NYXbroker
نیکس فارکس

کلاهبرداری در فارکس

آیا امکان کلاهبرداری در فارکس وجود دارد ؟ و برای جلوگیری از آن باید چکار کرد ؟

کلاهبرداری در فارکس، امروزه بحث قابل توجه خیلی از رسانه ها شده است و به طور مداوم به فعالان فارکس اخطار هایی در رابطه با کلاهبرداری در فارکس داده می شود.
آیا حقیقت دارد که کلاهبرداری های اینترنتی پایشان به کارگزاری فارکس نیز رسیده است؟ چگونه از فریبکاری های فارکس در امان بمانیم؟ اگر جزو فعالان در فارکس هستید، بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید.
در ادامه هر آنچه که لازم است در مورد فریبکاری و فارکس بدانید را طی این مقاله خواهید خواند؛ شما می توانید پاسخ تمامی سوالات خود در رابطه با فریبکاری در فارکس را، طی تماس با شرکت نیکس و ارتباط با مشاوران ما بیابید؛ همچنین آموزش های کامل را در زمینه فارکس از مشاوران شرکت ما بخواهید.

فهرست مطالب

فریبکاری از طریق فارکس چگونه انجام می شود

فریبکاری از طریق فارکس

فریبکاری به نام فارکس

آیا فریبکاری کارگزاری فارکس وجود دارد

نحوه مقابله با کلاهبرداری در فارکس

کلاهبرداری از طریق فارکس چگونه انجام می شود

شاید شما هم جزو کسانی هستید که به‌تازگی به طریقی جذاب و فریبنده جذب بازار فارکس شده‌اید و این احتمال را می دهید که ممکن است در کمترین زمان، پول زیادی به دست می آورید؛ اما سوال اینجاست، وعده وعیدهای بازار فارکس تا چه اندازه حقیقت دارد و تا چه اندازه احتمال فریبکاری در فارکس وجود دارد؟

فریبکاری در فارکس چندین و چند روش دارد که شاید بعد از انجام شدن آن نیز شما متوجه نشدید که چنین اتفاقی برایتان افتاده است؛ اما چگونه؟ در این شیوه از کلاهبرداری از طریق فارکس، همه‌چیز معمولی و نرمال به نظر می رسد؛ این به این معنی است که شما در صفحه اینستاگرامتان صحنه های فریبنده‌ای از زندگی افرادی ثروتمند می بینید که ادعا می کنند که از طریق معامله در فارکس به چنین ثروتی رسیده‌اند و شما نیز ترغیب به سرمایه‌گذاری در بازار فارکس می شوید.

از طرفی دیگر ممکن است کسانی به شما قول پیشگویی بازار فارکس را بدهند که اصطلاحاً ادعا دارند که به شما سیگنال می دهند این‌ها افرادی هستند که با دنبال کردن الگوهای سود و زیان، فرمول یابی کرده‌اند و از این راه کسب درآمد می کنند اما آیا این عجیب نیست که چگونه خودشان با این اطلاعات کسب درآمد نمی کنند؟!

البته کسانی که بیشترین سود را از کلاهبرداری های پنهان میکنند، فروشندگان پکیج آموزش فارکس هستند که گویا خود این افراد، امیدشان به کسب درآمد از فارکس را ازدست‌داده‌اند و به کلاهبرداری در فارکس روی آورده اند؛ اگر کنجکاو هستید بدانید که فریبکاری های آشکار در فارکس در چه زمان و چگونه اتفاق می افتد، ادامه مقاله را دنبال کنید.

فریبکاری از طریق فارکس

علاوه بر فریبکاری هایی که ممکن است کاربران ناآگاه فارکس را در دام خود بیندازد، کلاهبرداری واقعی گاهی توسط بروکر های تازه‌کار و غیرحرفه‌ای صورت می گیرد که چون ارزان‌ قیمت هستند، منصفانه رفتار نمی کنند و فریبکاری بروکر فارکس، در چنین شرایطی توانایی نمایش خود را دارد؛ کلاهبرداری در فارکس، ناشی از عدم وجود نهادی برای بررسی و نظارت بر معاملات بروکر های جدید است.

عموماً کلاهبرداری های فارکس در ساعات پایانی روز انجام می شود؛ در این ساعات اسپرد ها به‌قدری بالا می رود که هرچقدر هم از معامله خود اطمینان داشته باشید، باز هم متحمل ضرر می شوید که گاهی کم و گاهی زیاد است؛ این‌ها همگی جزی از فریبکاری در فارکس است که هر بار خود را در قالبی نمایش می‌ دهد.

شایع‌ترین فریبکاری که می توان آن را بزرگ‌ترین کلاهبرداری در فارکس نامید، کلاهبرداری توسط سرمایه‌گذاری در فارکس است؛ در این روش شما با سیلی از تعاریف و ادعا از سوابق فردی که بیان می کند موفقیت های فراوان و درآمدی نامحدود را از معامله در فارکس به دست آورده است و از شما درخواست همکاری می کند و سرمایه شما را به میدان می کشد؛ اما در پشت پرده، این افراد با سرمایه های شما معاملات خود را انجام می دهند و سود هایی را به دست می آورند اما شما از آن‌ها بی نصیب هستید و در حالت خوشبینانه، درصد کمی از سود سرمایه خود را دریافت می کنید.

فریبکاری به نام فارکس

بازار فارکس، این روز ها پرطرفدار از گذشته است و همین عوامل سبب شده است که افرادی دست به فریب دادن مردم بزنند و کسانی که از آگاهی کامل برخوردار نیستند را به دام خود بیندازند و کلاهبرداری در فارکس، بالا بگیرد؛ خیلی وقت ها، افرادی که از طرف بازار فارکس متحمل ضرر هایی بوده‌اند، هرگز گمانش را نمی کنند که شاید هیچ‌گاه وارد این بازار هم نشده باشند و تمام این‌ها قلابی باشد!

گام نخست برای دریافت حق خرید و فروش ارز و کالا یا هر چیز دیگری که در یک بازار مالی می تواند خرید و فروش شود، بروکر شدن است، این یعنی باید از طریق ارائه مدارک قانونی، فرد خود را کارگزاری یا همان بروکر معرفی کند؛ این در حالی است که عد‌ه‌ای، بدون داشتن مدارک قانونی، با مدارک جعلی خود را بروکر معرفی کرده، دست به فریبکاری در فارکس می زنند  و به سراغ کسانی که اطلاعات کافی ندارند می روند نتیجه چنین کاری، کلاهبرداری به نام فارکس می شود اما حقیقت این است که شرکت فارکس، همیشه صاحب تمام ماجراهای فریبکاری در فارکس و کلاهبرداری کارگزاری فارکس نیست و امکان فریبکاری  به نام فارکس نیز وجود دارد.

آیا فریبکاری کارگزاری فارکس وجود دارد

اگر در رابطه با فریبکاری و فارکس مطالبی را دنبال و مطالعه کرده باشید، انتظار می رود نسبت به کلاهبرداری کارگزاری فارکس دچار شک شده باشد که در میان همه بروکر های کلاهبردار، فریبکاری بروکر فارکس نیز صحت دارد؟ 

مهم‌ترین گزینه در شروع معاملات، انتخاب بروکر مطمئن است که خوب است بدانید بروکر ها هرچقدر هم سابقه خوبی داشته باشند بازهم متحمل خطا می شوند بنابراین، خطا در بروکر های فارکس نیز وجود دارد و ممکن  است برخی از بروکر های فارکس نیز فریبکار باشند اما بروکر متقلب را می توان از روی عواملی مانند ظاهر سایت آن بروکر و پنل کاربر نیز شناخت.

نحوه مقابله با کلاهبرداری در فارکس

چنانچه شما نیز از معامله گران همیشگی بازار فارکس هستید، بهتر است از خود در مقابل کلاهبرداری در فارکس محافظت کنید اما از چه راهی؟ در فارکس، اعلان های زیادی در حین معامله برای شما ارسال می شود، این اعلان ها خطرناک‌اند و باز نکردنشان بهترین کار است؛ طرف مقابلتان را بشناسید و بدون تحقیق با کسی معامله نکنید؛ ایمیل های ناشناخته و مشکوک را باز نکنید.

اما نکته مهم، انتخاب بروکر  معتبر در بازار فارکس برای ایرانیان  می باشد ؛ دانستن این مورد مهم است که  بروکر شما  در حدی زیاد در نحوه انجام معاملات شما تاثیر می گذارد و به دلیل اینکه ایرانیان از نظر شرعی و قانونی محدودیت هایی دارند انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان مسئله مهمی می باشد .

مقاله ارائه شده توسط تیم تحقیقاتی بروکر نیکس تهیه شده و تلاش بر این بوده که اطلاعات مفیدی به شما عزیزان انتقال داده شود .

سخن پایانی

کلاهبرداری در فارکس، مخصوص سن یا جنس خاصی نیست و دامی در کمین همه است؛ اگر قصد معامله در فارکس را دارید، خود را در مقابل عوامل زیادی مانند کلاهبرداری بروکر فارکس، کلاهبرداری شرکت فارکس یا کلاهبرداری به نام فارکس، فریبکاری از طریق فارکس، فریبکاری کارگزاری فارکس و تمام عوامل مربوط به فریبکاری و فارکس، محافظت کنید.
فریبکاری در فارکس به اشکال مختلفی صورت می گیرد و لازمه ورود به این بازار، داشتن اطلاعات کافی است؛ البته فراموش نکنید که انتخاب بروکر خوب و شناسایی بروکر متقلب، تا حدود زیادی می تواند فریبکاری در فارکس را کاهش دهد.
ارسال نظرات، سوالات، پیشنهاد‌ها و انتقاده‍ای خود در رابطه با تجاربتان در زمینه فریبکاری در فارکس یا راهکار جلوگیری از فریبکاری های فارکس را در قسمت دیدگاه مقاله برای ما، فراموش نکنید.

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications