NYXbroker
نیکس فارکس

معرفی کننده بروکر IB

معرفی کننده بروکر IB کیست و چگونه از این راه کسب درآمد می کند

معرفی کننده بروکر IB ای بی چیست؟ آیا می دانید که نقش آی بی در فارکس
چیست؟ ای بی در فارکس یا به طور مخفف Introducing Broker همانطور که از اسمش پیداست، بروکر ها را به شما معرفی و موشکافی می کند. شما با این معرفی قدرت ارزیابی بروکر ها و انتخاب یک بروکر به عنوان بهترین بروکر برای ایرانیان و ایجاد حساب در آن را پیدا می کنید.
آیا در این مورد که IB ای بی در فارکس چیست، پاسخ جامع تری دارید؟ چه میزان از آی بی IB بروکر همینطور نقش آی بی در فارکس شناخت دارید؟ برای پاسخ به سوال IB ای بی در فارکس چیست باید بدانید که معرفی کننده بروکر IB ای بی با فنون بازاریابی، سعی دارد به هر نحوی شده شما را به ایجاد حساب در یک بروکر خاص ترغیب کند. این یک مهارت به شمار می رود و کار هر کسی نیست! مطالبی که از سوی معرفی کننده بروکر IB ای بی به شما نشان داده می شود، در واقع همگی مزایا و امتیازات بروکر هستند که گاهی با مبالغه نیز همراه می شود.
همانطور که قطعا به خوبی می دانید که هر کسب و کاری در ابتدای ایجاد و شروع کار خود نیاز به مقداری تبلیغات در بازار برای جذب مشتری دارد. نقش آی بی در فارکس نیز همین است. در واقع کارگزاری معرف (IB) ای بی را می توان یکی از این تبلیغات دانست. آی بی IB ای بی بروکر در واقع به بروکر ها در زمینه جذب معامله گران برای افتتاح حساب، خدمات مختلف ارائه می دهد و سود خود را نیز می گیرد. در ادامه توضیحات بیشتری را خواهیم داد. لطفا نظرات ارزشمند خود را در انتهای مقاله در مورد معرفی کننده بروکر IB ای بی برای ما بنویسید.

فهرست مطالب

IB کیست؟

IB چه فعالیتی را انجام می دهد؟

چه کسانی می توانند IB باشند؟

نحوه کسب درآمد IB ای بی

طرح IB بروکر نیکس چگونه است؟

مزیت استفاده از آی بی در فارکس چیست؟

چگونه میتوان ib آی بی شد ؟

رفرال کد و یا کد معرف بروکر چیست ؟

نحوه به دست آوردن رفرال کد ؟

IB کیست؟

 در این بخش از مقاله خوب است کمی مفصل تر به نقش آی بی در فارکس بپردازیم.

به این مسئله دقت کنید که مجموعه یک معرفی کننده بروکر IB، می تواند گسترده یا خیلی کوچک و جمع و جور باشد. برای مثال هر شخص به تنهایی می تواند یک معرفی کننده بروکر یا IB باشد یا گاهی یک سازمان بزرگ (IB) فارکس را تشکیل می دهد. پس می توان گفت که معرفی کننده بروکر IB همان اشخاص یا سازمان ها و یا مجموعه هایی هستند که بروکر ها را معرفی می کنند و برای آنها بازاریابی انجام می دهند تا مشتری به بروکر جذب شود. طبیعتا هرچه مهارت و فن بیان و اقناع یک معرفی کننده بروکر IB بیشتر باشد، در کار خود موفق تر خواهد بود و کسب سود بیشتری نیز برای خود دارد. بروکر ها روی IB ها حساب باز کرده و توقع تلاش حداکثری برای جذب مشتری را دارند. اگر این توقع و انتظار به حد لازم بر آورده نشود، ممکن است بروکر مشتری های خود را از دست بدهد. بنابراین برای یک IB فارکس مهم است که تمام توان خود را برای حفظ منزلت کاری خود به کار بگیرد.

IB چه فعالیتی را انجام می دهد؟

حیطه اصلی فعالیت IB، بازاریابی می باشد. معرفی کننده بروکر همانند ویزیتور های غیرحضوری عمل می کند. تبلیغات و بازاریابی در اینترنت انجام می دهد و مشتری برای بروکر جذب می کند. ممکن است از متون تبلیغاتی و فنون اقناع از جمله مبالغه های زیادی استفاده کند تا خوانندگان، ترغیب شوند که دست کم یک بار از بروکر بازدید کنند. برای مثال می نویسند بهترین بروکر برای ایرانیان یا مبادلات ضمانتی و کسب بیشترین سود و… . تمام این ها از شیوه های تبلیغاتی رایج هستند که روزانه پیرامون خود مشاهده می کنید. کارگزاری معرف (IB) در واقع حکم یک رزومه دهنده به معامله گران را دارد. بنابراین بهتر است یک معرفی کننده IB بیشتر حقیقت ها را متناسب با فنون اقناع خود بیان کند. بازاریابی هرچه با دقت و خلاقیت بیشتری انجام شود، تاثیر مثبت در جذب مشتری برای بروکر در پی خواهد داشت.

چه کسانی می توانند IB باشند؟

همانطور که گفته شد معرفی کننده بروکر IB تمام کسانی هستند که مشغول به بازاریابی برای یک بروکر هستند. فرقی ندارد یک نفر باشد یا بازاریابی به صورت گروهی و تیمی صورت گیرد. ما می دانیم کار های گروهی سریع تر و با کیفیت بهتر انجام می شوند زیرا مشارکت و همفکری سایر اعضای یک گروه، خلق ایده ها و تفکرات بکر را دوچندان می کند. با این حال تصمیم نهایی بر عهده IB است که به شکل فردی کار کند یا به صورت مسئولیت گروهی در یک سازمان متحد و بزرگ به بازاریابی مشغول شود. در فارکس معرفی کننده بروکر IB ایفا کننده نقش حیاتی برای جذب مشتری به سمت بروکرها و سود آوری برای آنهاست. البته برای موفقیت در این امر باید لازمه های یک معرفی کننده IB را تمام و کمال در اختیار داشته باشند. خدماتی مانند افتتاح حساب، آموزش فارکس، پشتیبانی و مشاوره، حل مشکلات، تحلیل و بررسی و توضیح پلتفرم های فارکس و همچنین شاخص در فارکس و… از شرایط یک IB مناسب هستند.

کلاهبرداری IB

نحوه کسب درآمد IB ای بی

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که کسب درآمد IB چگونه است؟

بروکر ها در ازای ارائه خدمات بازاریابی معرفی کننده، به IB ای بی خود ریبیت پرداخت می کند. ریبیت یا کش بک معرفی کننده بروکر IB ای بی به طور غیر مستقیم از سوی معامله گران تامین می شود. اسپرد پرداختی معامله گران این ریبیت را تامین می کند. وقتی که یک معامله گر، IB ای بی خاصی را به عنوان معرف بروکر خود انتخاب می نماید، بروکر بابت معاملات همان مشتری، به IB ای بی ریبیت می دهد.

 پس باید در نظر داشت که  معرفی کننده بروکر  ای بیIB هرچه بیشتر تلاش کند و بازاریابی بهتری انجام دهد و مشتری بیشتری جذب کند، به نفع خود اوست و در نهایت کسب درآمد IB بیشتری خواهد داشت. به همین دلیل معرفی کننده بروکر IB ای بی باید تمام خدمات لازم را جهت جذب معامله گر ارائه دهد.

طرح IB بروکر نیکس چگونه است؟

معرفی کننده بروکر IB هیچ گونه محدودیتی در معرفی یوزر ندارد. بصورت نمونه، بعد از ایجاد حساب توسط معامله گر در بروکر نیکس و انجام اولین معامله، کمیسیون یا ریبیت طبق تصویر زیر به IB تعلق می گیرد.

در انتهای هر ماه میلادی، میزان کل معاملات کاربران IB محاسبه می شود و با ارائه گزارش به ایشان در پنل داشبورد بروکر، با توجه به درخواست آن به کیف پولشان که همان NYX wallet می باشد و یا حساب معاملاتی ایشان واریز می شود.

مزیت استفاده از آی بی در فارکس چیست؟

ی بی در بروکر فارکس  یا  معرفی کننده بروکرIB  را تا به اینجای مقاله با هم تا حدودی شناختیم. در این بخش می خواهیم ببینیم که مزیت های آی بی در بروکر فارکس چیست؟ در ذیل برایتان برخی از مزیتهای آی بی در بروکر فارکس را توضیح می دهیم. 

همانطور که شاید تا به اینجا متوجه شده اید، راه اصلی کسب درآمد از IB در فارکس به واسطه ساختارهای کمیسیون می باشد.  چندین مدل کمیسیون متداول در فارکس وجود دارد که عبارتند از: 

  • تخفیفی که از اسپرد حاصل می شود:  به این صورت که ای بی ها قسمتی از اسپرد را به ازای هر معامله ای که به وسیله مشتریان معرفی شده انجام می پذیرد را به دست می آورند. این ساختار می تواند کاملا درآمدزایی داشته باشد، به ویژه که اگر مشتریان ارجاع داده شده توسط شما دارای درآمد بالایی هم باشند.
  • تخفیف پیپ: هم می تواند از دیگر مزیت ها و راه  کسب درآمد برای آی بی باشد.

از دیگر مزیت هایی که می توان برای آی بی برشمرد، کمیسیون های مبتنی بر حجم می باشند: آی بی در فارکس بر مبنای حجم معاملات انجام شده به وسیله مشتریان ارجاع شده، کمیسیون دریافت می نمایند. هرچه مشتریان شما بیشتر معامله انجام دهند، کمیسیون شما نیز به همان نسبت بیشتر می شود. بنابراین بزرگترین مزیتی که یک ای بی دارد مبحث درآمد زایی آن است.

چگونه میتوان ib آی بی شد ؟

شاید تا به اینجا این سوال برایتان مطرح شده باشد که برای آنکه بتوان یک معرفی کننده بروکر IB شد باید چه کرد؟ اگر این حرفه برای شما دارای جذابیت است و قصد ورود به این حوزه را دارید. این مطلب را تا انتها بخوانید.

 این سوال پاسخ پیچیده ای ندارد. به همین دلیل هر شخص  و شرکتی می تواند به عنوان معرفی کننده بروکر IB آی بی شروع به فعالیت نماید.

قبل از هرکاری باید روی این موضوع تمرکز کنید که چطور مشتری جذب کنید. همینطور باید بدانید که چطور با آموزش و مشاوره انگیزه مشتریان خود رو بالا ببرید تا همکاری با بروکر ادامه دار باشد.

یک آی بی باید دارای وب سایت و همینطور شبکه های اجتماعی باشد تا بتواند با تبلیغ خدمات خود مشتریان بیشتری را جذب نماید. 

مرحله بعدی شامل پیدا کردن یک بروکر مطمئن است تا مشتریان خود را به آن ارجاع دهید. در نظر داشته باشید که بروکر از شما می خواهد تا هویت خود را احراز نمایید. به همین دلیل مدارک هویتی مثل پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه و سایر مدارک  را در دسترس داشته باشید.

رفرال کد و یا کد معرف بروکر چیست ؟

چنانچه  که از مفهوم کلمه رفرال یا ریفرال می آید، این کلمه در دنیای فارکس به معنی ارجاع دادن یا همان زیر مجموعه گرفتن می باشد.

 ای بی ها  با داشتن زیر مجموعه‌هایی در دنیای بازار فارکس می‌توانند به درآمد خوبی برسند، بدون آنکه هیچ گونه معامله‌ای انجام دهند. برای این منظور تنها  کافی است تا معامله‌گران در زمینه بازار فارکس را در بین دوستان، آشنایان و اطرافیان خود پیدا کرده و از آنان بخواهید تا با کد معرف شما در بروکری که با آن همکاری می کنید ثبت‌ نام کنند. در ازای انجام این کار معرفی کننده بروکر IB کمیسیون دریافت می کند. تنها چیزی که به آن نیاز دارید ایجاد و ساخت یک حساب کاربری در بروکر مورد نظرتان می باشد. بعد از آن تبلیغات گسترده در فضای مجازی به منظور کسب تعداد بیشتر معامله گران علاقمند به فعالیت در حوزه بازار فارکس است. در ادامه باز هم در مورد رفرال کد و یا کد معرف بروکر بیشتر خواهیم گفت با ما همراه باشید.

نحوه به دست آوردن رفرال کد ؟

همانطور که بالاتر هم توضیح داده شد, رفرال کد برای معرفی کننده بروکر IB مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای به دست آوردن این کد چه باید کرد؟ برای این کار باید بدانید که برای آنکه به یک آی بی تبدیل شوید باید به یک بروکر وصل شوید. معمولا وقتی وارد صفحه اول یک بروکر می شوید، احتمالا بخشی وجود دارد به نام IB  آی بی  یا همکاری. باید بر روی آن قسمت کلیک کرده و تمامی شرایط و مقررات را پذیرفته و همینطور مدارکی را که بروکر از شما درخواست می کند را ارسال کرده و بعد از آن شما تبدیل به یک آی بی خواهید شد. البته نکته بسیار مهمی که باید در این رابطه بدانید این است که باید تعداد بالایی افراد را به بروکر معرفی کنید تا آی بی بودن برایتان به صرفه باشد. به همین دلیل شما نیاز به یک پشتوانه مالی مناسب دارید تا از طریق روشهای تبلیغاتی متفاوت بتوانید بالای 1000 نفر را جذب بروکر کنید تا به درآمد مناسب برسید.

سخن پایانی

معرفی کننده بروکر IB بازاریاب های حرفه ای بروکر ها هستند. کارگزاری معرف (IB) تا زمانی که شرایط و امکانات لازم و کافی را برای بازاریابی در اختیار نداشته باشد، سودی نخواهد داشت و گاهی ممکن است متحمل ضرر هم بشود. IB فارکس باید به خوبی پاسخگوی نیاز ها و سوالات شما در مورد بروکر ها یا معامله گری کلی شما در فارکس باشد. بنابراین آی بی IB بروکر را می توان چراغ روشن کننده راه فارکس دانست. یک معرفی کننده بروکر IB ماهر باید بتواند به طور کلی بهترین بروکر برای ایرانیان و بطور جزئی بهترین بروکر متناسب با هر شخص را به او معرفی کند و همچنین بتواند پاسخگوی سوالات مشتریان باشد و به رفع مشکلات و تحلیل و بررسی و مقایسه بروکر ها بپردازد. با تمام این توضیحات حالا شما می توانید به راحتی پاسخگوی “سوال IB در فارکس چیست” باشید. همچین می توانید شرایط یک معرفی کننده بروکر IB ایده آل را بیان کنید.
شما می توانید نظرات و انتقادات خود را برای ما بنویسید و در صورت نیاز با مشاورین بروکر نیکس تماس حاصل نمایید.

نمایش نظرات (2)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications