NYXbroker
نیکس فارکس

کیف پول نیکس

کیف پول داخلی درون شبکه بروکر نیکس جهت سهولت در روند کاری معامله گر ایجاد شده است .

کیف پول نیکس یکی از انواع خدمات بروکر نیکس است که با هدف تسهیل امور کاربران ارائه می شود. در گذشته واژه کیف پول تنها به کیف پول های فیزیکی که قابل دیدن و لمس کردن بودند و در حمل پول نه چندان زیاد کاربرد داشتند، اطلاق می شد. اما امروزه کیف پول معنای گسترده تری را شامل می شود. کیف های پول یا فیزیکی هستند و یا الکترونیکی. کیف پول های فیزیکی را که توضیح دادیم و کاربرد چندانی برای حمل پول به خصوص پول حجیم نداشتند. در حالی که کیف پول های الکترونیکی به دلیل کاربردی بودن و کاهش فواصل زمانی و مکانی، امروزه طرفداران بسیاری دارد. یکی از این کیف پول ها، کیف پول نیکس می باشد که دیدگاه شما را در رابطه با نحوه شارژ حساب فارکس تان تغییر می دهد. ابتدا بهتر است آشنایی بیشتری با نفس کیف پول و انواع و کاربرد های آن پیدا کنید تا سپس به مباحث ریشه ای تر که شامل کیف پول نیکس نیز می شود بپردازیم. منتظر نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما در انتهای مقاله هستیم. مشاورین بروکر نیکس آماده پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات شما هستند.

فهرست مطالب

کیف پول چیست؟

کیف پول نیکس چیست؟

کاربرد کیف پول نیکس چیست؟

آیا کیف پول نیکس مفید است؟

تفاوت کیف پول صرافی با کیف پول بروکر نیکس

کیف پول چیست؟

کیف پول NYX یک سرویس آنلاین همیشه در دسترس است که شما با استفاده از آن می توانید عملیات مختلف معاملاتی و الکترونیکی روزانه خود را با صرف کمترین زمان و به آسانی هرچه تمام تر در پیش بگیرید. کیف پول در صرافی ها، معاملات فارکس، تراکنش های بانکی، واریز و برداشت و… از ابزار مهم آسان کننده عملیات به شما می رود. امروزه مثل گذشته جابجایی فیزیکی پول در جیب تان و یا مکان های به خصوصی کاربرد ندارد، بلکه با گسترش ارتباطات، خدمات تبادلات الکترونیکی متداول شده اند. یکی از این خدمات کیف پول الکترونیکی می باشد. موضوع مورد بحث ما در این مقاله کیف پول nyx است و می خواهیم به طور تخصصی این نوع کیف پول را مورد بررسی قرار دهیم.

کیف پول نیکس چیست؟

کیف پول NYX در تمام تراکنش‌های مالی بروکر نیکس مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله خدماتی است که در دسترس کاربران است. هنگامی که کاربر قصد واریز پول به بروکر و شارژ کردن حساب خود را دارد، با وجود کیف پول نیکس کار خود را آسان می کند. نحوه واریز در فارکس یا نحوه شارژ حساب تریدی برای کاربر دو حالت دارد، یا میتواند با بروکر تماس بگیرد و یا با استفاده از کیف پول خود شارژ حساب خود را به آسانی هرچه تمام تر انجام دهد. به این صورت که ابتدا وارد کیف پول NYX خود می شود و به میزانی که قصد شارژ حساب را دارد، همان مبلغ را از کیف پولNYX به حساب متاتریدر خودتان نزد بروکر منتقل می کنید. کیف پول NYX علاوه بر صرفه جویی در زمان، فرایند شارژ حساب و واریز و برداشت فارکس را برای شما آسان می کند. پس کیف پول شما یک منبع امن ذخیره کننده درآمد فارکس شما نیز به حساب می آید. 

کاربرد کیف پول نیکس چیست؟

در مورد کاربرد کیف پول  NYX در واریز و برداشت باید به این موضوع اشاره کرد که ابتدا انتقال پول به کیف پول شما صورت می گیرد. سپس شارژ حساب از طریق مبلغی که در کیف پول نیکس خود دارید، صورت می گیرد. در این صورت شما دیگر برای شارژ حساب نیازی به تماس با بروکر ندارید و می توانید در هر ساعت از شبانه روز که اراده کنید، حساب تریدی خود را به وسیله کیف پول بروکر  نیکس به راحتی شارژ کنید. در برداشت فارکس هم همانند نحوه شارژ حساب، شما دو راه پیش رو دارید. یا مستقیما از طریق بروکر اقدام می کنید و یا از طریق کیف پول نیکس موجودی خود را برداشت می کنید. برداشت فارکس به صورت مستقیم کمی زمان بر تر نسبت به برداشت با کیف پول NYX انجام می شود.

آیا کیف پول نیکس مفید است؟

در مورد این سوال قطعا جواب ما مثبت است. فرض کنید که شما حسابی دارید و در حال ترید هستید و ناگهان متوجه ضرر و زیان در حساب خود می شوید و تصمیم به شارژ حساب می گیرد. شما می خواهید در زمان کمی و به آسان ترین شکل ممکن حساب تان شارژ شود. در این صورت از کدام نحوه واریز در فارکس استفاده می کنید؟ روش مستقیم یا با کیف پول؟ قطعا استفاده از کیف پول نیکس برای شما راحت تر خواهد بود زیرا دسترسی به واریز و برداشت را برای شما آسان تر می کند. زمانی که شما پس از تحلیل های فاندامنتال فارکس می خواهید دست به عمل بزنید و می خواهید در زمان کوتاهی یک معامله سریع انجام دهید، کیف پول به کمک شما می آید و روند شارژ حسابتان را تسریع می کند. پس بدیهی است که کیف پول NYX یک ابزار مفید خواهد بود.

تفاوت کیف پول صرافی با کیف پول بروکر نیکس

انواع شاخص PMI به دو دسته کلی شاخص های پی ام آی تولید وبخش غیر تولیدی ( خدماتی ) تقسیم بندی شده است.

شاخص PMI تولید مرتبط با آمار پنج بخش مختلف از جمله سفارشات جدید (30%)، تولید (25%)، نرخ استخدام (20%)، زمان تحویل تامین کننده (15%) و موجودی انبار(10%) می باشد. برای محاسبه شاخص PMI، زمان تحویل تامین کننده معکوس شده و بنابراین در مسیری قابل مقایسه با سایر شاخص ها حرکت می کند.

شاخص PMI بخش خدماتی دیدگاه پیشرفته تری را در خصوص شرایط معامله در بخش خدمات در اختیار معامله گر می گذارد و او می تواند درک بهتری نسبت به شرایط معامله و بازار پیدا کرده و اطلاعات ارزشمندی در مورد زمینه اقتصادی هر یک از بازارهای مختلف بدست آورد. همچنین این شاخص در بخش خدماتی می تواند نشان دهنده سالم بودن یا ناسالم بودن اقتصاد حال حاضر نیز باشد. در حالیکه بخش خدمات کنترل زیادی بر تولید ناخالص داخلی دارد، شاخص PMI بخش خدمات می تواند شاخص بسیار مهمی در اقتصاد کل آمریکا به حساب آید. عدد بیش از 50 در این شاخص روند صعودی بازار را نشان داده که در اصطلاح آن را بازار گاوی می نامند و عدد کمتر از 50 روند نزولی بازار را نشان داده که آن را بازار خرسی می نامند.

سخن پایانی

کیف پول نیکس ماشین الکترونیکی آسان ساز مبادلات شماست که خوشبختانه موجب جلب رضایت بسیاری از کاربران عزیز بروکر نیکس شده است. ما سعی کردیم تا جایی که می شود شما را با این خدمت بروکر نیکس آشنا کنیم. حالا که شما با این کیف پول و نحوه واریز در فارکس به وسیله این کیف پول آشنا شدید، می توانید با صرفه جویی در وقت خود، به آسانی مراحل شارژ حساب خود را طی کنید و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به شارژ مجدد داشتید، از خدمات کیف پول نیکس بهره مند شوید. این کیف پول امنیت مالی شما در مبادلات را تضمین می کند و یک منبع نگهدارنده دارایی های شما در جهان فارکس به شمار می رود. بنابراین کیف پول را می توان گاوصندوق معاملات فارکس دانست که تنها خودتان به آن دسترسی دارید.
شما می توانید نظرات ارزشمند خود را در مورد کیف پول نیکس با ما در میان بگذارید و در صورت نیاز با مشاورین بروکر نیکس جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

نمایش نظرات (2)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications