NYXbroker
نیکس فارکس

شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا

نحوه استفاده و تاثیر شاخص فدرال رزو فیلادلفیا

شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا یا نظرسنجی فیلی فدرال یک شاخص بانک مرکزی فدرال رزرو منطقه ای است که تغییرات رشد کسب و کار را اندازه گیری می کند. همچنین به عنوان “بررسی چشم انداز کسب و کار” نیز شناخته می شود.
آیا می دانید شاخص تولید فدرال رزرو فیلادلفیا چیست؟ به نظر شما فدرال رزرو کیست؟ روسای فدرال رزرو چند نفر هستند؟ 12 شعبه فدرال رزرو در چه مناطقی دایر می باشند؟ نرخ بهره فدرال رزرو چقدر است؟
شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا معیاری برای رشد تولید منطقه ای است. زمانی که شاخص بالای صفر باشد، نشان دهنده رشد کارخانه و زمانی که زیر صفر باشد، نشان دهنده انقباض است. هدف از این نظرسنجی ارائه تصویری فوری از فعالیت های تولیدی فعلی در این منطقه و همچنین ارائه یک پیش بینی کوتاه مدت از شرایط تولید در منطقه است که ممکن است نشانه ای از شرایط در سراسر ایالات متحده باشد. شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا برای ارزیابی عملکرد کسب و کار نقش اساسی ایفا می کند. در ادامه مقاله توضیحات بیشتری در رابطه با اینکه فدرال رزرو کیست و چه کسی فدرال رزرو را تشکیل می دهد، ارائه می شود.
شما می توانید نظرات خود را در انتهای مقاله با ما در میان بگذارید. همچنین مشاورین نیکس در چت آنلاین آماده پاسخ به پرسش های شما هستند.

فهرست مطالب

شاخص تولید فدرال رزرو فیلادلفیا چیست؟

چند رئیس فدرال رزرو وجود دارد؟

12 شعبه فدرال رزرو کجا هستند؟

چه کسی فدرال رزرو را تشکیل می دهد؟

شاخص تولید فدرال رزرو فیلادلفیا چیست؟

 

شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا (نظرسنجی فیلی فدرال) یک شاخص بانک مرکزی فدرال رزرو منطقه ای است که تغییرات رشد کسب و کار را اندازه گیری می کند.

این شاخص از یک نظرسنجی از شرکت کنندگانی ساخته شده است که به طور داوطلبانه به سوالات مربوط به جهت تغییر در فعالیت های تجاری کلی خود پاسخ می دهند. انتشار شاخص فدرال رزرو به صورت ماهانه و در سومین پنجشنبه هر ماه در ساعت 10 صبح به وقت شرقی، توسط بانک فدرال رزرو فیلادلفیا صورت می گیرد. در نظر گرفته می‌شود که معیار خوبی برای شرایط عمومی کسب‌وکار است و همچنین ممکن است نشانه‌ای از انتظارات از شاخص مدیران خرید آینده باشد.

نظرسنجی شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا مناطق پنسیلوانیا، نیوجرسی و دلاور را پوشش می‌دهد. شرکت‌کنندگان در نظرسنجی کمک می‌کنند جهت تغییر در کل فعالیت‌های تجاری در کارخانه‌هایشان را به‌عنوان عواملی مانند اشتغال، سفارش‌های جدید و پر نشده، موجودی‌ها و همچنین قیمت‌های پرداخت‌شده و دریافتی نشان دهند.

گزارش ماهانه شاخص فیلادلفیا اغلب یافته هایی مانند این مثال را با استفاده از داده های نوامبر 2018 به اشتراک می گذارد. در این بیانیه آمده است: «شاخص انتشار برای فعالیت عمومی جاری از 12.9 در نوامبر به 9.4 در این ماه کاهش یافت که کمترین میزان آن از آگوست 2016 است. بیش از 26 درصد از تولیدکنندگان در این ماه افزایش فعالیت کلی را گزارش کردند در حالی که 17 درصد کاهش را گزارش کردند. شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا جدید 5 واحد افزایش یافت و به 14.5 رسید اما به طور قابل توجهی کمتر از میانگین آن در سال است.

چند رئیس فدرال رزرو وجود دارد؟

 

اعضای دائمی FOMC متشکل از هفت رئیس هیئت مدیره فدرال رزرو و همچنین رئیس فدرال رزرو نیویورک می باشد. محاسبه شاخص های اقتصادی از جمله شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا تحت نظر این هفت عضو صورت می گیرد. فقط معاون اول رئیس جمهور میتواند در جلسات فدرال رزرو نیویورک در غیاب رئیس جمهور در جلسات FOMC رای دهد. سایر روسای بانک مرکزی به‌عنوان چهار عضو باقی‌مانده کمیته رای‌ دهنده به مدت یک سال به نوبت خدمت می‌کنند. رؤسای بانک های بدون حق رای در تمام جلسات FOMC شرکت می کنند و در بحث ها حضور دارند. عملکرد رئیس شورای حکام سیستم فدرال رزرو در چارچوب فعالیت های رئیس کمیته است. رئیس فدرال رزرو نیویورک به عنوان نایب رئیس کمیته فعالیت می کند و بر تمام شاخص های محاسبه شده دیگر شعب از جمله شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا نظارت دارد. در پایان هر جلسه دستورالعمل هایی جهت هدایت روند بازار آزاد فدرال رزرو نیویورک، تا جلسه بعدی طرح و صادر می شود. 

12 شعبه فدرال رزرو کجا هستند؟

 

12 بانک فدرال رزرو بازوهای عملیاتی سیستم فدرال رزرو هستند. مسئولیت آنها نظارت بر شرکت های هلدینگ بانکی و همچنین بانک های دارای مجوز ایالتی در ناحیه مربوطه است. هر بانک رزرو به مؤسسات سپرده گذاری در منطقه مربوطه خود خدمات ارائه می دهد و به عنوان عامل مالی دولت ایالات متحده عمل می کند. همچنین هر بانک وظیفه محاسبه شاخص های اقتصادی خاص خود را دارد. برای مثال بانک فیلادلفیا شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا را محاسبه می کند. 

مناطق فیلادلفیا، نیویورک، کانزاس، سنت لوئیس، ریچموند، آتلانتا،دالاس،کلیولند،مینیاپولیس، بوستون، شیکاگو و سانفرانسیسکو، 12 شعبه فدرال رزرو هستند.

چه کسی فدرال رزرو را تشکیل می دهد؟

 

همانطور که این شاخص را یک شخص محاسبه نمی کند، سیستم فدرال رزرو نیز متعلق به شخص خاصی نیست و نمی توان به طور کلی گفت که عامل تشکیل فدرال رزرو کیست. بانک مرکزی در سال 1913 توسط قانون فدرال رزرو برای خدمت به عنوان بانک مرکزی کشور ایجاد شد. شورای حکام آژانسی از دولت فدرال است و به کنگره گزارش می دهد و مستقیماً به کنگره پاسخگو است. 

هر بانک رزرو توسط رئیسی که توسط هیئت مدیره نه نفره بانک منصوب می‌شود، اداره می‌شود. رئیس های بانکها به محاسبه شاخص ها نظارت دارند. برای مثال رئیس بانک فیلادلفیا شخصا به محاسبه شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا نظارت دارد. انتخاب سه نفر از مدیران بر عهده بانک های تجاری در منطقه بانک می باشد. آنها اعضای سیستم فدرال رزرو هستند. سایر مدیران له نمایندگی از مردم با در نظر گرفتن منافع کشاورزی، بازرگانی، صنعت، خدمات، نیروی کار و مصرف کنندگان انتخاب می شوند. سه نفر از این شش مدیر توسط بانک های عضو و سه نفر دیگر توسط هیئت رئیسه انتخاب می شوند.

جالب است بدانید که فدرال رزرو نرخ تورم هدف ضمنی 2 درصدی را دارد. اصل هدف گذاری تورمی که عاملی موثر بر شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا است، بر این باور استوار است که رشد اقتصادی بلندمدت با حفظ ثبات قیمت به بهترین وجه حاصل می شود و ثبات قیمت با کنترل تورم حاصل می شود. سطح تورم 1 تا 2 درصد در سال به طور کلی قابل قبول در نظر گرفته می شود، در حالی که نرخ تورم بیش از 3 درصد منطقه خطرناکی است که می تواند باعث کاهش ارزش پول شود و همچنین بر شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا تاثیر گذار است. نرخ بهره فدرال رزرو نیز بر اساس قانون تیلور مطرح می شود. این قانون یک مدل اقتصادسنجی است که می گوید نرخ بهره فدرال رزرو باید زمانی افزایش یابد که نرخ رشد تورم یا تولید ناخالص داخلی (GDP) بالاتر از حد مطلوب باشد.

 

سخن پایانی

 

شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا یک نظرسنجی است که نتایج آن نشان دهنده تغییرات و رشد کسب و کار است. در واقع این شاخص معیاری برای رشد تولید به شمار می رود. اشخاص پاسخ دهنده به سوالات پرسشنامه به صورت داوطلبانه پاسخگوی سوالات مربوط به رشد کسب و کارشان هستند. هرچقدر سوالات از سوی پاسخ دهندگان با دقت و صحت بیشتری پاسخ داده شود، شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا نیز دقیق تر به دست می آید.

فدرال رزرو دارای 12 شعبه منطقه ای است که اعضای مختلفی آنها را مدیریت می کنند. هر بانک دارای رئیسی است که انتصاب آن بر عهده هیئت مدیره بانک است.

در این مقاله به بررسی شاخص فدرال رزرو فیلادلفیا و همچنین ساختار بانک های فدرال رزرو پرداخته شد تا درک بیشتری در این زمینه برایتان حاصل شود.

شما می توانید نظرات ارزشمند و سازنده خود را برای ما بنویسید و همچنین سوالات و ابهامات خود را نزد مشاورین نیکس مطرح کنید و پاسخ خود را بیابید.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications