NYXbroker
نیکس فارکس

ارز دیجیتال هولو hot

ارز دیجیتالی هولو با پروژه ای فوق العاده

ارز دیجیتال هولو hot و بلاک چین اختصاصی آن بنام هولوچین یک پروژه فوق العاده است. شاید صحبت از جزئیات این پروژه کاملاً در این مقاله نگنجد اما در حد امکان به ارائه خلاصه ای از مهمترین نکات آن می پردازیم.

اگر بپذیریم که بیت کوین نسل اول ارزهای دیجیتال واتریوم نسل دوم، آیوتا (IOTA) نسل سوم بلاک چین های پیشرفته باشند، ارز دیجیتال هولو hot و پروژه هولو چین می تواند در رده چهارم یا حتی پنجم قرار گیرد. هولو ارز دیجیتالی است که در پشت آن پروژه پلتفرم غیرمتمرکز هولوچین قرار دارد. این تکنولوژی به عنوان یک رمزگشای جدید در بازار ارز دیجیتال معرفی می شود. برای کلمه هولو در این پروژه می توان سه مفهوم را بر حسب کاربرد آن تعریف کرد:

– هولو سازمانی است که برای شبکه هولوچین و حساب ذخیره اصلی در اکوسیستم هولو زیرساخت ایجاد می کند.

– هولو تکنولوژی است برای ایجاد خدمات میزبانی که هدف اصلی شبکه هولوچین است.

– ارز دیجیتال هولو hot در آینده ای بسیار نزدیک قادر به خرید خدمات میزبانی وب در اکوسیستم هولو خواهد بود.

هدف اصلی این پروژه ایجاد شبکه ای غیرمتمرکز و اینترنتی است. توکن هولو بنام هات قیمت پایینی دارد و برپایه استانداردهای شبکه اتریوم ایجاد شده است و پس از ورود آن به بازار نیز شاهد تغییرات زیاد قیمت آن بوده ایم. مارکت کپ این ارز دیجیتال حدود 1.780.567.732 دلار می باشد.

فهرست مطالب

ارز دیجیتال هولو (Holo) چیست؟

آینده ارز دیجیتال هولو hot و فرصت های سرمایه گذاری

چگونه ارز رمزنگاری HOT دریافت کنم؟

آیا Holochain بهتر از Blockchain است؟

ارز دیجیتال هولو (Holo) چیست؟

ارز دیجیتال هولو hot اساس شبکه هولوچین است. در واقع ارز دیجیتال هولو hot نسل جدیدی از ارزهای دیجیتال بوده و توکنی است که قابلیت استخراج ندارد چرا که در ابتدا توسط ایجاد کننده آن استخراج شده اند و به این طریق دردسترس عموم قرار می گیرند.

هولو توسط دو تن به نامهای آرتور بروک و اریک هریس برون که کد نویس قرادادهای بلاک چین ها هستد ایجاد شد. برای اولین بار آنها در دسامبر 2016 با پروژه Meta Currency کار خود را شروع کردند. این پروژه یک توسعه دهنده ابزار و تکنولوژی برای تقویت اقتصاد P2P یعنی شبکه کامپیوتری همتا به همتا برای اشتراک گذاری فایلها در آینده بود.

 در حقیقت طراحی و ساخت هولو براین اساس بود که پل ارتباطی میان دنیای تکنولوژی ارز دیجیتال و کاربران این بلاک چین ایجاد شود. از جمله نقاط قوت در این پروژه این است که بر ایجاد تغییرات چشمگیر در بازار ارزهای دیجیتال و اپلیکیشن های کاربردی آن تأکید دارد که یکی از آنها میزبانی اپلیکیشن های P2P بر روی هولوچین می باشد.

در ماه مارس 2021، شبکه هولوچین موفق به ثبت  اختراع طرح شبکه ای P2P با موافقت دولت آمریکا بنام rrDHT شد. هدف این شبکه ایجاد اپلیکیشن های غیرمتمرکز است که نیازی به استفاده از تکنولوژی بلاک چین ندارند و ثبت قانونی آن نیز به دلیل حفاظت از پروژه هولوچین در مقابل استفاده غیرقانونی از آن و احتمال دزدیده شدن آن توسط سایر افراد می باشد.

ارز دیجیتال هولو (Holo) چیست؟

در اینجا می خواهیم نگاه کوتاهی به آخرین پیش بینی ها در خصوص ارز دیجیتال هولو hot بپردازیم. بر اساس تحقیقات سایت coinpedia قیمت این ارز رو به افزایش بوده به طوری که در پایان سال 2022 با قیمت 2 دلار عرضه خواهد شد. همچنین طبق گفته سایت دیجیتال کوین که افزایش قیمت تدریجی را برای ارز دیجیتال هولو hot پیش بینی کرده است انتظار می رود قیمت این ارز از 0.03 دلار در سال 2021 به 0.04 دلار در سال 2023 و 0.07 دلار در سال 2025 برسد. تغییرات قیمت ارز دیجیتال هولو(HOT) را می توانید در نمودار زیر نیز به خوبی مشاهده کنید.

ارز دیجیتال هولو HOT

قابل ذکر است که در پایان سال 2020 ارز دیجیتال هولو با قیمت 0.0006 دلار روند آرام صعودی را در پیش گرفت. در ماه مارس 2021 نرخ این ارز چند برابر شده و به بیشترین حد خود رسید. در ماه آوریل نیز روند صعودی خود را همچنان ادامه داد و به قیمت 0.03157 دلار رسید و این روند افزایشی همچنان تا پایان سال 2021 به همین روال نیز پیش بینی می شود. ارز دیجیتال هولو به طور کلی برای کاربران معمولی اینترنت طراحی شده است بنابراین رشد و توسعه آن در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال محتمل تر بنظر می رسد.

اگرچه اهداف قیمت گذاری در بازار ارز متفاوت هستند اما بر اساس پیش بینی های سایت های معروف تحلیل بازار ارزهای دیجیتال از جمله کوین پدیا، دیجیتال کوین و… برای قیمت ارز دیجیتال هولو hot روندی صعودی در قیمت گذاری را پیش بینی می کنند. با تمام این توضیحات، شما به عنوان یک معامله گر می بایست همیشه قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در هر نوع ارز دیجیتال از جمله ارز دیجیتال هولو hot تحلیل های تکنیکالی و پایه ای خود را نیز به دقت بررسی کنید و طبق یافته ها و دانش لازم تصمیم گیری نمایید.

چگونه ارز رمزنگاری HOT دریافت کنم؟

شما می توانید خرید، فروش یا حفظ ارز دیجیتال هولو را در کیف پول خود از طریق صرافی های مختلف ارزهای دیجیتال انجام دهید. اگر فکر می کنید هنوز برای خرید ارز دیجیتال هولو hot آمادگی لازم را ندارید می توانید از ابزارهای مالی نظیر قرارداد های CFD برای بررسی قیمتها در زمان نوسانات بازار استفاده کنید. با استفاده از این ابزارها می توانید از تغییرات قیمت بازار به نفع خود استفاده کنید چرا که این ابزار راهنمای شما در خرید یا فروش خواهند بود.

ارز دیجیتال هولو hot از سال 2018 برای خرید بر روی پلتفرم بایننس و از سال 2019 بر روی پلتفرم Bitrue قابل دسترس شد. شما می توانید ارز دیجیتال هولو hot را در معاوضه با بیت کوین، اتریوم، بایننس و یا حتی لیر ترکیه خریداری کنید.

آیا Holochain بهتر از Blockchain است؟

پیش از پرداختن به این موضوع لازم است بدانیم که تفاوت اصلی این دو نوع تکنولوژی در چگونگی استفاده از آنها در دنیای واقعی است. هر دو آنها از لحاظ معماری شبکه از نوع  شبکه های همتا به همتا یا P2P  هستند که امکانات و منابع خود را به اشتراک می گذارند. تکنولوژی بلاک چین برای سیستم هایی که نیازمند توافق جهانی هستند بسیار ایده آل است. اما تکنولوژی هولو چین مناسب برای سیستم هایی است که نیازی به توافق جهانی ندارند و همین موضوع می تواند فوایدی از جمله سازگاری بهتر، کارایی بیشتر، قابلیت گسترش و مقیاس پذیری بیشتر را به همراه داشته باشد.

در اینجا به دلایلی اشاره می کنیم که می تواند برتری شبکه هولوچین را نسبت به بلاک چین نشان دهد.

– شبکه بلاک چین در حال حاضر از پلتفرم هایی استفاده می کند که برای انجام معاملات نیازمند انرژی زیادی هستند. این مساله با توجه به پدیده گرمایش زمین یکی از نگرانی های استفاده از بلاک چین است.

–  تکنولوژی هولوچین از لحاظ ذخیره اطلاعات و جابجایی پول ساختاری بهتر و پیشرفته تری دارد که این شبکه را با هر نوع دستگاه سازگار می سازد.

– هر نوع اپلیکیشن ایجاد شده بر روی شبکه هولوچین دارای شبکه ای با ویژگی خاص خود و با قابلیت بالای تبادل اطلاعات می باشد.

– از آنجایی که هولوچین قابلیت ایجاد شبکه برای اپلیکیشن های خود را دارد، هر اپلیکیشن می تواند استانداردها، پروتکل ها و الگوریتم انتخابی خود را داشته باشد.

– اپلیکیشن ها چگونه مرتبط هستند؟ برای این کار اپلیکیشن ها می توانند با کمک رابط برنامه نویسی اپلیکیشن کاربردی یا API، پلی میان هم ایجاد کنند که این رابط می تواند اکوسیستمی یکپارچه و امنی ایجاد کند. همچنین این ارتباط بدان معناست که اپلیکیشن ها قادر هستند به صورت آفلاین نیز کار کنند و این مساله به ارزش آنها بخصوص در بخش های صنعتی نظیر انرژی، زنجیره تامین و اینترنت می افزاید.

سخن پایانی

ارز دیجیتال هولو hot و شبکه هولوچین با توجه به توضیحات فوق می توان گفت که برای عبور از محدودیتهای بلاک چین ایجاد شده است. پلتفرم هولوچین وابسته به استخراج کنندگان ارز هولو نیست بنابراین معاملات بسیار سریعتر و کارامد تر قابل انجام خواهند بود. به دلیل وجود اپلیکیشن های هولوچین نیاز به هیچ نوع واسطه نمی باشد. این موضوع از جمله دلایلی است که سرمایه گذاران را هرچه بیشتر به آینده ارز دیجیتال هولو hot امیدوار می سازد. از طرف دیگر پروژه ارز دیجیتال هولو hot مجهز به یک تیم حرفه ای و با کیفیت بوده و بنیانگذاران آن از با تجربه ترین مهندسین توسعه نرم افزاری و همچنین طراحی ارزهای دیجیتال می باشند. این تیم حرفه ای با تعصب و علاقه خود نسبت به این پروژه در سراسر دنیا متمرکز شده اند. علاوه بر آن، یک جامعه مستقل از توسعه دهندگان نرم افزار نیز ارزش افزوده ای برای این اکوسیستم خواهند داشت.

کاربران عزیز شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سایر ارزهای دیجیتال به مقاله های موجود در وب سایت بروکر نیکس مراجعه نموده و یا برای توضیحات بیشتر با مشاوران برو نیکس تماس حاصل نمایید.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications