NYXbroker
نیکس فارکس

اکانت در فارکس

حساب های مختلفی در فارکس وجود دارد که براساس استراتژی معاملاتی خود می توان آنها را انتخاب کرد .

اکانت در فارکس چیست؟ آیا انواع اکانت فارکس را می شناسید؟ ثبت نام حساب فارکس،ایجاد اکانت در فارکس و افتتاح حساب فارکس را بلد هستید؟ آیا نحوه ساخت حساب دمو فارکس را می دانید؟ همینطور با حساب ریل فارکس آشنا هستید؟ حذف حساب فارکس را چطور؟
دانستن مفاهیم بالا برای افرادی که قصد انجام معامله در فارکس را دارند، بسیار لازم و ضروری است این سوالات و موارد بیشتر را در مقاله اکانت در فارکس به آنها خواهیم پرداخت.
اکانت در فارکس یک نوع حساب معاملاتی است که معامله گر در بروکر فارکس اقدام به افتتاح اکانت فارکس می نماید. انواع اکانت فارکس متفاوت هستند که یک به یک به آنها خواهیم پرداخت. اولین حساب اکانت دمو فارکس یا حساب آزمایشی فارکس می باشد.
در مقاله حساب در فارکس که توسط کارگزاری نیکس به نگارش درآمده، به تفصیل در خصوص انواع اکانت فارکس و ساخت حساب برای فارکس سخن خواهیم گفت. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

فهرست مطالب

اکانت چیست ؟

انواع حساب اصلی در فارکس (دمو و ریل )

انواع حساب های ریل در بروکر نیکس (ecn-سنتی-حرفه ای )

اکانت اسلامی فارکس چیست ؟

نحوه ساخت حساب دمو فارکس در متاتریدر

بهترین حساب دمو فارکس چیست ؟

حذف حساب فارکس چگونه انجام می شود ؟

اکانت چیست ؟

حساب در فارکس چیست؟ اولین چیزی است که شما برای فعالیت در بازار مالی به آن نیاز خواهید داشت، ایجاد اکانت در فارکس است. حساب ها به شما امکان دسترسی به بازار فارکس را فراهم می سازند. اما ساخت حساب در فارکس چگونه است؟ در واقع همانگونه که برای فعالیت  در مراکز مالی، وبسایت، پلتفرم و یا هرگونه فضای واقعی یا مجازی نیاز به حساب کاربری و احراز هویت دارید،  برای انجام فعالیت در فارکس هم نیاز به ساخت حساب در فارکس می باشد. درواقع اکانت های فارکس همان حساب هایی هستند که فعالیت های تجاری شما در فضای آن حساب ها انجام و ثبت می شود. اصولا بدون حساب فارکس، معامله در این بازار ممکن نخواهد بود. حساب های فارکس انواع مختلفی دارد که لازم است معامله گران با آن ها و ویژگی های هرکدام آشنایی لازم را کسب کنند و سپس اقدام به ایجاد اکانت در فارکس کنند. حساب های اصلی در فارکس به دو دسته تقسیم می شوند. حساب دمو در فارکس که با نام های حساب مجازی فارکس و اکانت تست فارکس نیز شناخته می شود، یکی از این موارد است. آیا می دانید حساب دمو فارکس چیست؟ مورد دیگر اکانت ریل می باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه می دهیم.

انواع حساب اصلی در فارکس (دمو و ریل )

اکانت در فارکس انواع مختلفی دارد که آنها را مورد بررسی قرار می دهیم. برای شروع انجام معامله در فارکس نیاز به ساخت حساب در فارکس دارید. برای ثبت نام اکانت فارکس شما را با نحوه ساخت حساب دمو فارکس آشنا می کنیم که به آن حساب آزمایشی فارکس، حساب تست فارکس و اکانت مجازی فارکس نیز گفته می شود. آموزش نحوه ساخت اکانت دمو فارکس در جهت درک بهتر مطلب در قالب فیلم آموزشی بطور مفصل توضیح خواهیم داد.

 آیا می دانید اکانت دمو فارکس چیست؟ حساب دمو فارکس یا اکانت آزمایشی فارکس، اکانتی است است که شما به صورت آزمایشی به انجام معامله در آن می پردازید و بعد از آنکه در انجام معاملات با استفاده از اکانت آزمایشی فارکس تا حدودی تجربه و مهارت لازم را کسب کردید می توانید اکانت ریل فارکس را بسازید و وارد معاملات واقعی (Real) فارکس شوید.

حسابهای دمو در بروکر نیکس محیطی کامل به محیط حساب های واقعی را برای شما ایجاد کرده که زمانی که وارد اکانت ریل شدید حس نکنید که چقدر محیط تغییر پیدا کرده است . زمان ایجاد حساب دمو می توانید هر کدام از انواع حساب های ریل که مد نظرتون هست دموی آن حساب را ایجاد کنید .

انواع حساب های ریل در بروکر نیکس

در بررسی انواع حساب در فارکس، بعد از اکانت دمو فارکس، از حساب ریل فارکس گفتیم. در این بخش از انواع اکانت ریل فارکس که توسط بروکر نیکس ارائه می شوند خواهیم گفت. از انواع حسابهای معاملاتی(اکانت ریل فارکس) می توانید موارد زیر را در بروکر نیکس افتتاح کنید. 

  1. اکانت سنتی در فارکس در بروکر نیکس شما  با حداقل واریز تنها 5 دلار اقدام به افتتاح اکانت سنتی در فارکس شروع به انجام معامله کنید. اکانت سنتی در فارکس بسیار مناسب برای انجام ترید است.
  2. حساب ECN با حداقل واریز 100 دلار
  3. حساب حرفه ای(Rro) با حداقل واریز 100 دلار 
  4. اکانت های VIP با دیازیت بیشتر و شرایط اسپرد بهتری را به کاربران خود می دهد .
  5. در اکانت های سفارش در صورتی که شما مقدار حجم لات بالا و یا مشتریان زیادی داشته باشید که می خواهید اکانت ویژه با شرایط خاص به مشتریان خود بدهید.

لازم به ذکر است هر کدام از اکانت تایپهای گفته شده مشخصات و شرایط مختلفی دارند که میتوانید در قسمت انواع حساب ها در وب سایت بروکر نیکس ملاحظه نمایید. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد پشتیبانی و کال سنتر بروکر و یا از چت آنلاین وب سایت استفاده نمایید.

حساب اسلامی فارکس چیست ؟

از انواع ایجاد حساب فارکس، در این بخش به حساب اسلامی فارکس می پردازیم. با توجه به  طیف گسترده بازار مالی فارکس در دنیا، تقریبا تمام ملیت ها خواهان مشارکت اقتصادی در این بازار هستند. حساب اسلامی فارکس که بدون سواپ (Swap) می باشد. مفهوم سوآپ، نرخ بهره می باشد و برخلاف قوانین اسلامی است، لذا حساب اسلامی فارکس برای استفاده مسلمانانی که مایل به ایجاد اکانت فارکس و انجام فعالیت در بازار فارکس هستند ایجاد شده است. به عبارت دیگر حساب اسلامی فارکس، موانع پیش روی مسلمانان برای حضور فعال در بازار فارکس را بر می دارد و به آنها دسترسی لازم برای معامله گری در بازار را اعطا می کند.

نحوه ساخت حساب دمو فارکس در متاتریدر

بهترین حساب دمو فارکس چیست ؟

 در ادامه بررسی حساب در فارکس چنانچه گفته شد ثبت نام حساب فارکس با حساب دمو فارکس شروع می شود. حساب دمو تنها در مراحل ابتدایی ورود به باز فارکس کاربرد دارد و شما را با مسائل ریشه ای معامله گری آشنا می سازد. پس از گذراندن این مرحله نیاز است که یک اکانت واقعی ایجاد و فعالیت خود را آغاز کنید. حال ببینیم که بهترین حساب دمو فارکس چه مشخصاتی دارد؟ بهترین حساب دمو فارکس، نباید دارای محدودیت باشد و بروکر نباید به معامله گران این نوع حساب فشار بیاورد که اقدام به ساخت حساب برای فارکس به صورت واقعی (Real) نمایند. در واقع ساخت حساب برای فارکس نباید با اجبار از طرف بروکر باشد و این امری کاملا اختیاری است. 

بنابراین بهترین اکانت دمو فارکس، حساب دمو بدون محدودیت است(Unlimited Demo Account). 

حذف حساب فارکس چگونه انجام می شود ؟

اگر زمانی بنا به هر دلیلی مثل توقف ضرر یا اتمام معامله گری، بعد از افتتاح  حساب در فارکس تصمیم به حذف حساب فارکس گرفتید با بروکری که در آنجا حساب خود را افتتاح کرده اید و به نوعی حساب شما را مدیریت می کند، تماس بگیرید و یا ایمیل ارسال کنید. سپس می توانید فرم خاتمه حساب را تکمیل کرده و ارسال کنید و درخواست بستن حساب خود را مطرح نمایید. 

نماینده شما تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت بستن حساب شما را خواهد داشت. ممکن است از شما دلایل حذف حساب فارکس پرسیده شود و همینطور از شما خواسته شود که حساب خود را باز نگه دارید. شما میتوانید دلایل قانع کننده خود را برای بستن حساب مطرح کنید و یا حساب خود را بدون فعالیت نگه دارید که البته نتیجه کاملا بستگی به شما دارد. 

سخن پایانی

اکانت در فارکس اولین گام برای شروع تجارت در دنیای فارکس است. ثبت نام حساب فارکس با افتتاح اکانت تست فارکس یا آزمایشی انجام می گردد. حساب دمو یا آزمایشی برای تمرین ترید کردن است. بعد از آنکه با استفاده از حساب تست فارکس(دمو یا آزمایشی) با فضای پلتفرم معاملاتی آشنا شدید و مفاهیم فارکس برایتان تا حدودی روشن شد، میتوانید ثبت نام حساب فارکس در قسمت حساب ریل حساب در فارکس را انجام دهید. به عنوان مثال، حسابهای واقعی بروکر نیکس، شامل حسابهای سِنتی، ECN و حساب حرفه ای (Rro) می باشد.
با امید آنکه مقاله حساب در فارکس توانسته باشد در شناسایی انواع حساب های معاملاتی فارکس به شما عزیزان مفید و موثر واقع شده باشد. چنانچه نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر دارید از طریق راههای ارتباطی با بروکر نیکس تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications