NYXbroker
نیکس فارکس

ارز دیجیتال BNB

ارز دیجیتال BNB چیست و چگونه میتوان آن را خرید

ارز دیجیتال BNB یکی از رمز ارزهای به نام است که با نام بایننس کوین شناخته می شود. این ارز رمزنگاری شده در صرافی بایننس جهت تجارت و همچنین پرداخت هزینه کاربرد دارد. صرافی بایننس از ژانویه 2018 بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است که بیش از 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه را تسهیل می کند. آیا از BNB شناختی دارید؟ آینده ارز دیجیتال BNB چگونه است؟ زیرساخت BNB چیست؟ این ارز در چه مواردی استفاده می شود؟
کاربران بایننس کوین از تخفیف در کارمزد تراکنش در صرافی بایننس به عنوان مشوق برخوردار می شوند. پس از خرید ارز دیجیتال BNB می توان آن را ذخیره کرد، به عنوان وسیله پرداخت استفاده کرد و یا با سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و لایت کوین و… مبادله و یا معامله کرد. بایننس کوین در جولای 2017 ایجاد شد و در ابتدا قبل از اینکه به ارز اصلی بلاک چین خود بایننس، یعنی زنجیره بایننس تبدیل شود، روی بلاکچین اتریوم با توکن ERC-20 کار می کرد.
خواهشمندیم نظراتتان را در رابطه با این ارز در انتهای مقاله برای ما بنویسید. علاوه بر این برای رفع ابهامات خود در چت آنلاین با مشاورین نیکس ارتباط بگیرید.

فهرست مطالب

ارز دیجیتال BNB چیست؟

زیرساخت ارز دیجیتال BNB چیست؟

BNB برای چه مواردی استفاده می شود؟

آیا BNB سرمایه گذاری خوبی است؟

آیا بایننس در ایالات متحده ممنوع است؟

ارز دیجیتال BNB چیست؟ 

بایننس کوین نوعی ارز دیجیتال است که معرف و انتشار دهنده آن صرافی بایننس است و نماد آن BNB می باشد. از تاریخ ژوئن 2021، بایننس به عنوان بزرگترین صرافی در زمینه ارزهای دیجیتال در جهان محسوب می شود. در این صرافی بیش از 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه رخ می دهد و پشتیبانی می شود. این صرافی اخبار ارز  BNB را ارائه می دهد و آن را اختصاصی سازی کرده است. سکه اختصاصی بایننس در ابتدا روی بلاک چین اتریوم با استاندارد ERC 20 مورد اجرا بود اما پس از آن تبدیل به سکه اصلی زنجیره بایننس شده است. در طی یک عرضه اولیه سکه (ICO) در جولای 2017 راه اندازی شد و دارای حداکثر 200 میلیون توکن BNB است. 10% یا 20 میلیون خرید ارز دیجیتال BNB را به سرمایه گذاران واگذار کرد، 40% یا 80 میلیون توکن به تیم موسس و 50% یا 100 میلیون مابقی را به شرکت کنندگان مختلف از طریق فرآیند ICO ارائه کرد. حدودا نیمی از سرمایه جمع‌ شده در طی فرآیند ICO برای بازاریابی بایننس اختصاص یافت، این در حالی است که از حدود یک سوم سرمایه در جهت ساخت پلتفرم بایننس و همچنین ارتقاء های لازم در اکوسیستم بایننس بهره گرفته شد.

زیرساخت ارز دیجیتال BNB چیست؟

بایننس کوین به عنوان یک توکن ابزاری برای کارمزد های معاملاتی با تخفیف در سال 2017 ایجاد شد و اینگونه آینده ارز دیجیتال BNB را درخشان ساخت. اما از آن زمان، استفاده از آن به برنامه های کاربردی متعددی در تعداد زیادی از پلتفرم ها گسترش یافته است. 

توکن کریپتو از سایر شراکت‌ ها حمایت شده است که به گسترش استفاده از آن کمک کرده است. این شامل مشارکت با پلتفرم برتر پخش ویدیوی زنده آسیایی، Uplive است که هدایای مجازی را برای خرید ارز دیجیتال BNB به پایگاه کاربر 20 میلیونی Uplive ارائه می کند.

علاوه بر این بایننس کوین تحت حمایت و پشتیبانی اپلیکیشن موبایل و غول پرداخت آمریکایی VISA است. 

 

BNBبرای چه مواردی استفاده می شود؟

درست مانند سایر ارزهای دیجیتال جدید و در حال تکامل، تحلیل ارز دیجیتال BNB کاربردهایی دارد که فراتر از صرافی بایننس است، مانند :

معامله : مهم ترین کاربرد که آینده ارز دیجیتال BNB را تضمین می کند، این است که می تواند با سایر ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف، بسته به محدودیت های تعیین شده توسط صرافی، معامله شود.

کارمزد تراکنش در صرافی بایننس : از BNB در جهت پرداخت و انجام تراکنش ها در صرافی بایننس استفاده می شود. به منظور تشویق کاربران برای انجام تراکنش ها با بهره گیری از بایننس کوین، تخفیف در تراکنش ها در نظر گرفته شده است و همین باعث افزایش ارزش بایننس کوین و همچنین اخبار ارز دیجیتال BNB می شود.

پرداخت‌های کارت اعتباری : BNB می‌تواند شکل پرداخت صورت‌حساب‌های کارت اعتباری کریپتو در Crypto.com باشد.

پردازش پرداخت : بازرگانان BNB را به عنوان وسیله پرداخت برای مشتریان ارائه می دهند و به این ترتیب انعطاف پذیری بیشتری برای پرداخت ها ایجاد می شود. 

رزرو ترتیبات سفر : از BNB برای رزرو هتل و پرواز در وب سایت های مختلف بهره گیری می شود. تحلیل ارز دیجیتال BNB از همین منظر با ارزش است.

سرگرمی : BNB کاربردهای مختلفی در فضای سرگرمی از جمله خرید هدایای مجازی دارد. 

سرمایه گذاری : چندین پلتفرم به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا با بهره گیری از تحلیل ارز BNB در سهام، ETF، اوراق بهادار و سایر دارایی ها سرمایه گذاری کنند.

وام و نقل و انتقالات : بایننس کوین می تواند نوعی وثیقه برای وام در سیستم عامل های خاص باشد. همچنین، اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که به کاربران اجازه می‌دهند قبض‌ها را تقسیم کنند و از طریق بایننس کوین به دوستان و خانواده پرداخت کنند.

 

آیا BNB سرمایه گذاری خوبی است؟

بسیاری از کاربران با انتظار افزایش ارزش آینده ارز دیجیتال BNB، آن را خریداری و نگه می دارند. معامله گران می‌توانند BNB خود را با خیال راحت در کیف پول بایننس یا در برنامه کیف پول رمزنگاری Trust Wallet ذخیره کنند. برای کسب سود از سرمایه گذاری BNB، پیگیری اخبار ارز دیجیتال BNB و روند تغییرات ارزش آن بسیار مهم است. 

با تمام این توضیحات به طور کلی بایننس کوین به خودی خود یک سرمایه گذاری نیست و گزینه مناسبی به حساب نمی آید. بایننس در مورد موضع خود در قبال تحلیل ارز  BNB که یک توکن ابزاری است، کاملاً واضح است و قصد دارد از آن به همین ترتیب استفاده شود.

همه آنچه گفته شد در این باره است که شما نباید هر آلتکوین را به جز در اکوسیستم خود بی ارزش بنویسید. هر کریپتو هدف متفاوتی دارد (و در نتیجه پتانسیل) و نیاز به ارزیابی جداگانه دارد.

آیا بایننس در ایالات متحده ممنوع است؟

بایننس در ایالات متحده ممنوع نیست، با این حال، در 13 می 2021، بلومبرگ گزارش داد که بایننس هولدینگ توسط وزارت دادگستری و خدمات درآمد داخلی تحت تحقیق است. بر اساس این گزارش، کارگاه های شویی و مالیاتی افرادی را که بینش کسب و کار Binance دارند، مورد کاوش قرار داده اند. به این ترتیب اخبار ارز دیجیتال BNB نیز محدود می شود. 

جسیکا جونگ، سخنگوی بایننس، گفت: «ما تعهدات قانونی خود را بسیار جدی می‌گیریم و با تنظیم‌کننده‌ها و مجریان قانون به شکلی مشترک تعامل داریم. ما سخت برای ایجاد یک برنامه انطباق قوی که شامل اصول و ابزارهای ضد پولشویی می باشد و توسط مؤسسات مالی برای شناسایی و رسیدگی به فعالیت‌های مشکوک استفاده می‌ شود، در تلاش بوده ایم.»

سخن پایانی

ارز دیجیتال BNB چیست با مطالعه این مقاله کاملا درک خواهید کرد .  این ارز از بین تمام آلتکوین های موجود، محبوب ترین است. بایننس کوین (BNB) در ابتدا به عنوان راهی برای پرداخت هزینه های معاملاتی در اکوسیستم صرافی محبوب بایننس شروع شد. بایننس کاملاً روشن می‌ کند که BNB یک «سکه کاربردی» است که برای استفاده ابزاری طراحی شده است. برخلاف بیت کوین، بایننس کوین برای سرنگونی ارز سنتی فیات یا غیرمتمرکز کردن کل بخش های اقتصاد نیست. تحلیل ارز دیجیتال BNB چندان مفید و کاربردی نیست. زیرا این ارز دیجیتال اختصاصی بایننس، گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری به شمار نمی رود و در واقع جنبه سرمایه گذاری و سودگیری بلندمدت ندارد. اما پیگیری اخبار ارز دیجیتال BNB به عنوان یک ابزار اختصاصی می تواند مفید باشد. جالب است بدانید که BNB از ترکیب سقف عرضه (مثل بیت کوین) و سینک سکه (مثل اتریوم) استفاده می کند. بایننس کوین با استفاده از درپوش عرضه، ارزش خود را حفظ می کند. 

نظرات خود را برای ما بنویسید و همچنین در جهت رفع ابهامات، با مشاورین نیکس تماس حاصل فرمایید.

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications