داد. زمانی  که او به گونه ای موثر بازار وام مسکن گران را محدود کرد. این حباب که بسیار هم فاجعه بار بود می توانست بسیار آسیب زننده تر عمل کند اگر پالسون در آن زمان اقدامی نمی کرد.

 در واقع فروش کوتاه هیچگونه فرقی با با فروش عادی نمی کند، تنها فرقشان در این است که در این حالت، سرمایه گذار سهام را قرض می گیرد، با این انتظار که بتواند آن را با قیمت کمتری پس از بازگرداندن آن به وام دهنده، بازخرید نماید.

 

 

 

 

 

 

آیا  تجارت مارجین  در ایالات متحده قانونی است؟

 

در بخش پایانی مقاله  سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش خواهیم دید که آیا  تجارت مارجین  در ایالات متحده قانونی است؟ یا خیر

شهروندان آمریکایی حتی وقتی که در خارج از کشور زندگی می کنند از سامانه های معاملاتی مارجین کریپتو حذف می شوند. اما با این وجود، یک پلتفرم تجارت کریپتو وجود دارد که تقریباً در تمام ایالت های ایالات متحده این حق را دارا می باشد  که تجارت کریپتو را با اهرمی بسیار پایین به مشتریان آمریکایی خود ارائه  نماید.

در ایالات متحده تجارت CFD کلا ممنوع است. دارایی‌های آمریکا، شاخص‌ها و… را می‌توان در بسیاری از سامانه های مشتقه با اهرم معامله کرد، اما این موارد هرگز برای شهروندان آمریکایی و همچنین ساکنان ایالات متحده مجاز نمی باشد.

قاعده ای که وجود دارد این است که ، بروکرهایی  که مشتقات ایالات متحده را ارائه می دهند باید دفتر مرکزی خود را در خارج از ایالات متحده آمریکا تاسیس نمایند.

آمریکایی می‌توانند همواره در سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش و سایر دارایی‌ها سرمایه‌گذاری کنند، اما هرگز نمی‌توانند در شرط‌بندی قیمت خالص آن هم با اهرم بالا روی دارایی‌ها شرکت نمایند.

 

 

 

 

 

 

سخن پایانی

 سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش، محور بحث ما در این مقاله بود که به تفصیل به آن پرداختیم. در خصوص سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش، یکی از مواردی که لازم است بدانیم این است که هیچگونه قانون گرانش در امور مالی وجود ندارد. بله، در واقع برخی از متغیرها می باشند که باید برگردانده شوند. رابطه اصلی مدل های گرانش را به راحتی می توان با استفاده از الگوهای کلی در داده های تجاری نمایش داد. با امید به آنکه مقاله  سهام ایالات متحده خارج از قوانین گرانش برایتان مفید بوده باشد. نظرات و دیدگاهتان را در این خصوص با ما به اشتراک گذارید. بروکر نیکس همراه همیشگی کاربران آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص بازار فارکس و ارزهای دیجیتال از طریق چت آنلاین و سایر راههای ارتباطی موجود در وبسایت  خود می باشد.

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications