NYXbroker
نیکس فارکس

مقالات فارکس

مقالات متعددی در خصوص بازار فارکس وجود دارد و اینکه این مقالات در چه موردی و با چه هدفی می توانند به ما کمک کنند را مورد بحث قرار می دهیم .

مقالات فارکس در سایت بروکر نیکس به مباحث مربوط به بازار فارکس و ارزهای دیجیتال اشاره دارند. به احتمال زیاد واژه فارکس به گوش شما آشنا باشد. اما آیا می دانید فارکس چیست؟ فارکس، بازار بر پایه الکترونیک (OTC) که معامله گران می توانند ارزهای مختلف کشورها و یا نفت و طلا و سهام شرکت های اروپایی و….. را معامله نمایند. مبادله یک ارز با ارز دیگر یا تبدیل یک ارز به ارز دیگر را شامل می شود. به عنوان مثال، می توانید دلار آمریکا را به یورو تبدیل کنید. معاملات ارزی می تواند در بازار ارز انجام شوند، همچنین به عنوان بازار فارکس نیز شناخته می شود.
بازار فارکس از بزرگترین بازارهای جهانی است که روزانه تریلیون ها دلار در آن معامله می شود. بازار فارکس غیر متمرکز می باشد. بازار فارکس یک شبکه الکترونیکی از بانک ها، کارگزاران، موسسات و بازرگانان منفرد می باشد که بیشتر این افراد از طریق کارگزاران یا بانک ها تجارت می کنند.
اگر به دنبال مقالات فارکس هستید تا بتوانید اطلاعات کاملی را در مقالات فارکس بدست آورید می توانید با خواندن مطالب و مقاله های فارکس در این سایت اطلاعات جامعی را بدست آورید.

فهرست مطالب

مقاله چیست ؟

در مقالات فارکس چه چیزی بیان می شود ؟

دسته بندی مقالات بروکر نیکس

آموزش فارکس از طریق مقالات

مزایای مقاله نسبت به کتاب

مقاله چیست ؟

مقاله یک نوشته مکتوب است که برای ارائه ایده، پیشنهاد، استدلال، بیان احساسات یا آغاز یک بحث شروع می شود. مقاله نویسی ابزاری است که برای ایده های نویسنده به کار برده می شود. مباحثی که مقالات می توانند پوشش بدهند بدون محدودیت هستند و هر موضوعی را می توانند شامل شوند. با توجه به هدف سایت که ارائه مطالبی درباره مقاله درباره بازار فارکس، آموزش فارکس و نحوه کار با فارکس می باشد عمده مقالات فارکس این سایت در این حیطه می باشد.

در مقالات فارکس چه چیزی بیان می شود ؟

در سری مقالات فارکس به بازار فارکس و تحلیل این بازار و ارزهای دیجیتال و تفاوت این بازار با بازارهای دیگر پرداخته می شود. تفاوتی که بازار فارکس با سایر بازارها دارد در این است که قوانین کمتری در بازار فارکس وجود دارد و این بدان معنا می باشد که هیچ مرکز و نهادی وجود ندارد که بر بازار فارکس نظارت نماید و در واقع نفوذ نهاد یا سازمان و کشوری بر روی گردش بازار فارکس وجود ندارد. در سری مقالات فارکس که در سایت بروکر نیکس وجود دارد سعی شده است که اطلاعات جامع و در عین حال به روز در رابطه با ارزهای دیجیتال، بازار فارکس، تحلیل های رایگان بازار فارکس و آموزش فارکس در اختیار کاربران قرار بگیرد تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات ریسک های سرمایه‏گذاری خود را در این بازار پیش‏بینی نمایند. در این سایت همچنین در بخش اخبار کاربران می توانند از جدیدترین تحولات و اخبار در زمینه ارزهای دیجیتال و بازار فارکس مطلع شوند.

دسته بندی مقالات بروکر نیکس

مقالاتی که در حوزه بازار فارکس در سایت بروکر نیکس گنجانده شده است عمدتاً در حیطه مقالات فارکس و تحلیل بازار فارکس و سایر آیتم ها‏یی است که به منظور موفقیت در این بازار افراد لازم است تا بدانند. دسته بندی مقالات این سایت در بخش فارکس به صورت زیر می باشد:

مفاهیم فارکس

مقالات فارکس بخش مفاهیم فارکس سایت، کاربران می توانند درباره مفاهیم ناشناخته بازار فارکس اطلاعاتی را کسب نمایند و به طور حتم وارد شدن به این بازار نیاز است تا شما مقدماتی از مفاهیم بازار فارکس را بدانید و سپس به این بازار وارد شوید. از جمله مقالاتی که در این بخش گنجانده شده است می توان به مواردی مانند نحوه ایجاد اکانت در فارکس، مقایسه کپی ترید با حساب پم، استراتژی تعیین حجم معامله، اسکالپ فارکس و تفاوت کمیسیون و اسپرد اشاره نمود.

تحلیل تکنیکال

مقالات فارکس تحلیل تکنیکال، به منظور موفقیت در هر بازاری همواره باید تحلیل درستی از روند ها‏ی گذشته داشته باشیم تا بتوانیم پیش‏بینی دقیق‏تری از روند آینده داشته باشیم تا بتوانیم در بازار فعالیت اقتصادی پابرجا بمانیم. بازار فارکس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیاز است تا افراد اطلاعات کافی در این رابطه داشته باشند. در این سایت سعی شده است تا مقالاتی کوتاه و اجمالی هر چند مفید به مباحث مهم تحلیل بازار فارکس بپردازد و با دادن اطلاعات مفید به کاربران خود بتواند آنها را در زمینه یاری نماید. در این سایت افراد می توانند در مجموعه مقالات فارکس در زمینه ها‏ی پرایس اکشن، اندیکاتور RSI، اندیکاتور MACD، امواج الیوت و تحلیل تکنیکال فارکس را بیابند و از آنها به منظور ارتقای دانش خود بهره‏مند شوند.

تحلیل فاندامنتال

مقالات فارکس بخش تحلیل فاندامنتال، به منظور تحلیل بازار فارکس روش ها‏ی تحلیل مختلفی وجود دارد که تجزیه و تحلیل فنی، بنیادی، حسی سه مورد از پرکاربردترین این موارد محسوب می شوند. مقالات مرتبط با این تحلیل ها‏ از جمله شاخص NFP و شاخص PMI در سایت موجود است و شما با خواندن آنها می توانید مهارت خود را در تحلیل بازار فارکس بالا ببرید.

آموزش بازار فارکس

مقالات فارکس بخش آموزش بازار فارکس، به منظور راهنمایی کاربران تازه وارد در این عرصه و همچنین در جهت تکمیل نمودن اطلاعات افرادی است که در این زمینه فعالیت دارند می باشد. خوشبختانه با همه‏گیر شدن اینترنت دسترسی به منابع اطلاعاتی سریعتر از هر زمان دیگری شده است. اما بر طبق یک ضرب المثل قدیمی که تجربه را مهم‏تر از علم می داند استفاده از تجربیات افراد خبره در این کار می تواند مسیر این راه را برای شما هموار بسازد. شما در هر لحظه می توانید از طریق ارتباط با تیم پشتیبانی این سایت از تجربیات و راهنمایی ها‏ی آنها بهره مند شوید.

آیتم ها‏ی معاملاتی

مقالات فارکس بخش آیتم‏های معاملاتی، به شما این امکان را می دهد تا با انواع آیتم ها‏یی که در بازار فارکس معامله می شود و همچنین ریسک ها‏ی این بازار آشنا شوید. در مقالات فارکس بخش آیتم های معاملاتی در زمینه جفت ارزهای معاملاتی، شاخص دکس DAX30 و نفت و نقره در بازار فارکس را بیابید.

تحلیل رایگان بازار فارکس

مقالات فارکس بخش تحلیل رایگان بازار فارکس، در زمینه بررسی روند بازار و سپس ارائه نتایجی به منظور علل این روندها می باشد. تحلیل روند صعود و نزول یک ارز در بازار همواره اطلاعات مهمی را به همراه داشته است که در روند سرمایه گذاری افراد تأثیر بسیاری را می گذارد. در این بخش چند نمونه از تحلیل ها‏ی بازار فارکس به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است تا با بهره‏گیری از اطلاعات موجود در آن بتوانند بهترین سرمایه‏گذاری را در این بازار انجام دهند و به سود حداکثری برسند.

آموزش فارکس از طریق مقالات

از آنجا که مقالات فارکس که در سایت ها‏ گذاشته می شود همیشه آپدیت بوده و سعی می شود تا آخرین پیشرفت ها و داده ها‏ی موجود در زمینه ارز دیجیتال و بازار فارکس به کاربران ارائه شود همواره استناد به این مقالات معتبر بوده و بیشتر کاربران در سطح جهان به منظور دستیابی به اطلاعات آنی و به روز در سریعترین حالت به اینترنت و فضای مجازی به عنوان منبعی معتبر رجوع می کنند. در فضای اینترنت امکان مقایسه اطلاعات و همچنین خواندن کامنت ها‏ی سایر افراد و ارتباط با آنها وجود دارد و به همین دلیل افراد با به اشتراک‏گذاری تجربیات خود در این فضا می توانند به افراد تازه وارد کمک بسیاری نمایند.

مزایای مقاله نسبت به کتاب

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد از جمله مزایایی که مقاله فارکس نسبت به کتاب آموزش فارکس دارد این است که در مقاله فارکس همواره سعی می شود تا اطلاعات جامع و در عین حال مختصر در اختیار افراد قرار بگیرد و همچنین به روز بودن اطلاعات مقالات از کتاب آموزش فارکس بیشتر بوده و به همین جهت از اهمیت بیشتری نسبت به کتاب برخوردار است. با توجه به اینکه روندهای اقتصادی و بازار فارکس روندهای ثابتی نمی باشند و همواره در حال تغییر هستند بنابراین نیاز است تا اطلاعات این حوزه به طور منظم به روز شوند و جدیدترین تحولات و دستاوردهای این حوزه در اختیار افراد قرار بگیرد. از طرفی با توجه به اینکه مطالب کتاب آموزش فارکس طولانی می باشد شاید کمتر افرادی فرصت کافی برای خواندن مطالب کتاب داشته باشند. 

سخن پایانی

مقالات فارکس اشاره شده در این سایت تماماً برگرفته از سایت های معتبر بوده و سعی داشتیم تا با معرفی و ارائه مقالات فارکس بپردازیم تا شما را با فضای کلی سایت آشنا کنیم و نحوه کار با فارکس را به شما عزیزان معرفی نماییم. در این مقاله سعی شد تا کاربران را با برخی از آیتم های به کار رفته در این سایت اشاره کنیم و به توضیح کوتاهی از برخی مقالات فارکس موجود در سایت بپردازیم و به طور حتم سعی و تلاش تیم ما در این است که همواره در کنار مشتریان خود باشد. همواره سعی ما در تیم بروکر نیکس کمک و پشتیبانی افرادی بوده است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بازار فارکس و آموزش نحوه کار با فارکس فعالیت دارند. اگر شما فردی تازه وارد در این زمینه هستید در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید از طریق تماس و یا قرار دادن کامنت از راهنمایی و پشتیبانی تیم ما استفاده نمایید.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications