NYXbroker
نیکس فارکس

سرمایه گذاری در فارکس

آیا می توان در بازار مالی سرمایه گذاری خوبی داشت ؟

سرمایه گذاری در فارکس فرصتی بی نظیر برای فعالیت تجاری در یک بازار مالی بزرگ و کسب سود است. این بازار بستری برای مبادله ارزهای خارجی فراهم ساخته است. فارکس بزرگترین بازار مالی جهان است و معاملات انجام گرفته در آن تقریبا بر تمام جوانب اقتصادی تاثیر گذار است.
بازار فارکس بستری مناسب برای تمام معامله گران و سرمایه گذاران در سراسر دنیا برای تجارت آنلاین فراهم می کند.
در دنیای نوین کسب و کارهای فیزیکی به تدریج به حاشیه می رود و دنیای تجارت همواره در حال گسترش است. معامله گران بر اساس تجربه و مهارت خود همواره درحال سودگیری از بازار مالی فارکس هستند.
چه اطلاعاتی در رابطه با سرمایه گذاری در فارکس دارید؟ کسب سرمایه در این بازار چگونه حاصل می شود؟ موفقیت در فارکس و کسب سود به چه عواملی بستگی دارد؟ بهترین بروکر فارکس چه ویژگی هایی دارد؟
فارکس بیشترین حجم معامله روزانه را در رابطه با دیگر بازارهای مالی دارد و این نشان از اعتبار این بازار است. معامله گران ثروتمند زیادی در این بازار بزرگ سودهای زیادی دریافت کرده اند .
میزان موفقیت در فارکس برای تمام معامله گران یکسان نیست، این تا حد زیادی بستگی به تجربه و مهارت و همچنین کارگزاری مورد نظر معامله گر دارد. کسب مهارت پیش نیاز ورود به بازار فارکس است و شناخت و اطلاعات لازم برای موفقیت در این زمینه ضروری است. بروکرها نیز با خدمات خود نقش موثری در موفقیت معامله گران ایفا می کنند. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس و سرمایه گذاری در فارکس باید به معیارهای مختلفی توجه داشته باشید که در ادامه مقاله توضیح داده می شود.
شما می توانید در انتهای مقاله نظرات ارزشمند خود را بنویسید. مشاورین نیکس در چت آنلاین آماده پاسخ به سوالات و ابهامات شما هستند.

فهرست مطالب

آیا سرمایه گذاری در فارکس خوب است؟

چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنم؟

افراد مبتدی چگونه از فارکس سود کسب کنند؟

کدام کارگزاران بهتر هستند؟

آیا فارکس بهتر از کریپتو است؟

آیا سرمایه گذاری در فارکس خوب است؟

 

پاسخ این سوال ممکن است از سوی هر معامله گر به شکل متفاوتی داده شود. هیچ قانون علمی ثابت شده ای برای خوب یا بد بودن سرمایه گذاری فارکس وجود ندارد.

در حقیقت خوب یا بد بودن تا حد زیادی بستگی به خود معامله گر دارد. اگر معامله گر مهارت و ظرفیت لازم برای حضور در عرصه تجارت فارکس را داشته باشد، این بازار بهترین گزینه تجارت است. اما اگر معامله گر به توانایی خود شک داشته باشد، باید بداند که تجارت می تواند برای او پر ریسک باشد و ورود به بازار مالی برای او خوب نخواهد بود.

تجربیات معامله گران موفق در سطح دنیا حاکی از آن است که بازار فارکس بهترین بستر تجارت و کسب سود است. رعایت اصول و عوامل موفقیت در فارکس می تواند هر معامله گر را به کسب سرمایه و سود قابل توجهی برساند.

صرف نظر از مهارت معامله گران و عوامل موثر بر بازار فارکس، عامل دیگری که خوب یا بد بودن سرمایه گذاری در فارکس را شفاف میکند، عملکرد کارگزاران است. بروکرها در زمینه فعالیت های تجاری به کاربران خود خدمت رسانی می کنند. بنابراین کارگزاران نقش موثری در موفقیت معامله گران دارند و باید با دقت انتخاب شوند. مطالعه و کسب شناخت در زمینه انواع بروکرها می تواند به شما در یافتن یک بروکر معتبر کمک کند.

بروکر معتبر نیکس با سابقه 9 ساله در زمینه ارائه خدمات مالی گوناگون، بستری ایمن برای سرمایه گذاری در بازار فارکس فراهم ساخته است. کاربران بروکر نیکس از مزایا و خدمات ارزشمندی برای تجارت برخوردار می شوند. بروکر نیکس ماهیت بازار فارکس را برای کاربران خود شفاف سازی می کند و در مسیر سرمایه گذاری و کسب سود، معامله گران را با خدمات بی نظیر خود همراهی می کند. افراد مبتدی می توانند برای شروع تجارت فارکس، با گذراندن دوره آموزش رایگان فارکس در بروکر نیکس، آگاهانه سرمایه گذاری در فارکس را آغاز کنند.

چگونه در فارکس سرمایه گذاری کنم؟

 

به طر شما می توان در یک بازار مالی سرمایه گذاری آسانی داشت ؟  بله ، تنها لازم است یک فرآیند کوتاه را طی کنید :

 

1-  یک حساب کارگزاری باز کنید: ابتدا به مکانی برای نگهداری ارز خارجی یا دارایی خود نیاز دارید. این یک حساب کارگزاری است. اگر از قبل کارگزاری مورد علاقه ندارید، یکی را برای شروع باز کنید. بروکر نیکس با تجربه نه ساله و ارائه خدمات گوناگون و حساب های معاملاتی مختلف متناسب با نیاز معامله گر، اعتبار لازم را برای شروع تجارت به متقاضی ارائه خواهد داد.

2-  حساب خود را تأمین مالی کنید: پول نقد را از یک چک پیوندی یا حساب کارگزاری دیگر واریز کنید.

3-  در مورد استراتژی فارکس خود تحقیق کنید: شما نباید فقط بر اساس احساس درونی عمل کنید. دقت کنید که سرمایه گذاری در فارکس نیازمند تحقیق در مورد چشم انداز اقتصادی است. 

4-  یک سفارش خرید برای جفت ارز یا دارایی مورد علاقه خود وارد کنید: ابتدا جفت ارز خود را  انتخاب،   و بعد وارد معامله خوب شوید.

5-  مدیریت سرمایه فارکس: بازار فارکس پرنوسان است و امکان دارد به سرعت دچار تغییر و تحول شود. روی سرمایه گذاری های خود تمرکز کنید و در صورت چرخش آنها در جهت اشتباه، آماده حرکت باشید.

افراد مبتدی چگونه از فارکس سود کسب کنند؟

 

کسب سود از بازار بزرگ فارکس تنها برای معامله گران حرفه ای ساخته نشده است. بسیاری از معامله گران مبتدی روزانه از فارکس سود می گیرند و به تجربه و مهارت خود می افزایند.

وجود اطلاعات زمینه ای درمورد بازار برای شروع تجارت و سرمایه گذاری در فارکس لازم است، اما دانش عمیق و ریشه ای ضروری نیست. معامله گران مبتدی می توانند با بهره گیری از خدمات متنوع بروکر نیکس، خود را به سطحی برسانند که به راحتی از فارکس سود بگیرند. بروکر معتبر نیکس برای معامله گران مبتدی آموزش رایگان فارکس را فراهم ساخته است. علاوه بر این مقالات و محتوای علمی ارائه شده از سوی این بروکر به دانش معامله گران می افزاید.

بروکر نیکس در مسیر تجارت همواره پشتیبان معامله گران است و آنان را در کسب سود و موفقیت در فارکس همراهی می کند.

کدام کارگزاران بهتر هستند؟

 

معیارهای بهترین بروکر فارکس ممکن است برای هر معامله گر متفاوت باشد، زیرا هر معامله گر خدمات به خصوصی را مدنظر دارد. اما در یک نگاه کلی می توان گفت که یک بروکر خوب باید در مسیر کسب سرمایه همراه و پشتیبان معامله گران باشد و نه مخالف آنان.

معامله گر برای سرمایه گذاری در فارکس باید بروکری را انتخاب کند که به موفقیت کاربران خود اهمیت بدهد و به در پی ضرر آنان برای کسب منفعت خود نباشد. برای مثال بروکرهای مارکت میکر از ضررهای معامله گران سود می گیرند و ممکن است برخی موانع را در جهت ضرر کاربران خود طراحی کنند.

با این حال بروکرهایی هستند که برای موفقیت کاربران خود ارزش قائل هستند و آنان را برای موفقیت در فارکس همراهی می کنند. بروکر نیکس مزایای ارزشمندی نظیر اسپردهای بسیار کم، انجام سریع معاملات و امنیت را به کاربران خود ارائه می دهد. همچنین با ارائه حساب های معاملاتی گوناگون متناسب با شرایط و نیاز هر معامله گر، موانع تجاری پیشروی معامله گران را برمیدارد. بروکر نیکس با فراهم سازی بستری کاملا امن برای معامله، لذت واقعی تجارت را به معامله گران هدیه می کند. تمام این موارد بخش کوچکی از دلایلی است که توضیح می دهد چرا باید سرمایه گذاری در فارکس را با بروکر نیکس تجربه کنید.

آیا فارکس بهتر از کریپتو است؟

 

کریپتو و فارکس دو مورد از سودآورترین بازارها برای معامله گران هستند. به لطف سود کلان این دو بازار، در مقایسه با سایر بازارها توجه زیادی را به خود جلب می کنند. حتما از خود می پرسید که کدام بازار برای سرمایه گذاری بهتر است، سرمایه گذاری در فارکس یا ارز دیجیتال؟ 

برتری هر بازار بر اساس تفاوت های آنها مشخص می شود و در نهایت قضاوت اصلی بر عهده شخص معامله گر می باشد.

1- تعداد ابزارهای موجود : یکی از تفاوت های عمده بین بازار ارز دیجیتال و ارز دیجیتال تعداد ابزارهای موجود است. معامله گران فارکس معمولاً با جفت ارزهایی مانند EUR/USD، USD/JPY، GBP/USD، USD/CHF، USD/CAD و غیره معامله می کنند. با این حال، گزینه ها محدود هستند. اما از سوی دیگر، بیش از 11000 ارز دیجیتال مختلف موجود است. حتی، تعداد ارزهای دیجیتال به اندازه ای در حال افزایش است که حفظ شمارش آن دشوار است. اما تنها تعداد کمی از رمزارزها وجود دارند که به طور فعال معامله می شوند که شامل بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل و موارد دیگر می شود.

به طور خلاصه، بازار کریپتو گزینه های بسیار بیشتری را برای تجارت به شما ارائه می دهد. در حالی که سرمایه گذاری در فارکس تعداد محدودی ابزار به شما ارائه می دهد. 

2- حجم نقدینگی : وقتی صحبت از نقدینگی به میان می آید، بازار فارکس یک بازار بسیار نقدپذیر است. حجم معاملات صورت گرفته در بازار فارکس در سال 2019 به بیش از 6.6 تریلیون رسید. در نتیجه، خرید یا فروش جفت ارز مورد علاقه خود برای شما بسیار آسان خواهد بود. این امر باعث می‌شود تا بتوانید با قیمت دلخواه خود از معامله خارج شوید. اما در مورد بیشتر ارزهای دیجیتال اینگونه نیست! بنابراین بر اساس حجم نقدینگی سرمایه گذاری در فارکس گزینه بهتری محسوب می شود. 

3- نوسانات : بازار کریپتو در مقابل فارکس نوسانات بیشتری دارد. حتی، بازار فارکس ثابت می ماند. اگر به هر بازار ارزهای دیجیتال نگاه کنید، فقط فراز و نشیب هایی را مشاهده خواهید کرد. حتی ارزهای دیجیتال کوچکتر نیز می توانند به شدت بالا یا پایین حرکت کنند. اما این حرکات در فارکس به سختی مشاهده می شود. از این رو، با سرمایه گذاری در فارکس کنترل ریسک ها برای شما آسان تر خواهد بود.

4- پتانسیل کسب سود : هردو بازار پتانسیل کسب سود کلان دارند. اگر ریسک بزرگی می کنید، از سود بزرگی نیز برخوردار خواهید شد. یک گزینه مثبت و محبوب برای سرمایه گذاری فارکس، اهرم ها هستند. شما می توانید پتانسیل معاملات فارکس خود را با استفاده از اهرم افزایش دهید و سود خود را چندبرابر کنید. 

سخن پایانی

 

سرمایه گذاری در فارکس در دنیای نوین یک فرصت عالی برای کسب سرمایه به شمار می رود. در دنیای امروز با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی و کاهش فواصل زمانی و مکانی، کسب و کارهای سنتی به حاشیه رفته و تجارت آنلاین روز به روز در حال توسعه است. بازار بزرگ جهانی فارکس روزانه معامله گران بیشتری از سراسر دنیا به خود جذب می کند و به آنها سود می دهد.

موفقیت و کسب سرمایه با سرمایه گذاری در فارکس مستلزم عواملی همچون مهارت و تجربه، دانش کافی در مورد بازار و عوامل موثر بر آن و همچنین انتخاب بهترین بروکر فارکس می باشد.

کارگزاری های فارکس نقش بسزایی در موفقیت کاربران خود ایفا می کند. آنها در سرنوشت تجاری کاربران خود موثر هستند. به همین دلیل لازم است معامله گران زمان مناسبی را برای جستجوی بروکر مناسب و سرمایه گذاری در فارکس صرف کنند.

بروکر معتبر نیکس هموار با ارائه خدمات بی نظیر به کاربران خود همواره در مسیر کسب سود همراه و پشتیبان آنان بوده است. تمام معامله گران در هر سطحی اعم از مبتدی تا حرفه ای، می توانند با بهره گیری از خدمات و مزایای منحصر به فرد بروکر نیکس تجربیات خوشایندی از تجارت کسب کنند.

خواهشمندیم نظرات ارزشمند خود را برای ما بنویسید و ما در جهت بهبود مطالب یاری کنید. مشاورین نیکس در چت آنلاین آماده پشتیبانی پاسخ به پرسش های شما هستند.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications