NYXbroker
نیکس فارکس

تحلیل تکنیکال 14 اردیبهشت -USD/CAD

این تحلیل ها در تاریخ 2022.05.04 ( 14 اردیبهشت 1401 ) ارائه شده است .

تحلیل تکنیکال USD/CAD  در این ویدیو به بررسی و آنالیز جفت ارز USD/CAD در بازه زمانی روزانه خدمتتان ارائه میشود .

تحلیل تکنیکال روشی جهت پیش‌بینی قیمت آینم معاملاتی در آینده با استفاده از داده‌های تاریخی نشان داده شده بر روی نمودارهاست. در حال حاضر  معامله‌گران برای موفقیت  در تحلیل تکنیکال خود  از ابزارهای مختلف تحلیل تکنیکال استفاده می‌کند. این تحلیل  در مسیر تصمیم گیری براساس برخی قوانین که سرانجام به ورود  و خروج از معامله در یک زمان و مکان قیمتی مناسب می شود

تحلیل تکنیکال یک فرایند میباشد که شما با استفاده از برخی داده ها تصمیم به معامله میگیرد و هر کدام از این معاملات یا با سود و یا با ضرر بسته می شود ولی چرا یک تحلیگر تحلیل درستی انجام میدهد و چرا یکی تحلیل گر اشتباه تحلیل می کند ؟؟؟؟

همه اینها به عوامل متفاوتی بستگی دارد که اینکه هر تحلیلگر دید خواص خود را دارد و می تواند نظرات شخصی خود در تحلیل ارائه داده شده تخیل نمایید و این یکی از معایب تحلیل تکنیکال می باشد زیر نحوه استفاده از ابزارهای متفاوت و در بازه زمانی های متفاوت همگی در این تحلیل به نظر خود تحلیلگر مرتبط می باشد .

یکی از عوامل دیگر که می تواند یک تحلیل اصولی و کاملا درست که در روند درست بازار می توانست موفق باشد را با شکست مواجه کند تاثیرات فاندامنتالی باشد . که می توانید عوامل مهم فاندامنتالی را در مقاله آن مشاهده کنید .

تحلیل تکنیکال USD/CAD ارايه شده در بازه زمانی مشخص و بررسی شرایط نوسانات اینسترومنت در بازار و راهنمایی نقاط ورود و حد ضرر و حد سود قابل توجه می باشد تحلیل های ارايه شده به منزله سیگنال نبوده و بروکر نیکس هیچ گونه مسولیتی را به عهده نداشته است امید است بتوانیم در راستای تحلیل این بازار راهنمایی و کمکی به شما همراهان داشته باشیم .

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications