NYXbroker
نیکس فارکس

وب تریدر

وب تریدر چیست ؟ نحوه فعالیت در آن چگونه است ؟

وب تریدر چیست؟ در این مقاله راجع به تعریف وب تریدر و سایر موضوعات مرتبط با آن صحبت خواهیم کرد ولی بطور اجمالی در واقع همان معامله تحت وب می باشد که معامله گران می توانند از طریق اینترنت (وب سایت تریدر) و بصورت آنلاین و برخط انجام دهند و تنها کافی است متصل به اینترنت باشند و با انتخاب بروکر خاص خود و باز کردن یک حساب تجاری معاملات خود را انجام دهند. البته معاملات آنلاین حتما مزایا و معایبی دارد که در مورد آن در ادامه به تفصیل صحبت خواهد شد. و برای شروع به کار در وب تریدر یک سری پیش نیازهایی وجود دارد که در ادامه در مورد آنها شرح کافی داده خواهد شد.

فهرست مطالب

وب تریدر چیست ؟ (یا وب ترید چیست؟)

برای ترید تحت وب به چه چیزهای احتیاج است ؟

مزایای وب تریدر یا وب ترید چیست؟

معایب وب تریدر یا وب ترید چیست؟

چرا از وب تریدر یا وب ترید استفاده می شود ؟

وب تریدر چیست ؟ (یا وب ترید چیست؟)

سوالی که مطرح است این است که Web تریدر چیست؟ وب تریدر پلتفرمی است که از طریق آن معامله گران فارکس می توانند موقعیت های آنلاین را بدون بارگیری نرم افزار، باز و بسته کنند. (وب سایت تریدر) با استفاده از یک مرورگر وب، معامله گران می توانند اسپرد ها (اختلاف قیمت خرید و فروش) را دنبال کنند، جاهایی که مناسب ورود به بازار برای کسب سود بیشتر است را تشخیص دهند و همینطور جاهایی که مناسب خروج از بازار برای ضرر کمتر است را مشخص نمایند و کلیه موقعیت های اجرا شده، گذشته و فعلی را ردیابی کنند. وب تریدر آخرین راه حل تجاری است که کاملاً توسعه یافته و مدیریت می شود

برای ترید تحت وب به چه چیزهای احتیاج است ؟

این سوال مطرح است که موارد مورد نیاز برای شروع معاملات تحت وب یا همان Web تریدر چیست؟ و بهترین راه برای شروع تجارت آنلاین فارکس چیست؟

برای آماده سازی خود برای شروع معاملات فارکس می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 

    دستگاهی را به اینترنت متصل کنید. …

    یک کارگزار فارکس آنلاین مناسب پیدا کنید. …

    افتتاح و تأمین مالی یک حساب تجاری …

    پلت فرم معاملات فارکس را بدست آورید. …

    معامله را شروع کنید. 

مزایای وب تریدر یا وب ترید چیست؟

وب تریدر (Web Trader) دسترسی به بازارهای جهانی و معاملات با یک کلیک را برای معامله گران و تریدر ها فراهم می نماید. trader Web دسترسی سرمایه گذاران آنلاین را به قیمت ها افزایش می دهد و همچنین امکان معامله با شرایط خود را با بستن و بازکردن آسان موقعیت ها یا ایجاد دستورات توقف برای محافظت از سرمایه گذاری و به حداقل رساندن عدم اطمینان از سرمایه گذاری برای معامله گران را دارد.

Web تریدر، مبتنی بر مرورگر، دسترسی به تجارت آنلاین را ارائه می دهد. Web تریدر نیازی به بارگیری یا نصب ندارد و در توسط اکثر فایروال ها قابل دسترسی است.

تجارت آنلاین هرگز انعطاف پذیرتر از وب تریدر نبوده است. این پلتفرم به افراد اجازه می دهد تا چندین کلاس دارایی را معامله کنند، رابط کاربری را شخصی کرده و از میان نمودارها و قیمت هایی که برای تقویت مستمر موقعیت های بازار طراحی شده اند ، انتخاب کنند. با ارائه تحرک فوق العاده و دسترسی شبانه روزی به حساب های معاملاتی ، مشتریان برای تجارت در بازارهای مالی جهانی مجهز می شوند.

 

معایب وب تریدر یا وب ترید چیست؟

 اگر بخواهیم در مورد معایب تجارت آنلاین صحبت کنیم می توان گفت سرمایه گذاری آنلاین بیش از حد سریع و آسان تر از سرمایه گذاری حضوری است. از آنجا که تجارت آنلاین بسیار آسان است (با استفاده از وب سایت تریدر) شما اساساً یک دکمه را فشار می دهید و همواره خطر انتخاب سرمایه گذاری ضعیف یا سرمایه گذاری بیش از حد قوی وجود دارد. در این مدل سرمایه گذاری بدون روابط شخصی با کارگزاران، سرمایه گذاری انجام می شود و چه بسا در خرید و فروش حضوری کارگزاران می توانند به تریدر ها مشاوره دهند. سرمایه گذاری آنلاین طبیعت اعتیادآور دارد و فرد به خرید و فروش اعتیاد پیدا می کند. این نوع سرمایه گذاری وابسته به اینترنت است و ممکن است شما در مکانی باشید که دسترسی به اینترنت نداشته باشید و در آخر خطاهای خرید و فروش به دلیل اشتباهات رایانه ای می باشد که ممکن است جبران ناپذیر باشد.

چرا از وب تریدر یا وب ترید استفاده می شود ؟

با توجه به توضیحاتی که در بالا دادیم و تعاریفی که ارائه کردیم و همچنین مزایا و معایب استفاده از وب تریدر را ذکر کردیم واضح و مشخص است که چرا از Web تریدر استفاده می کنیم. وب تریدر امکان دسترسی آنلاین همه معامله گران از طریق اینترنت را فراهم می آورد و بدون نیاز به دانلود یا نصب شما می توانید  به صورت آنلاین معامله نمایید و با یک کلیک این کار را انجام دهید. این پلت فرم (Platform) به کاربران اجازه می دهد که رابط کاربری را شخصی سازی کنند و دسترسی کاملی به قیمت ها و نمودار ها داشته باشند. همچنین Web تریدر ریسک سرمایه گذاری را کاهش می دهد و با توجه به دستورات توقفی که دارد حس عدم اطمینان را برای معامله گران بسیار کاهش می دهد.

سخن پایانی

وب تریدر دسترسی به بازارهای جهانی و معاملات را با یک کلیک برای تمامی معامله گران و تریدرها در سر تا سر دنیا بدون در نظر گرفتن بعد مکان فراهم می کند و کافی است شما سیستمی داشته باشید و آن را به اینترنت متصل نمایید سپس با انتخاب بروکر آنلاین مناسب و افتتاح حساب خود و با استفاده از آن می توانید تمامی معاملات خود را به صورت برخط (On Line) انجام دهید. اما باید دقت کافی را هم داشته باشید چرا که با وجود آسان شدن معاملات با وب تریدر ولی این سیستم معایبی هم دارد که از آن جمله خطر سرمایه گذاری ضعیف بعلت سرعت بالای آن می باشد و یا عدم ارتباط با کارگزاری ها است. در ضمن وب تریدر حتماً نیازمند اینترنت می باشد که همیشه و در همه مکان ها در دسترس نیست.
در صورت داشتن هرگونه ابهامی در ارتباط با موضوع مقاله فوق، می توانید پرسش خود را مطرح نموده و در کمترین زمان پاسخ آن را دریافت نمایید.
یادآور می گردد این مقاله توسط مشاورین بروکر نیکس نگارش شده و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیرقانونی می باشد.

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications