NYXbroker
نیکس فارکس

مدیریت تلفنی پوزیشن

مدیریت تلفنی پوزیشن چبست ؟ در صورت قطع اینترنت می توان معاملات را از طریق تلفن مدیریت کرد

مدیریت تلفنی پوزیشن چیست؟ چنانچه می دانید امروزه بازار فارکس به دلیل جذابیتهایی که دارد و به دلیل سود خوبی که در این نوع فعالیت نهفته است روز به روز افراد بیشتری از سر تا سر جهان را به این حرفه و بازار جذب خود می کند. اما مدیریت تلفنی پوزیشن چیست؟ آنچه که توسط بروکر نیکس در این مقاله برای شما کاربران عزیز آورده شده است اشاره ای دارد به مدیریت پوزیشن ها در فارکس در زمان قطعی اینترنت و راهکارهایی که بروکر نیکس در زمان بروز این مشکل در اختیار کاربران خود قرار میدهد. توصیه می شود که مقاله مدیریت تلفنی پوزیشن را از دست ندهید. چنانچه همگی می دانید در دنیای امروز اینترنت بخش جدایی ناپذیر از زندگی شده هر آنچه که امروزه قصد انجامش را داریم از جمله انجام تراکنش های مالی، پرداخت قبوض و همینطور انجام معامله در بازار مالی فارکس همه و همه نیاز به اینترنت دارند.
شاید بعضی از فعالیت ها را بتوان به بعد از وصل مجدد اینترنت موکول کرد. اما زمانی که در حال انجام معامله هستید و دچار قطعی اینترنت می شوید منجر به بروز اختلال در مدیریت پوزیشن ها در فارکس خواهد شد.

فهرست مطالب

منظور از پوزیشن چیست؟

مدیریت پوزیشن ها به چه معناست؟

در زمان قطع اینترنت،‌ چطور به پوزیشن های خود دسترسی داشته باشیم؟

آیا می توان در زمان قطعی اینترنت معامله انجام داد؟

مزیت بروکر نیکس در زمان قطعی اینترنت چیست؟

منظور از پوزیشن چیست؟

بعد از مقدمه مطرح شده در خصوص مدیریت تلفنی پوزیشن خوب است که اینجا به بررسی مفهوم پوزیشن بپردازیم.

پوزیشن یا موقعیت را می توان یک مقدار دارایی دانست که در مالکیت (یا به اصطلاح فروش کوتاه مدت)  بعضی اشخاص، موسسه یا نهاد های دیگر می باشد.

پوزیشن های باز می توانند سه حالت داشته باشند: طولانی، کوتاه یا بلند مدت در پاسخ به جهت حرکت  قیمت باشند.

یک تریدر یا سرمایه گذار زمانی که از طریق اوردر خرید، یک خرید انجام می دهد، موقعیت یا پوزیشنی می گیرد، که نشان دهنده صعودی شدن بازار است و یا پوزیشن فروش که نشان دهنده نزولی شدن بازار می باشد. پوزیشنها را می توان به منظور گرفتن سود یا زیان،  با گرفتن پوزیشن یا موقعیت مخالف بست. پوزیشنها یا موقعیتها گاها به طور داوطلبانه و یا غیر ارادی بسته می شوند. سخن در خصوص پوزیشن زیاد است و مفصل، در اینجا به همین اندازه بسنده می کنیم و بحثمان را در این خصوص مدیریت تلفنی پوزیشن ادامه میدهیم با ما همراه باشید.  

مدیریت پوزیشن ها به چه معناست؟

قبل از آنکه به مدیریت تلفنی پوزیشن بپردازیم، خوب است که ابتدا توضیحی در ارتباط با مدیریت پوزیشن ها در فارکس بدهیم و سپس به مدیریت تلفنی پوزیشن خواهیم پرداخت. گفتیم که پوزیشن که یکی از مفاهیم پایه بازار فارکس  است به معنای انجام یک معامله (خرید یا فروش).

اما برای انجام یک معامله خوب در فارکس باید بدانیم که چگونه مدیریت پوزیشن ها ی خود را انجام دهیم؟ مدیریت پوزیشن ها به ما می گوید که چه زمانی پوزیشن را باز و چه زمانی آن را ببندیم؟

چنانچه پوزیشن ما خرید باشد با بستن آن، پوزیشن فروش می گیریم و چنانچه پوزیشن ما فروش باشد با بستن آن، وارد پوزیشن خرید می شویم.

اما اینکه چه زمان از انجام معامله، پوزیشن خرید یا فروش بگیریم را مدیریت پوزیشن به ما می گوید. لذا بسیار مهم است که بدانیم چطور موقعیت معاملاتی خود را مدیریت کنیم که دچار مشکلاتی از قبیل استاپ اوت و یا کال مارجین نشویم. پس حال که به اهمیت مدیریت پوزیشن در  انجام معامله پی بردیم . می توان گفت که مدیریت تلفنی پوزیشن نیز یکی از راهکارهای اساسی در بازار فارکس است.   

در زمان قطع اینترنت،‌ چطور به پوزیشن های خود دسترسی داشته باشیم؟

در ابتدای مبحث مدیریت تلفنی پوزیشن، به اهمیت اینترنت در زندگی امروزه و انجام فعالیتهای معاملاتی در بازار فارکس  اشاره کردیم.اما این سوال پیش می آید که بنا به هر دلیلی ممکن است اینترنت برای دوره ای قطع باشد و یا معامله گر به اینترنت دسترسی نداشته باشد. خوب در این شرایط چه باید کرد؟ در زمان قطع اینترنت،‌ چطور به پوزیشن های خود دسترسی داشته باشیم؟

چنانچه می دانیم برای موفقیت در بازار فارکس و کسب سود که هدف نهایی برای هر معامله گری در این بازار است می باشد، مطالعه و بررسی زیادی انجام می شود. تجزیه و تحلیل می کنیم و استراتژی مناسب را با توجه به نیازمان طراحی می کنیم تا بتوانیم با استفاده از آن نقطه ورود به بازار را پیدا کنیم و زمانی که درست در لحظه حساس دسترسی به اینترنت را از دست می دهیم و عملا یک فرصت و یا فرصت هایی  برای کسب سود از دستمان می رود. در اینجاست که مدیریت تلفنی پوزیشن اهمیت پیدا میکند. اما مدیریت تلفنی پوزیشن چیست؟ و چطور در زمان قطعی اینترنت می تواند کمک کند تا مدیریت پوزیشن ها در فارکس را انجام دهیم.

آیا می توان در زمان قطعی اینترنت معامله انجام داد؟

در ادامه بررسی مدیریت تلفنی پوزیشن به این سوال  می پردازیم که آیا می توان در زمان قطعی اینترنت معامله انجام داد؟ در واقع خیر بدون اینترنت نمی توان هیچ گونه دسترسی به پلتفرم های معاملاتی داشته باشیم. اما می توان با تلفن  با کسی که به اینترنت دسترسی دارد و از قضا با بازار فارکس ، پلتفرم معاملاتی و دنیای معاملاتی  آشناست ، ارتباط بگیریم و بخواهیم که بجای ما معامله کند.

اما چه کسی می تواند این کار را برای ما انجام دهد. همانطور که می توانید اطلاعات حساب معاملاتی،  مانند اطلاعات حساب بانکی بسیار با ارزش می باشد و منطقی نیست که آن را با هر شخصی به اشتراک بگذاریم. بنابراین بهترین راه حل، یک بروکر قابل اطمینان است که بتوانیم با یک تلفن بروکر خود را از وضعیت موجود آگاه سازیم. 

مزیت بروکر نیکس در زمان قطعی اینترنت چیست؟

همواره گفته شد است که در انتخاب بروکر خود دقت کنید و بروکر خود را با شناخت و بررسی و تحقیق کامل انتخاب کنید. بله بسیار مهم است که با چه بروکری وارد قرارداد می شوید. بروکری که در زمانی که شما دچار مشکل می شوید با مشاوره بجا و مناسب در کنار شما باشد.

 برای مثال در زمان قطعی اینترنت که در ایران اتفاق افتاد، بروکر نیکس که همواره حامی کاربران خود می باشد آپشن مدیریت تلفنی پوزیشن را به کاربران خود ارائه داد.

 شایان ذکر است که در حال حاضر آپشن مدیریت تلفنی پوزیشن تنها توسط بروکر نیکس ارائه می شود و شما می توانید بدور از نگرانی در خصوص از دست دادن دسترسی به معاملات خود از این آپشن بروکر نیکس استفاده کنید و با خیالی آسوده به فعالیت معامله گری خود حتی در زمان قطعی اینترنت بپردازید.

سخن پایانی

مدیریت تلفنی پوزیشن را با شما به اشتراک گذاشتیم. انتخاب اینکه بدانیم در چه زمانی و چگونه پوزیشن درست و مناسب جهت ورود به معامله در بازار فارکس را اتخاذ نماییم بسیار مهم است .
با استفاده از ابزارهایی که داریم از جمله تجزیه و تحلیل و استراتژیهای مناسب و… همگی به ما کمک می کنند که جهت گرفتن پوزیشن مناسب تصمیم درستی بگیریم. اما همه این موارد در صورت داشتن اینترنت مناسب اتفاق می افتد.
برای آنکه بازار را رصد کنیم و بدانیم چه پوزیشنی برای رسیدن به هدف ما مناسب است. زمان و زحمت زیادی صرف می شود و گاها در لحظه گرفتن نتیجه و ورود مناسب به بازار متاسفانه به دلیل قطعی اینترنت، دسترسی خود را به معاملات از دست می دهیم و این باعث ضرر مادی و روحی می گردد. در اینگونه مواقع مدیریت تلفنی پوزیشن بهترین گزینه ای است که می تواند از معامله گر سلب نگرانی نماید.
امید است که مقاله مدیریت تلفنی پوزیشن مورد توجه شما کاربران عزیز قرار گرفته باشد. چنانچه در خصوص مطالب عنوان شده نیاز به اطلاعات و جزئیات بیشتری دارید از طریق چت آنلاین وب سایت بروکر نیکس تماس حاصل نمایید .

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications