NYXbroker
نیکس فارکس

ارز دیجیتال کاردانو ADA

ارز دیجیتال کاردانو ADA یکی از ارزهای جذاب در بین ارزهای دیجیتالی است

چنانچه شما هم از آن دسته علاقمندان ارزهای دیجیتال و بطور خاص طرفدار ارز دیجیتال کاردانو ADA هستید. توصیه می شود خواندن این مقاله را ازدست ندهید. در این مقاله علاوه بر آنکه به بررسی تمام جنبه های ارز دیجیتال کاردانو ADA می پردازیم به مباحثی از قبیل اینکه ارز دیجیتال کاردانو چه روندی را طی می کند؟ و آیا ارز دیجیتال کاردانو میتواند به 10 دلار برسد؟ آیا این ارز شما را ثروتمند می کند؟ آیا کاردانو بر روی اتریوم ساخته شده است؟ خواهیم پرداخت. برای رسیدن به پاسخ این سوالات تا پایان این مقاله که توسط تیم تحقیقاتی بروکر نیکس جمع آوری و به نگارش درآمده با ما همراه باشید. مشاورین بروکر نیکس فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و بازار فارکس در کنار شما خواهند بود تا به سوالات شما پاسخ دهند. در ضمن در مورد آموزش رایگان و مشاوره می توانید از طریق راه های ارتباطی با بروکر نیکس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

کاردانو چیست؟

ارز دیجیتال آدا چه روندی را طی می کند؟

آیا کاردانو می تواند به 10 دلار برسد؟

آیا کاردانو می تواند شما را ثروتمند کند؟

آیا کاردانو بر روی اتریوم ساخته شده است؟

کاردانو چیست؟

در این بخش به بررسی ارز دیجیتالی کاردانو(َADA) می پردازیم. کاردانو چیست؟ کاردانو یک پلتفرم بلاکچین اثبات سهم است و هدف از بوجود آمدن این ارز، ایجاد فضایی بوده است که در این فضا نوآورندگان و مبتکران قادر به اعمال تغییرات مثبت  در حیطه جهانی باشند. بطور کلی ایجاد جامعه ای ایمن، شفاف و عادلانه از اهداف اصلی ارز دیجیتال کاردانو(ADA) می باشد. کاردانو یک رمز ارز متعلق به نسل سوم ارزهای دیجیتال است. از ویژگیهای ارزهای نسل سوم این است که قابلیت استفاده کلان را دارند و همچنین فرآیند تایید تراکنش نیز از توان پردازشی بالا برخوردار است و انرژی کمی مصرف می کنند.

کاردانو در سال 2017 ایجاد شد. هدف از طراحی  توکن ADA اطمینان حاصل کردن از این امر بود که دارندگان این توکن بتوانند در عملکرد شبکه مشارکت نمایند. به همین دلیل دارندگان ارز دیجیتال کاردانو(ADA) دارای حق رای به تغییرات و پیشنهادات اعمال شده روی نرم افزار می باشند. در ضمن ارز دیجیتال کاردانو(ADA)  قراردادهای هوشمند را پشتیبانی می کند.

تیمی که پشت بلاکچین قرار دارد اذعان داشته که قبلا موارد استفاده جالب از این فناوری وجود داشته و هدف این پروژه این است که به برنامه های غیر متمرکز و قراردادهای هوشمند اجازه توسعه یافتن همراه با مدولاسیون را بدهد. از دیگر موارد کاربرد ارز دیجیتال کاردانو(ADA) توسط شرکت های کشاورزی می باشد که برای ردیابی محصولات تازه از مزرعه مورد استفاده قرار می گیرد. پس از بررسی برخی از اهداف و کاربردهای ارز دیجیتال (ADA) به بررسی وضعیت این ارز در بازار می پردازیم.

قیمت هر واحد ارز دیجیتال کاردانو(ADA) در حال حاضر 1.76 دلار است. حجم معامله در طی 24 ساعت گذشته   7,910,299,140 دلار بوده و%1.90 درصد افزایش داشته و در حال حاضر رتبه پنجم را در بازار داراست. تعداد31,948,309,441 کوین های در گردش ارز دیجیتال کاردانو(ADA) می باشد و تعداد کل کوینها  45,000,000,000 آدا می باشد و مارت کپ آن 49,528,374,778.76 دلار است.

ارز دیجیتال آدا چه روندی را طی می کند؟

ارز دیجیتال کاردانو (ADA) یکی از بهترین بلاکچین هایی است که از مکانیزم اثبات سهم با موفقیت استفاده می کند . در مقام مقایسه با بیت کوین انرژی کمتری مصرف  می کند و اگرچه تعداد بیشتری اتریوم در حال بروزرسانی و ارتقا به مکانیزم اثبات سهم هستند اما این روند تدریجی است.

پروژه ارز دیجیتال (ADA) به این دلیل که  کل تکنولوژی توسعه یافته از یک فرآیند تحقیق همتا بررسی می شود به خود از نظر تکنولوژی می بالد. به این معنا که ایده های جسورانه پیش از اعتبار سنجی به چالش کشیده خواهند شد و پیش از انجام کد نویسی اطمینان دارند که ایده ها تست شده هستند.

در سال 2020 کاردانو نسخه شلی (Shelly) را بروزرسانی کرد و هدف از آن این بود که غیرمتمرکز بودن بلاکچین خود را تا 50 و 100 برابر نسبت به بلاکچین های بزرگ دنیا افزایش دهد.

آیا کاردانو می تواند به 10 دلار برسد؟

پیش از پرداختن به این سوال که کاردانو می تواند به 10 دلار برسد  یا خیر؟ بیایید کمی از مزایای ارز دیجیتال کاردانو ADA بگوییم .کاردانو مقیاس پذیری محدود ندارد هرچه افراد بیشتری از آن استفاده کنند منجر به انجام تراکنش های بیشتری در شبکه می شود. امکان انجام قراردادهای هوشمند در بستر کاردانو وجود دارد. یک بلاکچین چند لایه  و سازگار با محیط  زیست است، مصرف برق و انرژی پایینی دارد. با توجه به مواردی که گفته شد به نظر می رسد کاردانو از پتانسیل و جایگاه خوبی برای رشد  و افزایش قیمت در بازار در سالهای پیش رو را خواهد داشت حتی پیش بینی می شود تا پایان سال 2021 قیمت آن بین 3 تا 4 دلار برسد. تا زمانیکه کاردانو رد پای اتریوم را دنبال می کند می توان امیدوار بود که به 100 دلار هم برسد. البته موارد گفته شد بر حسب پیش بینی و تجزیه و تحلیل کارشناسان رمز ارزها می باشد و با وجود کارشناسانه بودن نمی تواند بطور قطعی  تنها پایه و مبنای یک سرمایه گذاری باشد. بهتر است همواره با مشورت یک کارگزار آشنا به بازار ارزهای دیجیتال، این امر صورت گیرد. در این زمینه می توانید از مشاوره متخصصان بروکر نیکس راهنمایی های لازم را بگیرید.

آیا کاردانو می تواند شما را ثروتمند کند؟

ارز دیجیتال کاردانو(ADA) در سال گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است. اما آیا کاردانو می تواند شما را ثروتمند کند؟ با توجه به حضور رمز ارزهایی چون بیت کوین و اتریوم کاردانو چه لوریجی باید استفاده کند  تا از این دو ارز ارزشمند پیشی بگیرد؟ کاردانو رو می توان شانس دوم اتریوم دانست که در یک کوین یا قیمت پایین قرار گرفته است. بر اساس پیش بینی ها این احتمال می رود که کاردانو تا سال 2021 به 3 دلار برسد و در اواخر سال 2022 قیمت آن به 3.6 دلار برسد. پایان 2023 به 4.5 دلار و در پایان سال 2024 به 5.2 دلار خواهد بود و در نهایت پایان سال 2025 با یک جهش ناگهانی قابل توجه به 15 دلار خواهد رسید!

آیا کاردانو بر روی اتریوم ساخته شده است؟

در ادامه بحث مان در خصوص ارز دیجیتال کاردانو(ADA) به این سوال می پردازیم که آیا کاردانو بر روی اتریوم ساخته شده است؟ در واقع طرح کاردانو در اتریوم پایه ریزی شده است.

برخی از کارشناسان کریپتو آن را برادر کوچکتر اتریوم لقب داده اند. چارلز هاسکینسون رهبر کاردانو یکی از بنیانگذاران اتریوم است لذا طبیعی است که الگوهای مشابهی در کاردانو و اتریوم مشاهده شود. اتریوم و کاردانو دو پروژه بسیار شبیه به هم و در عین حال متفاوت هستند.

بیایید کمی با ساختار پلتفرم کاردانو شناخت پیدا کنیم . ساختار کاردانو از دو لایه تشکیل شده است لایه پرداختی که عملکردی شبیه به بیت کوین دارد و برای انجام معاملات کاربرد دارد و لایه دوم که لایه محاسباتی است که این لایه شبیه به اتریوم است که توسط آن قراردادها و برنامه های هوشمند قادر خواهند بود بر روی سیستم عامل اجرا شوند.

سخن پایانی

ارز دیجیتال کاردانو(ADA) را در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار دادیم. در این مقاله که به همت و تلاش تیم مقاله نویسی بروکر نیکس تقدیم حضورتان شد بر آن بودیم که ارز دیجیتال کاردانو (ADA) را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهیم. نیاز جامعه امروز آشنایی و آگاهی داشتن به بازارهای مالی و بطور خاص دنیای ارزهای دیجیتال را طلب می کند . برای انجام یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن شما قطعا نیازمند یک مشاوره مالی مجرب و متخصص دارید تا این راه را برای شما هموار سازد. در این رابطه بروکر نیکس با کادر متخصص خود در زمینه ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی و فارکس آماده ارائه خدمات در زمینه آموزش رایگان، مشاوره و پاسخگویی به سوالات از طریق کانالهای ارتباطی هستند.امید است مطالب عنوان شده در خصوص ارز دیجیتال کاردانو(ADA) مورد توجه شما خواننده گرامی قرار گرفته باشد. لطفا به این مقاله امتیاز دهید و با نظرات خوب خود ما را دلگرم سازید.

پیام بگذارید
بروکر نیکس | بروکر فارکس - NYXForex We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications