NYXbroker
نیکس فارکس

زندگی با فارکس

فارکس چه تاثیر در زندگی افراد دارد ؟

زندگی با فارکس بیانگر رابطه عمیق معامله گران با این بازار مالی است. بسیاری از افراد در مورد کسب درآمد در فارکس تردید دارند که بیشتر از عدم شناخت فارکس ناشی می شود. در مقابل معامله گران بسیاری وجود دارند که به تجارت فارکس وابسته شده اند، گویی که زندگی با فارکس را اولویت قرار می دهند. برخی معامله گران نیز فارکس را شغل اصلی خود می دانند و شغل فارکس را هویت کاری خود معرفی میکنند. علاوه بر این، گاهی فارکس شغل دوم نیز شمرده می شود.
آیا کسب درآمد در فارکس ممکن است؟ ترفندهای فارکس چیست؟ شناخت فارکس چه کمکی به معامله گران برای کسب درآمد می کند؟ آیا فارکس شغل دوم است؟ شغل فارکس چقدر درآمد دارد؟
زندگی با فارکس مبحثی کلی است که پاسخ تمام این سوالات را شامل می شود. ما در این مقاله اطلاعات جامعی در این زمینه به شما ارائه می دهیم.
خواهشمندیم نظرات ارزشمند خود را در انتهای مقاله برای ما بنویسید و در صورت وجود هرگونه پرسش و ابهام، با مشاورین نیکس تماس حاصل نمایید.

فهرست مطالب

آیا می توانید از تجارت فارکس درآمد کسب کنید؟

آیا فارکس می تواند زندگی شما را تغییر دهد؟

آیا مردم واقعا در فارکس ثروتمند می شوند؟

چگونه از تجارت فارکس سود ببریم؟

سود معامله گران حرفه ای فارکس چقدر است؟

آیا تجارت خودکار فارکس سودآور است؟

آیا می توانید از تجارت فارکس درآمد کسب کنید؟

فارکس بدون شک یک بازار پر ریسک است، به همین دلیل زندگی با فارکس کار نسبتا دشواری می باشد، اما کسب درآمد در فارکس با وجود شرایطی قطعا ممکن است. چه بتوانید در معاملات نوسانی در فارکس، چه با معاملات روزانه در فارکس و چه با سرمایه گذاری های بلندمدت درآمد کسب کنید، ریسک بالاست و پتانسیل سود در فارکس نیز بالاست. این مسائل تنها گوشه ای از مباحث شناخت فارکس است. 

مهمترین سوالی که باید از خود بپرسید این است که آیا اشتهای ریسک دارید یا خیر؟ همه معاملات منجر به سود نمی شوند و باید برای ضرر آماده باشید. آیا حاضرید به راه خود ادامه دهید، حتی پس از یک رشته ضرر؟ اگر مهارت مدیریت ریسک فارکس که از مهم ترین ترفندهای فارکس است را داشته باشید، کار شما بسیار آسان می شود. حتی موفق ترین معامله گران نیز هر از گاهی ضرر می کنند، اما آن ها با مهارت خود ریسک ها را کنترل و فرصت سازی می کنند. بنابراین، اگر فکر نمی کنید که نمی توانید ریسک را مدیریت کنید، زندگی با فارکس برای شما معقولانه نیست.

اگر تصمیم به معامله در فارکس دارید، باید بدانید که استراتژی در فارکس بیش از هرچیزی نیاز به مدیریت ریسک دارد. این باعث می شود تا خطرات مرتبط با معاملات را به حداقل برسانید و به شما کمک می کند تا در معاملات فارکس درآمد کسب کنید.

آیا فارکس می تواند زندگی شما را تغییر دهد؟

بخش بزرگی از هویت افراد را شغل و حرفه کاری آن ها شکل می دهد. شغل فارکس نیز تاثیر بسزایی در هویت و زندگی معامله گران دارد. حتی کسانی که معتقدند فارکس شغل دوم است، اثرات تجارت را در زندگی خود به وضوح حس می کنند. زندگی با فارکس به معنی برقراری یک رابطه عمیق با این بازار مالی است به گونه که به لای های مختلف زندگی فرد راه یابد. کسب درآمد در فارکس با شناخت فارکس و فراگیری ترفندهای فارکس ممکن می شود. این درآمد می تواند به حدی برسد که زندگی شما را به کلی تغییر دهد. نه تنها فارکس بلکه هر حرفه ای تحت شرایطی می تواند زندگی فرد را به کلی زیر و رو کند. زمانی که از زندگی با فارکس سخن می گوییم، این خود بیانگر تغییر سبک زندگی معامله‌ گران است.

آیا مردم واقعا در فارکس ثروتمند می شوند؟

کسب ثروت فراوان در هیچ شغلی آسان نیست و سختی های راه همیشه بوده اند، اما خبر خوب این است که امکان آن وجود دارد، یعنی زندگی با فارکس می تواند ثروت ساز باشد. شغل فارکس یک شغل پر ریسک است. لازمه مقاومت و ماندگاری در این شغل پر ریسک، شناخت فارکس، آشنایی با ترفندهای فارکس و همچنین عوامل موثر بر بازار فارکس است.

اگر به تاریخ بازار فارکس نگاهی بیندازید، معامله گرانی که با مهارت خود در این راه ثروت فراوان کسب کرده اند و زندگی خود را تغییر داده اند کم نبوده اند. تمام معامله گران می توانند به واسطه زندگی با فارکس به این جایگاه و ثروت دست پیدا کنند، اما عاملی که آن ها را از این مسیر باز می دارد، نگرش نادرست و ناامیدی زودرس می باشد. فراموش نکنید که ثروت یک شبه به دست نمی آید.

چگونه از تجارت فارکس سود ببریم؟

پاسخ به این سوال، “آیا می توانید در معاملات فارکس پول در بیاورید” بسیار ساده است. امر بدیهی در زندگی با فارکس برای کسب سود، این است که باید کم خرید کنید و بالا بفروشید. این یکی از مهمترین اصول در مورد بازار فارکس است، همانطور که می توانید به راحتی نه تنها دارایی ها را خریداری کنید، بلکه آنها را بدون داشتن آنها بفروشید.

البته، اگر معاملات سودآور فارکس به این آسانی بود، میلیون‌ ها معامله‌ گر آنلاین، زندگی با فارکس را شروع می کردند و هر روز کسب درآمد در فارکس را تجربه می‌کردند. در واقع وضعیت کاملا برعکس است. اکثر معامله گران فارکس در واقع پول خود را از دست می دهند، و شروع سودآوری با فارکس کاملاً یک چالش است. همانطور که پیش از این گفته شد، لازمه موفقیت در شغل فارکس، شناخت فارکس و ترفند های فارکس است. پیروی از اصول اساسی تجارت فارکس مانند مدیریت ریسک و روانشناسی تجارت، با اینکه لزوما تضمین نمی کند که در این بازار بسیار بزرگ و پرنوسان به سود دست یابید، اما می تواند کمک کننده باشد. بدون دانستن اصول اولیه، سود بردن در فارکس برای شما سخت و یا غیرممکن خواهد بود.

سود معامله گران حرفه ای فارکس چقدر است؟

 

معامله گرانی که برای یک شرکت کار می کنند می توانند هر حقوقی را در طیف بسیار گسترده ای دریافت کنند. این بستگی به عنوان شغلی تاجر خاص، شرکتی که در آن کار می کند و حتی کشور و شهری که در آن هستند، دارد. ثروتی که از زندگی با فارکس ساخته می شود نیز همین گونه است.

بیایید نگاهی به آمار بیندازیم. حقوق یک معامله گر فارکس در ایالات متحده، بر اساس اطلاعات Indeed، به طور متوسط 98,652 دلار در سال به اضافه 25,000 دلار کمیسیون است. با این حال، بیشترین حقوقی که آنها گزارش کردند 196917 دلار بود که در شرکت سیتی تریدر بود. اطلاعاتی که در رابطه با زندگی با فارکس از سوی Payscale جمع آوری شد، بیان می‌کند که معامله‌گران سهام حقوقی معادل 80935 دلار به‌علاوه پاداش‌های 14916 دلاری، کمیسیونی بالغ بر 21000 دلار و گزینه‌های تقسیم سود در حدود 6000 دلار دریافت کردند. آنها حقوق پایه را از 47000 دلار تا 160000 دلار گزارش کردند. Glassdoor نیز مبلغ مشابهی را گزارش کرده است، با حقوقی که به طور متوسط 91,642 دلار با میانگین 32,599 دلار غرامت نقدی است. 

اطلاعات Glassdoor نشان می دهد که میانگین حقوق یک معامله گر فارکس در لندن نیز 65621 پوند است. برای مقایسه، با نرخ فعلی مبادله، حدود 86000 دلار آمریکا است. بنابراین، حدود 10000 دلار کمتر از میانگین حقوق در ایالات متحده است.

 

آیا تجارت خودکار فارکس سودآور است؟

 

شاید درباره معاملات خودکار (EA) شنیده باشید و کنجکاو شده باشید که چرا از معاملات خودکار در بازار فارکس استفاده نکنید؟ طبیعتا مدیریت زندگی با فارکس کمی سخت است اما عواملی وجود دارد که می توانند نقش یک دستیار را ایفا کنند. مطمئناً، همانطور که برای یک ربات معاملاتی خودکار جستجو می کنید، EA های زیادی پیدا خواهید کرد که 100٪ بازده روزانه را افزایش می دهند.

گاهی اوقات، این EA ها می توانند تا حدودی سودآور باشند. EA ها گاهی با تمرکز بر جنبه های مبتنی بر تحلیل تکنیکال معاملات فارکس پول نقد می کنند. با این حال، بسیاری از این ربات‌ ها بازار را تحت تأثیر قرار می‌دهند، به این معنی که آن‌ها یک توقف ضرر گسترده ایجاد می‌کنند و سودهای کوچکی را به دست می‌آورند، که می‌تواند منجر به زیان‌ های ویرانگر برای یک حساب تجاری در طول یک دوره شود. بنابراین همانطور که زندگی با فارکس را تسهیل می کنند، ممکن است زیان بار نیز باشند.

بزرگترین نقطه ضعف سیستم های معاملاتی خودکار در بازار فارکس این است که کلاهبرداری های زیادی وجود دارد. افرادی که به طور مداوم با EA سود می برند، افرادی هستند که آنها را توسعه می دهند.

برای شروع زندگی با فارکس و کسب درآمد در فارکس، بهتر است برخی از استراتژی های آزموده شده را بیاموزید و مهارت خود را با آنها در طول زمان توسعه دهید. قوانین ارائه شده در بالا را دنبال کنید و با کمی صبر و فداکاری، می توانید در تجارت و کاهش ضررهای خود به عنوان یک معامله گر فارکس بهتر شوید.

 

سخن پایانی

 

زندگی با فارکس علی رغم ریسک فراوان، می تواند بسیار سودآور باشد و زندگی شما را تغییر دهد. این تنها به خود شما بستگی دارد. بسیاری از مردم به دنبال پاسخی مستقیم برای این سوال هستند که چگونه می توان در فارکس سود به دست آورد؟ اکثر آنها در نهایت از ارائه دهندگان سیگنال فارکس استفاده می کنند. این یک راه آسان برای شروع معامله در فارکس است، اما در مورد اینکه آیا می تواند سودآور باشد، به خصوص در بلندمدت، تردید وجود دارد. نکته اصلی که در اینجا باید به خاطر داشته باشید این است که زندگی با فارکس زمانی سودآور است که عمدتاً معاملات برنده بیشتری نسبت به معاملات بازنده در این شغل داشته باشید. البته این فقط در صورتی قابل اجرا است که سطح سود برداشت شما با سطح استاپ ضرر شما برابر باشد. برای اینکه این پیام را به عبارت دیگر بیان کنید و آنها را راحت‌تر در استراتژی معاملاتی خود قرار دهید، می‌توان گفت که برای موفقیت در زندگی با فارکس ، باید حرکت‌های صحیح‌ تری نسبت به حرکت‌های نادرست انجام دهید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید و در صورت ایجاد هرگونه ابهام در رابطه با مطالب این مقاله، با مشاورین نیکس تماس حاصل نمایید تا پاسخ خود را بیابید.

نمایش نظرات (1)
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications