NYXbroker
نیکس فارکس

تجارت در 2022

در سال 2022 بهترین تجارت برو روی چه چیزی خواهد بود ؟

تجارت در 2022 موضوعی است که توجه بسیاری از معامله گران آینده نگر را به خود جلب می کند. آینده بازار مسئله حیاتی و مهمی در زندگی تجاری معامله گران است. پیشبینی رشد ارزی 2022 و انتخاب بهترین تجارت متناسب با پیشبینی ها می تواند مسیر تجارت معامله گران را به شکل صحیح بسازد.
تجارت در 2022 چگونه خواهد بود؟ بهترین تجارت برای کسب سود در 2022 چه خواهد بود؟ آیا در سال 2022 تقاضای بیشتر رخ خواهد داد؟ بازار در 2022 چه روندی طی خواهد کرد؟
با توجه به اینکه بازارها و اقتصاد جوامع مختلف شاهد اثرات مستمر ناشی از همه‌گیری کووید 19 هستند، بسیاری از سرمایه‌گذاران احتمالاً توجه خود را به سال آینده معطوف می‌کنند. روندها و نگرانی های مختلف می تواند چشم انداز تجارت در 2022 را شکل دهد.
شما می توانید نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود را در رابطه با تجارت در سال پیش رو در انتهای مقاله برای ما بنویسید و همچنین در جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با مشاورین نیکس ارتباط برقرار کنید.

فهرست مطالب

چه مشاغلی در سال 2022 رونق خواهند گرفت؟

چه تجارتی برای آینده تقاضای زیادی دارد؟

کدام صنعت در سال 2022 رشد خواهد کرد؟

روند های تجاری 2022

بهترین ایده های تجاری پیش رو کدام است؟

چه مشاغلی در سال 2022 رونق خواهند گرفت؟

 

بدیهی است که شرایط و مطالبات اقتصادی کشورها در هر سال با سال دیگر متفاوت خواهد بود. همین تفاوت باعث رونق برخی مشاغل در سال 2022 می شود. علاوه بر تجارت در 2022، پیش بینی می شود که این حرفه ها نیز در سال 2022 رونق فراوانی به خود بگیرند :

1 – مراقبت های بهداشتی :

همه‌گیری COVID-19 تأثیر زیادی بر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی داشت. برخی به این ویروس مبتلا شدند، بسیاری بیمار شدند یا حتی جان خود را از دست دادند. پس از تحمل هجوم چند ماهه بیماران، مطالعات نشان می دهد که بیش از یک سوم به ترک این حرفه فکر می کنند . اگرچه سال‌ها کمبود پرستار ماهر وجود داشت، اما همه‌گیری آن را بدتر کرد. این یکی از دلایلی است که مراقبت های بهداشتی یکی از رشته های برتر آینده است. البته کرونا در سایر حرفه ها نیز تاثیرات مخرب فراوانی داشته است، برای مثال تجارت در 2022 را با چالش هایی مواجه می سازد. با این حال مراقبت های پزشکی درصد تاثیرپذیری بیشتری داشته است. 

2 – فناوری اطلاعات :

البته فناوری اطلاعات سال‌هاست که یک زمینه رشد داشته است. تفاوت این است که افزایش تمرکز بر کار از راه دور و توسعه تلفن های هوشمند باعث تقاضای بیشتر برای توسعه دهندگان نرم افزار و برنامه شده است. اگرچه این رشته به طور سنتی به مدرک لیسانس علوم نیاز دارد، شرکت‌ها اکنون افرادی را استخدام می‌کنند که کدنویسی آنلاین را یاد گرفته‌اند. بنابراین اگر به تغییر شغل فکر می کنید و به فناوری گرایش دارید، ممکن است بخواهید در کلاس های کدنویسی شرکت کنید.

3 – مدیریت زنجیره تامین :

فارغ از مبحث تجارت در 2022، مدیریت زنجیره تامین نیز یک شغل با رونق مناسب در 2022 خواهد بود. احتمالاً از این که فهمیدید این یک زمینه رشد است، تعجب نمی کنید. خرید وحشتناکی که قبل از قرنطینه های سال گذشته آغاز شد، روش های تحویل به موقع را که بسیاری از خرده فروشان مدت ها به آن اعتماد کرده بودند، تغییر داد. مشاغل در این زمینه عبارتند از: عامل خرید، تحلیلگر لجستیک و مدیر توزیع. اگرچه بسیاری از افراد با مدرک لیسانس شروع به کار می کنند، اما افراد برتر دارای مدرک تحصیلات تکمیلی نیز هستند. مهندسان صنایع نیز در این مدیریت زنجیره تامین فراوان هستند. بنابراین اگر در ریاضیات، آمار و اصول مهندسی مهارت دارید و عاشق کارآمدتر کردن سیستم ها هستید، این می تواند زمینه مناسبی برای شما باشد.

4 – مدیریت مالی :

پیش بینی می شود همراه با تجارت در 2022، مشاغل در این زمینه در دهه آینده 15 درصد رشد کنند. مدیران مالی استخدام می شوند تا هزینه ها و درآمد یک شرکت را بررسی کنند و در عین حال به دنبال راه هایی برای به حداکثر رساندن سود هستند. شرکت های فورچون 500 اغلب به دنبال کاندیداهایی با مدرک MBA هستند، اگرچه سازمان های کوچکتر مدیران مالی را با مدرک لیسانس استخدام می کنند. درآمد متوسط ​​به 120 هزار نزدیک می شود. مشاوران مدیریت از نرخ رشد بالا و درآمد متوسط ​​بالایی برخوردار هستند. 

5 – آکچوئر و آمارگیر :

اکچوئرها تا پایان دهه از نرخ رشد تقریبا 20 درصدی و درآمد متوسطی بیش از 6 رقم برخوردار هستند. اگر از داده‌ها و آمار لذت می‌برید، این می‌تواند بهترین زمینه با رشد بالا باشد. اکثر آنها برای شرکت های بیمه کار می کنند و تصمیم می گیرند که آیا یک مشتری بالقوه را بیمه کنند یا نه. 

 

 

 

 

چه تجارتی برای آینده تقاضای زیادی دارد؟

 

اگر بتوانید بهترین تجارت در 2022 را به درستی پیش بینی کنید، می توانید از ابتدای سال یک فرایند کسب سود فراوان برای خود ایجاد کنید.

به نظر می رسد رشد کسب و کار دیجیتال به سرعت ادامه خواهد یافت. اگر به کسب و کاری در آینده دیجیتال فکر می کنید، باید بلاک چین را بدانید. این به سرعت تبدیل به یک موضوع اصلی شده است که blockchain آینده ذخیره سازی داده است، بنابراین باید بدانید که یک بلوک و یک زنجیره برای سرمایه گذاری در بازار های آینده چیست.

در حالی که می‌توانید ساعت‌ها در مورد بلاک‌چین مطالعه کنید، تنها چیزی که باید بدانید این است که یک رکورد دیجیتالی از تراکنش‌ ها و قراردادها است که شفاف و در عین حال کاملاً ناشناس است. ممکن است در مورد آن در فضای ارزهای دیجیتال شنیده باشید، اما اشتباه نکنید، می توان آن را در امور مالی، مراقبت های بهداشتی و هر جای دیگری که نیاز به امضا و ذخیره قرارداد دارد، اجرا کرد. قطعا این زمینه را می توان یک گزینه مناسب برای تجارت در 2022 دانست.

دیگر عرصه های تجارت آنلاین مانند بازار جهانی فارکس می تواند برای معامله گران ماهر و آموزش دیده بسیار سودآور باشد. به شرط آنکه جنبه های مختلف و عوامل موثر بر بازار فارکس را بشناسند. اگر قصد دارید معاملات خود را در بازار فارکس شروع کنید، پیشنهاد می کنیم با شرکت در دوره آموزش رایگان فارکس که توسط بروکر نیکس ارائه می شود، به کسب مهارت در زمینه این بازار مالی بزرگ بپردازید.

 

 

کدام صنعت در سال 2022 رشد خواهد کرد؟

 

رشد صنعت و تجارت در 2022 در کشورهای مختلف برابر نیست، زیرا هر کدام ظرفیت ها و محدودیت های خاص خود را برای رونق بخشی به بازار در 2022 دارند. ما در این بخش سه مورد از برترین محصولات و خدمات ضد بحران که فروش آنها در سال 2022 سر به فلک خواهد کشید را آورده ایم :

 

1 – هوش مصنوعی :

این روزها بیشتر وب سایت ها و برنامه ها رفتار و ترجیحات آنلاین ما را زیر نظر و ردیابی می کنند. با گستره وسیعی از اطلاعات کاربر، ماشین‌های هوش مصنوعی می‌توانند دانش خود را یاد بگیرند و کسب کنند. الکسا، اکو، گوگل هوم یا سیری اپل یا هوم پاد نمونه های خوبی هستند.

2 – نرم افزار :

این بیماری همه گیر تاثیر مثبتی بر هزینه های نرم افزاری کسب و کار گذاشته است. این داده ها از تحقیقات انجام شده توسط TrustRadius، یکی از برترین سایت های بررسی نرم افزار در جهان به دست آمده است. علاوه بره تجارت در 2022، صنعت نرم افزار در این سال رشد قابل توجهی به خود خواهد دید. 

3 – فناوری کمکی، محصولات و خدمات :

بازار فناوری های کمکی، محصولات و خدمات، عملکرد و استقلال افراد را بهبود می بخشد. فضای فناوری کمکی یک بازار بزرگ و اغلب دست نخورده با فرصت ایجاد یک کسب و کار جدید در عین ایجاد تغییر در جهان است.

 

 

 

روند های تجاری 2022

 

نمی توان با اطمینان کامل از روند تجارت در 2022 خبر داد. تنها را برای پیشبینی آینده بازار، تحلیل بازار در 2022 است. بر اساس همین تحلیل ها پیشبینی می شود برخی از دارایی ها رشد قابل توجهی داشته باشند و روند تجارت را بهبود بخشند. رشد ارزی 2022 که حاصل عوامل موثر بر ارزش ارز خواهد بود، رابطه مستقیمی با کسب سود در 2022 دارد. علاوه بر این پیشبینی می شود که تقاضای بیشتر دارایی های مختلف، افزایش ارزش آن ها را در پی داشته باشد.

دنیای پس از کرونا را تصور کنید، بحران تمام شده است ولی مدل های کسب و کار هرگز یکسان نخواهند بود. وقتی مردم به حرفه های دیجیتال و از راه دور عادت کردند انتظاراتشان برای همیشه تغییر می کند. بنابراین یک روند صعودی برای تجارت در 2022 انتظار می رود.

بهترین ایده های تجاری پیش رو کدام است؟

 

هزینه راه اندازی یک کسب و کار جدید هرگز اینقدر کم نبوده است، به خصوص برای مشاغل آنلاین. فناوری، راه اندازی کسب و کار خود را آسان، مقرون به صرفه و ممکن کرده است. همین امر هم از دلایل رونق تجارت در 2022 می باشد. تنها چیزی که برای راه اندازی کسب و کار آنلاین نیاز دارید یک تلفن، یک کامپیوتر، یک اتصال اینترنتی و یک نام دامنه است. 

اما ایجاد یک ایده تجاری خوب اغلب یکی از سخت ترین موانع است. در حالت ایده آل و برای موفقیت شما، تجارت شما باید با توجه به سه معیار شکل بگیرد :

1 – باید کاری باشد که دوست دارید انجام دهید

2-  باید چیزی باشد که در آن خوب هستید 

3 – مهم تر از همه باید چیزی باشد که مورد تقاضا باشد (یعنی مردم هزینه آن را بپردازند).

در یک ایده کلی، هرچیز که تقاضای بیشتر دارد، بهترین گزینه برای تجارت در 2022 است. برای مثال انتظار می رود کارگزاری تجاری در چند سال آینده با تقاضای نجومی روبرو شود. کارگزار تجاری کسی است که به خریداران و فروشندگان مشاغل خصوصی در فرآیند خرید و فروش کمک می کند. به این ترتیب، او باید دانش خوبی از قانون تجارت و شیوه های رایج در صنعت خاص داشته باشد. 

 

 

سخن پایانی

 

تجارت در 2022  و همچنین افزایش سود در 2022، مهم ترین مسئله این روز های معامله گران و سرمایه گذاران بازار های مالی است. در حالی که اقتصاد از همه‌گیری کرونا بهبود می‌یابد، بازارهای کار فشرده شده‌اند و بسیاری از موقعیت‌های باز پر نشده‌اند که بخشی از آن به دلیل استعفای بزرگ کارگران از نیروی کار است. علاوه بر این، هم حمایت از اتحادیه‌ ها و هم اعتصاب‌ ها برای دستمزد بهتر و شرایط کار در حال افزایش است. این که آیا این روند ها تا سال 2022 ادامه داشته باشد، تأثیرات مهمی بر هزینه های نیروی کار، تنگناهای عرضه و تورم خواهد داشت.

نمی توان دقیقا مشخص کردم که کدام صنعت و تجارت در 2022 رونق و شکوفایی پیدا می کند، اما تحلیل ها و تحقیقات صورت گرفته به برخی ایده های تجاری با احتمال رونق بیشتر اشاره دارد که در این مقاله به آنها اشاره شد.

نظرات و تحلیل های خود را درمورد تجارت در 2022 با ما به اشتراک بگذارید و برای رفع ابهامات خود در این زمینه، با مشاورین نیکس تماس حاصل فرمایید.

نمایش نظرات (2)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications