NYXbroker
نیکس فارکس

معرفی کننده بروکر IB

معرفی کننده بروکر IB کیست و چگونه از این راه کسب درآمد می کند

معرفی کننده بروکر IB یا به طور مخفف Introducing Broker همانطور که از اسمش پیداست، بروکر ها را به شما معرفی و موشکافی می کند. شما با این معرفی قدرت ارزیابی بروکر ها و انتخاب یک بروکر به عنوان بهترین بروکر برای ایرانیان و ایجاد حساب در آن را پیدا می کنید. آیا در این مورد که IB در فارکس چیست، پاسخ جامع تری دارید؟ چه میزان از آی بی IB بروکر شناخت دارید؟ برای پاسخ به سوال IB در فارکس چیست باید بدانید که معرفی کننده بروکر IB با فنون بازاریابی، سعی دارد به هر نحوی شده شما را به ایجاد حساب در یک بروکر خاص ترغیب کند. این یک مهارت به شمار می رود و کار هر کسی نیست! مطالبی که از سوی معرفی کننده بروکر IB به شما نشان داده می شود، در واقع همگی مزایا و امتیازات بروکر هستند که گاهی با مبالغه نیز همراه می شود. می دانید که هر کسب و کاری در ابتدای ایجاد و شروع کار خود نیاز به مقداری تبلیغات در بازار برای جذب مشتری دارد. کارگزاری معرف (IB) را می توان یکی از این تبلیغات دانست. آی بی IB بروکر در واقع به بروکر ها در زمینه جذب معامله گران برای افتتاح حساب، خدمات مختلف ارائه می دهد و سود خود را نیز می گیرد. در ادامه توضیحات بیشتری را خواهیم داد. لطفا نظرات ارزشمند خود را در انتهای مقاله در مورد معرفی کننده بروکر IB برای ما بنویسید.

فهرست مطالب

IB کیست؟

IB چه فعالیتی را انجام می دهد؟

چه کسانی می توانند IB باشند؟

نحوه کسب درآمد IB

طرح IB بروکر نیکس چگونه است؟

IB کیست؟

به این مسئله دقت کنید که مجموعه یک معرفی کننده بروکر IB، می تواند گسترده یا خیلی کوچک و جمع و جور باشد. برای مثال هر شخص به تنهایی می تواند یک معرفی کننده بروکر یا IB باشد یا گاهی یک سازمان بزرگ (IB) فارکس را تشکیل می دهد. پس می توان گفت که معرفی کننده بروکر IB همان اشخاص یا سازمان ها و یا مجموعه هایی هستند که بروکر ها را معرفی می کنند و برای آنها بازاریابی انجام می دهند تا مشتری به بروکر جذب شود. طبیعتا هرچه مهارت و فن بیان و اقناع یک معرفی کننده بروکر IB بیشتر باشد، در کار خود موفق تر خواهد بود و کسب سود بیشتری نیز برای خود دارد. بروکر ها روی IB ها حساب باز کرده و توقع تلاش حداکثری برای جذب مشتری را دارند. اگر این توقع و انتظار به حد لازم بر آورده نشود، ممکن است بروکر مشتری های خود را از دست بدهد. بنابراین برای یک IB فارکس مهم است که تمام توان خود را برای حفظ منزلت کاری خود به کار بگیرد.

IB چه فعالیتی را انجام می دهد؟

حیطه اصلی فعالیت IB، بازاریابی می باشد. معرفی کننده بروکر همانند ویزیتور های غیرحضوری عمل می کند. تبلیغات و بازاریابی در اینترنت انجام می دهد و مشتری برای بروکر جذب می کند. ممکن است از متون تبلیغاتی و فنون اقناع از جمله مبالغه های زیادی استفاده کند تا خوانندگان، ترغیب شوند که دست کم یک بار از بروکر بازدید کنند. برای مثال می نویسند بهترین بروکر برای ایرانیان یا مبادلات ضمانتی و کسب بیشترین سود و… . تمام این ها از شیوه های تبلیغاتی رایج هستند که روزانه پیرامون خود مشاهده می کنید. کارگزاری معرف (IB) در واقع حکم یک رزومه دهنده به معامله گران را دارد. بنابراین بهتر است یک معرفی کننده IB بیشتر حقیقت ها را متناسب با فنون اقناع خود بیان کند. بازاریابی هرچه با دقت و خلاقیت بیشتری انجام شود، تاثیر مثبت در جذب مشتری برای بروکر خواهد داشت.

چه کسانی می توانند IB باشند؟

همانطور که گفته شد معرفی کننده بروکر IB تمام کسانی هستند که مشغول به بازاریابی برای یک بروکر هستند. فرقی ندارد یک نفر باشد یا بازاریابی به صورت گروهی و تیمی صورت گیرد. ما می دانیم کار های گروهی سریع تر و با کیفیت بهتر انجام می شوند زیرا مشارکت و همفکری سایر اعضای یک گروه، خلق ایده ها و تفکرات بکر را دوچندان می کند. با این حال تصمیم نهایی بر عهده IB است که به شکل فردی کار کند یا به صورت مسئولیت گروهی در یک سازمان متحد و بزرگ به بازاریابی مشغول شود. در فارکس معرفی کننده بروکر IB ایفا کننده نقش حیاتی برای جذب مشتری به سمت بروکرها و سود آوری برای آنهاست. البته برای موفقیت در این امر باید لازمه های یک معرفی کننده IB را تمام و کمال در اختیار داشته باشند. خدماتی مانند افتتاح حساب، آموزش فارکس، پشتیبانی و مشاوره، حل مشکلات، تحلیل و بررسی و توضیح پلتفرم های فارکس و همچنین شاخص در فارکس و… از شرایط یک IB مناسب هستند.

کلاهبرداری IB

نحوه کسب درآمد IB

بروکر ها در ازای ارائه خدمات بازاریابی معرفی کننده، به IB خود ریبیت پرداخت می کند. ریبیت یا کش بک معرفی کننده بروکر IB به طور غیر مستقیم از سوی معامله گران تامین می شود. اسپرد پرداختی معامله گران این ریبیت را تامین می کند. وقتی که یک معامله گر، IB خاصی را به عنوان معرف بروکر خود انتخاب می نماید، بروکر بابت معاملات همان مشتری، به IB ریبیت می دهد. پس معرفی کننده بروکر IB هرچه بیشتر تلاش کند و بازاریابی بهتری انجام دهد و مشتری بیشتری جذب کند، به نفع خود اوست و سود آوری بیشتری خواهد داشت. به همین دلیل IB بروکر باید تمام خدمات لازم را جهت جذب معامله گر ارائه دهد.

طرح IB بروکر نیکس چگونه است؟

معرفی کننده بروکر IB هیچ گونه محدودیتی در معرفی یوزر ندارد. بصورت نمونه، بعد از ایجاد حساب توسط معامله گر در بروکر نیکس و انجام اولین معامله، کمیسیون یا ریبیت طبق تصویر زیر به IB تعلق می گیرد.

جدول کمیسیون

در انتهای هر ماه میلادی، میزان کل معاملات کاربران IB محاسبه می شود و با ارائه گزارش به ایشان در پنل داشبورد بروکر، با توجه به درخواست آن به کیف پولشان که همان NYX wallet می باشد و یا حساب معاملاتی ایشان واریز می شود.

سخن پایانی

معرفی کننده بروکر IB بازاریاب های حرفه ای بروکر ها هستند. کارگزاری معرف (IB) تا زمانی که شرایط و امکانات لازم و کافی را برای بازاریابی در اختیار نداشته باشد، سودی نخواهد داشت و گاهی ممکن است متحمل ضرر هم بشود. IB فارکس باید به خوبی پاسخگوی نیاز ها و سوالات شما در مورد بروکر ها یا معامله گری کلی شما در فارکس باشد. بنابراین آی بی IB بروکر را می توان چراغ روشن کننده راه فارکس دانست. یک معرفی کننده بروکر IB ماهر باید بتواند به طور کلی بهترین بروکر برای ایرانیان و بطور جزئی بهترین بروکر متناسب با هر شخص را به او معرفی کند و همچنین بتواند پاسخگوی سوالات مشتریان باشد و به رفع مشکلات و تحلیل و بررسی و مقایسه بروکر ها بپردازد. با تمام این توضیحات حالا شما می توانید به راحتی پاسخگوی “سوال IB در فارکس چیست” باشید. همچین می توانید شرایط یک معرفی کننده بروکر IB ایده آل را بیان کنید.
شما می توانید نظرات و انتقادات خود را برای ما بنویسید و در صورت نیاز با مشاورین بروکر نیکس تماس حاصل نمایید.

نمایش نظرات (2)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications