NYXbroker
نیکس فارکس

تحلیل تکنیکال 12 اردیبهشت -AUD/USD

این تحلیل ها در تاریخ 2022.05.02 ( 12 اردیبهشت 1401 ) ارائه شده است .

تحلیل تکنیکال AUD/USD  12 اردیبهشت 1401 در این ویدیو به بررسی و آنالیز جفت ارز AUD/USD در بازه زمانی 4 ساعته خدمتتان ارائه میشود .

تحلیل تکنیکال در بازار های مالی روشی برای  درک حرکت آینده  نمودار  با استفاده از داده های گذشته می باشد، این روش در اکثر بازار هایی که بر پایه عرضه و تقاضا فعالیت می کنند کاربرد دارد، از قبلی بازارهای بورس داخلی کشور ها و بازارهای ارزهای دیجیتال و فارکس و …….

یکی از چیزهایی که متخصصین تحلیل تکنیکال به آن اعتقاد دارند این است که تاریخ  از نظر حرکت قیمت تکرار میشود. ذات تکراری حرکت قیمت، به روانشناسی بازار نسبت داده می شود، به بیان دیگر، شرکت کنندگان در بازار تمایل دارند که در طول زمان واکنش مشابهی نسبت به نوسانات بازار ارائه دهند.

ابزار های متقاوتی برای تحلیل تکنیکال وجود دارد  که در مقالات آموزشی تحلیل تکنیکال به و انواع سیستم های آنالیزی معرفی آنها پرداختیم که با توجه به استراتژی و نحوه تحلیل تکنیکال خود می توانید از این مقالات استفاده نمایید . در صورت نیاز به آموزش تحلیل تکنیکال شما می توانید با پشتیبان های بروکر نیکس از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید .

تحلیل تکنیکال AUD/USD ارايه شده در بازه زمانی مشخص و بررسی شرایط نوسانات اینسترومنت در بازار و راهنمایی نقاط ورود و حد ضرر و حد سود قابل توجه می باشد تحلیل های ارايه شده به منزله سیگنال نبوده و بروکر نیکس هیچ گونه مسولیتی را به عهده نداشته است امید است بتوانیم در راستای تحلیل این بازار راهنمایی و کمکی به شما همراهان داشته باشیم .

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications